Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii Sport: 79

Sport – 27-11-2004

Zespół Szkół Łączności zajął III miejsce w pływackiej sztafecie 10x50m stylem dowolnym w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży Szkolnej.
Skład drużyny:
Bartek Plasek (3Ed), Łukasz Guzik (3Ed), Marcin Olsza (2LZa), Daniel Grochal (2Ee), Paweł Miśkowicz (2Ee), Mateusz Łapa (3Ka), Piotr Świeży (2Eb), Tomasz Siwiec (1LZa), Wojciech Wach (1LZa), Mateusz Mikut (3Ee), Maciej Leszczyński (3Ed), Kacper Batko (3LZa)

Sport – 27-11-2004

Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca w Zawodach Pływackich o Mistrzostwo Krakowa:
Styl grzbietowy 50m - I miejsce zajął Wojciech Wach z klasy 1LZa,
Styl dowolny 50m - III miejsce zajął Piotr Świeży z klasy 2Eb.

Sport – 10-11-2004

Uczniowie klasy 3LZb zwyciężyli w XI biegu przełajowym im. Janusza Korosadowicza, w którym nagrodą jest Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Łączności.

Sport – 16-03-2004

Zespół Szkól Łączności zajął I miejsce w badmintonie drużynowym chłopców w Licealiadzie Młodzieży Krakowa.

Sport – 24-04-2002

W meczu szachowym z ZSE nr 1 w Krakowie drużyna w składzie: dr Roman Debicki, ks. Tomasz Kijowski, mgr Zbigniew Zięba, Anna Drożdż (2KA), Krzysztof Janda (4EB), Tomasz Pędzimąż (3EB), Adam Niedźwiedź (3EC), Mirosław Huchla - zdobyła Puchar dyrektora ZSE, podczas I Międzyszkolnego Turnieju Szachowego

Sport – 13-02-2002

SKS "Elektron" zajął III miejsce (zobacz dyplom) w Turnieju Szachowym Krakowskiej Olimpiady Młodzieży Szkolnej "Licealiada`2002". ZSŁ reprezentowali znani szachiści: Krzysztof Janda (4EB), Tomasz Rataj (5K), Tomasz Pędzimąż (3EB), Ewa Pawlik (2ED), Anna Drożdż (2KA), Adam Niedźwiedź (3EC)

Sport – 02-2002

Drużyna badmintonistów w składzie: Remigiusz Robuta (5EB), Wojciech Dębowski (4EA), Łukasz Potoczek, Paweł Satora, Paweł Kot, Krzysztof Gajda, zajęła II miejsce w I Lidze Małopolskiej Badmintona rozgrywanej w ramach "Licealiady Młodzieży" 2001/2002. Warto podkreślić, że Remigiusz Robuta w czasie Ligi nie przegrał żadnego spotkania.
Strony: 8
[←cofnij]
[6]
[7]
[8]