Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 596

Konkurs – 13-11-2006

W IV Podgórskich Potyczkach Fantastycznych w kategorii plakatu ilustrującego "Świat dysku" II miejsce przyznano Konradowi Studnickiemu i Łukaszowi Kumali z kl. 3 Ed, wyróżnienie otrzymali: Tomasz Dziobek i Marek Wojtyna z kl. 2 Ib.
Najlepszy scenariusz gry fabularnej napisał: Grzegorz Szwachta z kl. 3 LZc, II miejsce zdobył Marcin Pastuszak z kl. l LZb.

Konkurs – 21-10-2006

Zwyciezcami tegorocznej edycji "Konkursu Wiedzy o Szkole" zostali:
1 miejsce - Radosław Przybyło (1Lza)
2 miejsce - Patryk Laskowicz (1Ic), Grzegorz Motyka (1Eb),3 miejsce - Dominik Olechowski (1Lzb), Mateusz Malec (1Lza), Michał Fotij (1Eb).
Każdy z laureatów otrzymał "Kronikę Krakowa" oraz nagrodę pieniężną ufundowaną przez Dyrektora ZSŁ - mgr Antoniego Borgosza. Nagrodzonym gratulujemy !

Olimpiada Elektryczna i Elektroniczna – 20-10-2006

Komitet Główny Olimpiady Elektrycznej i Elektronicznej przy Stowarzyszeniu Elektryków Polskich zatwierdził wyniki I stopnia olimpiady. Oto nazwiska uczniów, którzy zakwalifikowali się do II stopnia (zawodów okręgowych) olimpiady w grupie elektronicznej:
8. Bembenek Dariusz.
Wszystkim laureatom tego etapu olimpiady serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach okręgowych.

Konkurs – 09-09-2006

W ramach Programu Promocji Zdolnej Młodzieży, Marszałek Województwa Małopolskiego nagradza laureatów olimpiad, konkursów i turniejów. Nasz uczeń - Szymon Pękala otrzymał trzecią nagrodę w kategorii "Prace Edukacyjne" - w Konkursie na Najlepszy Program Komputerowy - gratulujemy!

Konkurs – 30-06-2006

25 czerwca 2006 roku podczas zawodów finałowych odbywajacych się w Poznaniu, uczeń klasy 2Ec Paweł Sośnicki został laureatem XI edycji ogólnopolskiego konkursu "As Bezpiecznej Jazdy" organizowanego przez firmę Axel Springer Polska wydawcę tygodnika Auto Świat. Był on najmłodszym zarówno wiekiem jak i stażem - prawo jazdy od dwóch miesięcy - spośród 50 kierowców, którzy zakwalifikowali się do zawodów finałowych. Gratulujemy!

Turniej szachowy – 02-06-2006

Dnia 02.06.2006r. odbyła się ostatni turniej szachowy z cyklu "O Puchar Dyrektora ZSŁ". W sumie było ich dziewięć w całym roku szkolnym 2005/2006, a w każdym uczestniczyło około 20 zawodników. Pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej z niewielką przewagą zajął nauczyciel matematyki mgr Paweł Najman 848,6 pkt., tuż za nim był uczeń klasy IV EF Piotr Boguszewski 796,87 pkt. Co ciekawe w turnieju uczestniczyli również absolwenci ZSŁ, i tak trzecie miejsce zajął student Politechniki Krakowskiej Krzysztof Janda 470,55 pkt. Tuż za nim Tomasz Suwaj z 3 LZB uzyskując 440 pkt. Na piątym miejscu uplasował się Dariusz Jania z 2 EB z 393,65 pkt. a szóste miejsce zajął Tomasz Pukło z IV KA. Wszyscy czterej uczniowie ZSŁ otrzymali bardzo ciekawe książki szachowe. Oprócz tych turniejów w ciągu roku odbyły się dwie symultany szachowe Nauczyciel(mgr Paweł Najman) - Uczniowie ZSŁ. Pierwsza z nich zakończyła się wynikiem 30,5 - 3,5 (aż 34 szachownice!); a druga z wynikiem 10 - 2 dla nauczyciela. To nie koniec zmagań szachowych, od września znów rozpoczną się turnieje, a liczba symultan zależy od zainteresowania uczniów ZSŁ. Zapraszamy!.
Tabela wyników, zdjęcia z turnieju.

Międzyszkolne Zawody Matematyczne – 26-04-2006

Uczniowie z naszej szkoły każdego roku uczestniczą w kolejnych edycjach Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W eliminacjach szkolnych wzięło udział 140 uczniów technikum i liceum. 37 z nich zakwalifikowało się do etapu rejonowego, a z nich 18 brało udział w ostatnim etapie wojewódzkim.