Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii Sport: 76

III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZS nr1 – 10-06-2014

W dniu 4 czerwca 2014 r. Internat Zespołu Szkół nr 1 w Krakowie przy ul. Ułanów zorganizował sprawnie i wzorowo III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora dla mieszkańców krakowskich internatów i burs.
Selekcja do naszej reprezentacji była bardzo ostra, a ostatecznie zakwalifikowali się do niej: Szymon Pajka (bramkarz); Piotr Adamczyk, Wojciech  Jochymek, Kamil Małek, Dominik Foryś (obrońcy); Paweł Słonina, Kamil Kącki, Jakub Myśliwiec, Jakub Cholewa, oraz Michał Słonina (napastnicy).
Graliśmy na boisku betonowym 2 X 12 min. przy pięknej pogodzie. W swoim debiucie pokonaliśmy gospodarzy 3-0. Bramki zdobyli: P. Słonina-2 oraz Jakub Cholewa.
Potem ograliśmy Internat Zespołu Szkół Budowlanych nr 1 8-3. Bogatym łupem bramkowym podzielili się: P.Słonina-2, J.Myśliwiec-2, J.Cholewa, K.Kącki, K.Małek oraz M.Słonina.
Na zakończenie zmierzyliśmy się z Bursą nr 3. Pewni zwycięstwa graliśmy na luzie i bardzo skutecznie i wygraliśmy 18-0, pieczętując w ten sposób swój triumf w całym turnieju. Gole zdobyli: P.Słonina-6, J.Myśliwiec-5, K.Kącki-3, J.Cholewa-3 (1 głową) oraz P.Adamczyk.  
W pozostałych meczach ZS nr 1 pokonał ZSB nr 1 4-1, a Bursę nr 3 2-0, natomiast w spotkaniu o trzecie miejsce ZSB nr 1 ograł Bursę nr 3 3-2.
TABELA KOŃCOWA TURNIEJU:
1.  ZSŁ              9 pkt.        29 – 3         
2.  ZS nr 1     6 pkt.       6 – 4     
3.  ZSB nr 1    3 pkt.       7 – 14     
4.  Bursa nr 3  0 pkt.       2 – 23  
    Paweł Słonina z 10 bramkami został królem strzelców turnieju. Za nim uplasowali się Jakub Myśliwiec (7 goli) i Jakub Cholewa (5 goli). Obroniliśmy mistrzostwo sprzed roku, zatrzymaliśmy okazały puchar przechodni, dostaliśmy dyplomy i nagrody rzeczowe. Drużyną opiekował się pan Robert Dulowski.

Turniej siatkówki – 28-05-2014

W dniu 27.05.2014 r. reprezentacja internatu ZSŁ wzięła udział w Turnieju Siatkówki w Internacie Zespołu Szkół Budowlanych nr 1 w Krakowie.
Nasza ekipa po odejściu kilku reprezentantów szkoły, którzy zdali właśnie maturę, grała w nowym, eksperymentalnym składzie: Piotr Adamczyk, Jakub Cholewa, Marcin Klonowski, Grzegorz Limanówka, Łukasz Pustelnik, Dawid Stachura oraz Monika Sygut.
Nasi wychowankowie pokonali w ćwierćfinale Bursę nr 3 2-1 a w półfinale gospodarzy ZSB nr 1 2-0.
W finale sposób na nas znalazła ekipa ZSE nr 1. Ponieśliśmy porażkę 0-2 i drugi rok z rzędu zajęliśmy drugie miejsce.

Gratulujemy!

Licealiada - finał rozgrywek ping-ponga – 05-03-2014

3.03.2014r. reprezentacja chłopców w tenisie stołowym wzięła udział w turnieju finałowym. W eliminacjach wywalczyliśmy prawo do rywalizacji o miejsca I-VI. Po zaciętej i wyrównanej walce zdobyliśmy III miejsce.
Jest to najwyższa lokata ZSŁ w rozgrywkach Licealiady w tenisie stołowym chłopców.


Naszą szkołę reprezentowali:
Mariusz Smuga  z kl. 4 IB
Dominik Foryś  z kl.  3 IA
Dominik Lechowicz  z kl.  1 ID        GRATULUJEMY!

Wojewódzkie zawody snowboardowe – 26-02-2014

Kolejne sukcesy naszych snowboardzistów!
ZSŁ mistrzem województwa małopolskiego
Jakub Niziołek z kl. 3 EC wicemistrzem województwa małopolskiego

W dniu 26.02.14r w Rabce Polczakówce odbyły się wojewódzkie zawody snowboardowe. Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów: Jakub Niziołek 3 EC, Jakub Jarzyna 3 EC, Piotr Sołykowski 3K, Oskar Soczyński 1 IA. Opiekunem grupy była p. Beata Więckowska. W zawodach startowało 61 zawodników. Nasi uczniowie wywalczyli 1 miejsce w klasyfikacji zespołowej oraz tytuł wicemistrza zdobył Jakub Niziołek z klasy 3 EC.
Wyniki indywidualne:
Jakub Niziołek 2 miejsce - wicemistrz województwa
Oskar Soczyński 7 miejsce
Piotr Sołtykowski 10 miejsce
Jakub Jarzyna 19 miejsce

WIELKI SUKCES SNOWBOARDZISTÓW – 21-02-2014

ZSŁ MISTRZEM KRAKOWA w klasyfikacji drużynowej!
JAKUB NIZIOŁEK z kl. 3EC MISTRZEM KRAKOWA w klasyfikacji indywidualnej!

    Podczas wczorajszych zawodów snowboardowych w Sieprawiu świetnie spisali się nasi uczniowie, którzy pomimo złych warunków panujących na stoku, uzyskali bardzo dobre czasy przejazdu. Startowało 44 zawodników z 10 szkół krakowskich. Wszyscy nasi zawodnicy zajęli wysokie miejsca, awansując do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w przyszłym tygodniu.

Wyniki:

I miejsce Jakub Niziołek z kl. 3 EC

3 miejsce Jakub Jarzyna z kl. 3 EC

5 miejsce Piotr Sołtykowski z kl. 3 K

12 miejsce Oskar Soczyński z kl. 1 IA.

Opiekunem reprezentacji ZSŁ jest p. Beata Więckowska.

Zimowy Dzień Sportu – 28-01-2014

Zimowy Dzień Sportu:

TABELA WYNIKÓW

Krakowska Olimpiada Młodzieży – 20-01-2014

17 stycznia 2014r. drużyna ZSŁ w składzie: Mariusz Kabat z kl.2EA, Piotr Sołtykowski z kl. 3K i Adam Ryciak z kl. 4IB zajęła I miejsce w rozgrywkach badmintona w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Opiekunem drużyny  jest p. Anna Adamowicz.

Gratulujemy!

LLICEALIADA - ZSŁ MISTRZEM W PIŁCE RĘCZNEJ !!! – 18-12-2013

W dniu 18 grudnia 2013 roku zakończyło się współzawodnictwo w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży w ramach Licealiady w piłce ręcznej. Po długim i wyczerpującym turnieju, który trwał od początku listopada  nasza reprezentacja wywalczyła Mistrzostwo Krakowa Szkół Ponadgimnazjalnych. Tym samym uzyskała prawo startu i reprezentowania miasta Krakowa w zawodach wojewódzkich, które najprawdopodobniej odbędą się wiosną w Tarnowie.  
Nasza drużyna od początku turnieju nie była brana pod uwagę jako kandydat do zwycięstwa, ale determinacja i zaangażowanie wszystkich naszych zawodników przyniosła ten jakże zasłużony sukces. W meczach finałowych, drużyna była wspierana wspaniałym dopingiem kolegów, którzy pod przewodnictwem dyrektora Tadeusza Piszkowskiego oraz opiekunów pani Anny Szkudlarek, Beaty Kalamus-Gądek, Anny Adamowicz przybyli na halę Com Com Zone w Nowej Hucie.
Należy przypomnieć, że w tej dyscyplinie nasza szkoła uczestniczy we współzawodnictwie dopiero od trzech lat i z roku na rok stopniowo wspinała się w tabeli, aby w 2013/2014 cieszyć się mistrzostwem.
Gratulujemy całej drużynie, która w składzie: Piotr Kmita, Piotr Górka, Jakub Nowak, Paweł Raczyński, Piotr Raźny, Karol Żurek, Tomasz Adamus, Bartłomiej Stańko, Piotr Paluch, Bartłomiej Warmuz, Radosław Warmuz, Krzysztof Burdek, Wojciech Jochymek i Karol Iwulski, wspaniale reprezentowała naszą szkołę. Trenerem zespołu jest pan Krzysztof Janik.  GRATULUJEMY!

Sukces ZSŁ w Licealiadzie – 28-09-2013

W jesiennych biegach przełajowych 10x1500m,które odbywały się 27 wrzesień 2013r. w ramach " Licealiady - Finał Miejski - obiekty "Com-Com-Zone".


Reprezentacja ZSŁ pod opieką p. Jacka Bernasika zajęła I miejsce!

skład:

                                       1.            Ciesielczyk Jan         2IA
                                       2.            Głogowski Kamil         2EC
                                       3.            Kitliński Mateusz       2TB
                                       4.            Kmita Piotr             3ID
                                       5.            Kozera Kamil            1K
                                       6.            Łącki Tomasz            1EA
                                       7.            Migas Maciej            3ID
                                       8.            Musiał Grzegorz         4EA
                                       9.            Skrzypoń Mateusz        2EB
                                      10.            Stach Krzysztof         1EA
                                      11.            Wiącek Mirosław         2ED
                                      12.            Wielowski Marek         2EB
                                      13.            Woś Mariusz             2EA
                                      14.            Wójtowicz Patryk        3ID

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora – 14-06-2013

W dniach 5-6 czerwca 2013 r. Internat Zespołu Szkół nr 1 w Krakowie przy ul. Ułanów zorganizował sprawnie i wzorowo Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora dla mieszkańców krakowskich internatów i burs.
Selekcja do naszej reprezentacji była bardzo ostra, a ostatecznie zakwalifikowali się do niej: Bartosz Guguła (bramkarz); Jakub Bąk, Piotr Adamczyk, Wojciech  Jochymek (obrońcy); Krzysztof Płaczek, Jakub Myśliwiec, Paweł Słonina, Jakub Cholewa, Dominik Foryś oraz Wiktor Wącławski (napastnicy).

Nasza drużyna zajęła I miejsce w turnieju

Strony: 8
[←cofnij]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[dalej→]