Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 613

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH - wyniki I etapu – 24-01-2013

Ogłoszono wyniki I etapu VI Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (przedmiot: matematyka) w roku akademickim 2012/2013. Do zawodów okręgowych, które odbędą się  3 lutego 2013 zakwalifikowało się 12 osób z naszej szkoły: LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO KOLEJNEGO ETAPU

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie!!!!

PIOTR SKARGA UCZY I INSPIRUJE – 20-12-2012

Katarzyna Grubert z klasy 2 Id zdobyła I miejsce i otrzymała tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "Piotr Skarga - uczy i inspiruje".

Organizatorem konkursu było Jezuickie Centrum Edukacji w Nowym Sączu. Opiekunem merytorycznym pracy był p. Piotr Skałuba.

Gratulijemy!

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra" – 17-12-2012

Komitet Główny Olimpiady poinformował na stronie internetowej o wynikach pierwszego etapu przeprowadzonego w naszej szkole w dniu 6 listopada 2012 r.. W grupie zawodników zakwalifikowanych do II etapu jest 14 uczniów Technikum Łączności nr 14.
W grupie elektrycznej 2: Dominik Górni, Kacper Milejski, w grupie elektronicznej 12: Marcin Śladowski, Marcin Sobas, Piotr Nawara, Dawid Kowalik, Adam Lebiedź, Grzegorz Węgrzyn, Patryk Jarosz, Maciej Fudała, Tomasz Święchowicz, Krzysztof Dura, Jakub Muszyński, Marcin Spytkowski.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach II stopnia (okręgowych), które odbędą się 8 stycznia 2013 r. w Domu Technika NOT w Krakowie.

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego FUN WITH ENGLISH – 14-12-2012

Dnia 14 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół nr1 w Krakowie już po raz XII odbył się międzyszkolny konkurs języka angielskiego pod hasłem FUN WITH ENGLISH, któremu nasi uczniowie towarzyszą od samego
początku. W tym roku Akademię Łączności reprezentowali: P. Małgorzata Syc-Jędrychowska, nauczyciel języka angielskiego,
zasiadająca w jury konkursu oraz uczniowie: Piotr Koń 3 Ti, Mateusz Szlachta 3 Ti oraz Michał Górka również z 3Ti. Nauczycielem prowadzącym jest p. Magdalena Czechowska-Buratowska.

Tradycji stało się zadość i również w tym roku uczniowie nasi wykazali się nie tylko nienaganną prezencją, jak przystało na uczniów Akademii Łączności, ale również dobrą znajomością języka oraz prezentowanych zagadnień, zdobywając nagrody indywidualnie jak i zespołowo. Piotrek Koń zdobył uznanie jury w konkurencji tounge – twister. W kategorii zespołowej zajęliśmy II miejsce.

Konkurs historyczny – 12-12-2012

Z przyjemnością informujemy, że uczeń naszej szkoły - Wojciech Duży z klasy I Ee został laureatem konkursu Stan Wojenny – utrwalamy rodzinną historię, organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 12.12.2012 w Małopolskim Centrum Kultury w Nowym Sączu.

Gratulujemy!

Olimpiada Języka Hiszpańskiego – 03-12-2012

Serdecznie gratulujemy uczniowi klasy 3 Ia, Adamowi Grochalowi, który w dniu 16 listopada przystąpił do rozwiązywania zadań etapu szkolnego III Olimpiady Języka Hiszpańskiego i któremu zabrakło jedynie 4 punktów do zakwalifikowania się do etapu wojewódzkiego! Mamy nadzieję, iż w przyszłym roku Adam będzie reprezentował naszą szkołę w II etapie Olimpiady świadcząc po raz kolejny, że ZSŁ nie tylko matematyką i elektrotechniką stoi!

Konkursy języka niemieckiego – 30-11-2012

Szkolny etap III Ogólnopolskiego Dyktanda Języka Niemieckiego odbył się 16 listopada 2012 roku. Udział wzięło 14 uczniów. ,, Szkolnym Mistrzem Ortografii Niemieckiej” został uczeń klasy 3 Id Marcin Ślęzak Etap regionalny odbędzie się 15 grudnia 2012 roku. Konkurs przeprowadziły panie Joanna Jarochowicz oraz Danuta Stecka.

XI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego ,, DEUTSCHFREUND” odbyła się 21 listopada 2012 roku. Do testu przystąpiło 18 uczniów. Wyniki otrzymamy za sześć tygodni. Konkurs przeprowadziła p. Danuta Stecka.

Olimpiada Języka Niemieckiego – 30-11-2012

Eliminacje etapu szkolnego 36 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego odbyły się 9 listopada 2012 roku . Spośród ośmiu uczestników najlepszy wynik uzyskał uczeń klasy 3Ib Grzegorz Wawrzak. Konkurs przeprowadziły panie Anna Jurewicz-Kalecińska oraz Danuta Stecka.

Strony: 62
[←cofnij]
[30]
[31]
[32]
[33]
[34]
[dalej→]