Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 601

Olimpiada Wiedzy Technicznej – 03-04-2002

Nasi koledzy: Artur Andrzejewski (kl. 4EA), Damian Górski (kl. 5M), Rafał Majcher (kl. 4EB) i Łukasz Zemła (kl. 5M) zakwalifikowali się do III (centralnego) stopnia zawodów XXVIII Olimpiady Wiedzy Technicznej, które odbędą się w dniach 12-14.04.2002 r. w Szczecinie.

Zawody matematyczne – 04-2002

W etapie wojewódzkim Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych dla uczniów szkół średnich, w roku szkolnym 2001/2002, finalistami i laureatami zostali uczniowie naszej szkoły:
Poziom klas III, profil ogólny:
III miejsce - Artur Andrzejewski z kl. 4EA
VI miejsce - Tomasz Pedzimąż z kl. 3EB
XV miejsce - Krzysztof Janda z kl. 4EB
Poziom klas IV, profil ogólny:
I miejsce - Damian Górski z kl. 5M
XIII miejsce - Łukasz Zemła z kl. 5M

Uczniom i ich nauczycielom gratulujemy!

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. – 22-03-2002

W XXVII Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej (Regionalne Centrum Edukacji, Nisko) Zespół Szkół Łączności zajął I miejsce w klasyfikacji drużynowej w grupie elektronicznej i III miejsce - w grupie elektrycznej.
Laureatem w grupie elektronicznej był Artur Andrzejewski (III miejsce) i w grupie elektrycznej: Artur Tekieli (III miejsce) oraz Andrzej Wolak (V miejsce).

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. – 16-03-2002

W XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej (ZSTiO Katowice) II miejsce w grupie elektrycznej zajął Rafał Majcher z klasy 4 EB. Zespołowo ZSŁ zajął III miejsce.

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – 03-2002

Uczniowie krakowskich techników zajęli czołowe miejsca w finale XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej - podał "Dziennik Krakowski".
W finale kategorii wiedzy elektrycznej uczestniczyli uczniowie 41 szkół.
Z krakowskich placówek najlepsze wyniki osiągnął Zespół Szkół Łączności, który zdobył III miejsce. Gratulujemy!

Konkurs – 03-2002

Uczniowie kl. 5 M: Grzegorz Talar, Krzysztof Radliński, Marcin Ryńca oraz Sławomir Kanarek zajęli VI miejsce w konkursie "Junior biznesu" organizowanym przez Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji.

Sport – 13-02-2002

SKS "Elektron" zajął III miejsce (zobacz dyplom) w Turnieju Szachowym Krakowskiej Olimpiady Młodzieży Szkolnej "Licealiada`2002". ZSŁ reprezentowali znani szachiści: Krzysztof Janda (4EB), Tomasz Rataj (5K), Tomasz Pędzimąż (3EB), Ewa Pawlik (2ED), Anna Drożdż (2KA), Adam Niedźwiedź (3EC)

Konkurs – 02-2002

Informujemy, że kolega Krystian Cichewicz z klasy 2 Zm (prof. D. Rudkowskiej) zdobył nagrodę w 59 Konkursie Szopek Krakowskich, w kategorii szopek młodzieżowych. Nagrody przyznano 9.12.2001 roku, a szopkę jeszcze do niedawna można było podziwiać na wystawie w Krzysztoforach (Rynek 30). Dowiedzieliśmy się, że nie jest to pierwsza nagroda Krystiana. Podobną zdobył w 1999 roku. Życzymy dalszych sukcesów!

Sport – 02-2002

Drużyna badmintonistów w składzie: Remigiusz Robuta (5EB), Wojciech Dębowski (4EA), Łukasz Potoczek, Paweł Satora, Paweł Kot, Krzysztof Gajda, zajęła II miejsce w I Lidze Małopolskiej Badmintona rozgrywanej w ramach "Licealiady Młodzieży" 2001/2002. Warto podkreślić, że Remigiusz Robuta w czasie Ligi nie przegrał żadnego spotkania.

Zawody matematyczne – 15-12-2001

W rejonowym etapie Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:
Poziom klas III:
III miejsce - Krzysztof Janda z kl. 4 EB - uczeń mgr B. Ciborowskiej
IV miejsce - Artur Andrzejewski z kl. 4 EA - uczeń mgr B. Ciborowskiej
V miejsce - Tomasz Pędzimąż z kl. 3 EB - uczeń p. dyr. A. Borgosza
Poziom klas IV:
XI miejsce - Damian Górski z kl. 5 M - uczeń p. dyr. A. Borgosza
XII miejsce - Łukasz Zemła z kl. 5 M - uczeń p. dyr. A. Borgosza orza Michał Śliwka i Łukasz Cygan - uczniowie p. mgr B. Marszał
Strony: 61
[←cofnij]
[50]
[51]
[52]
[53]
[54]
[dalej→]