Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii Sport: 81

Krakowska Olimpiada Młodzieży – 05-03-2018

Michał Styrylski z klasy 3 IB został najlepszym narciarzem alpejskim w tegorocznej edycji Krakowskiej Olimpiady Młodzieży i uzyskał awans do zawodów wojewódzkich.
Natomiast drużyna ZSŁ w składzie: Michał Styrylski kl. 3 IB, Krzysztof Koza kl. 4 EA, Bartosz Marchewka kl. 4 TI zajęła 4 miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na zawodach wojewódzkich.

Klasa 4Ec obroniła tytuł Mistrza ZSŁ w Turnieju Mikołajkowym – 07-02-2018

5 lutego 2018 roku zakończyły się tegoroczne zmagania siatkarzy w VIII Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej.
W trwających 2 miesiące rozgrywkach wzięło udział 58 siatkarzy (8 drużyn) w tym rodzice i absolwenci.

I miejsce zajęła klasa 4Ec w składzie: Piotr Tomporowski, Michał Bączek, Łukasz Tokarczyk, Bartosz Pawlik, Mateusz Kowalski, Bartłomiej Mirecki, Przemek Sosenko, Kuba Zdziech;

II miejsce 4Ib: Kacper Gadula, Jakub Zając, Dawid Domagała, Artur Rzepka, Dariusz Kotula, Bartosz BratuS, Jakub Wydra, Jakub Janowicz, Maciej Tram, Jakub Grzegorski;

III miejsce Team Volta: Mateusz Mayer 2Eb, Wojtek Broda 2Eb, Jakub Hyla 2Eb, Maciej Kraczka 2K, Kacper Sendorek 1Eb, Vladek Moisieienkov 4Ia, Daniel Borowy 2Ea;

IV miejsce Drugoplanowcy: Jakub Siekacz 4Ti, Bartosz Jaglarz 4Ti, Mikołaj Pacek 1Id, Kacper Kurek 1Ea, Sebastian Pilch 2Eb, Karol Fundament 2Ia.

DRUGIE OTWARTE MISTRZOSTWA ZSŁ W TENISIE STOŁOWYM. – 05-12-2017

W dniu 2.12.2017r. odbyły się na sali gimnastycznej DRUGIE OTWARTE MISTRZOSTWA ZSŁ W TENISIE STOŁOWYM.
Udział w turnieju wzięli uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele.
Do ćwierćfinałów zakwalifikowali się rodzice p.Paweł Kmieć i p.Piotr Czulak, nauczyciele p.Jacek Orczyk, p.Paweł Najman, p.Przemysław Cienkosz, p.Marek Kawik i p.Grzegorz Turdza oraz uczeń klasy 3Ib Bartosz Klinowski.
Zwycięzcą został p.Paweł Kmieć, który w finale pokonał p. Jacka Orczyka, a w meczu o trzecie miejsce Bartosz Klinowski z kl.3Ib pokonał p.Grzegorza Turdzę.

Gratulujemy!

Turniej Strzelecki – 20-11-2017

11 listopada 2017r  odbył się Turniej Strzelecki o Puchar Przewodniczącego Rady Dzielnicy Grzegórzki z okazji Święta Niepodległości, w którym uczestniczyli uczniowie ZSŁ:
Jak Ćwik
Gabriela Zawadzka
Konrad Sumara

Nasza drużyna - zespołowo wywalczyła 4 miejsce, a Jan Ćwik zajął 2 miejsce indywidualnie.
Opiekunem uczniów był p. Józef Niedopad.
Gratulujemy!

Gala Sportu – Urząd Miasta Krakowa Podsumowanie – LICEALIADA 2016/2017 – 16-11-2017

W czwartek 2 listopada 2017r. w Urzędzie Miasta Krakowa, w Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego, odbyła się Gala podsumowująca sportowe zmagania szkół w roku 2016/2017. W rywalizacji wzięło udział 214 krakowskich placówek (około 17 tys. uczestników). Wręczanie nagród i pucharów rozpoczęło się od klasyfikacji generalnej (dziewcząt i chłopców). W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęliśmy wysoką 6 lokatę. Druga - najważniejsza dla nas kategoria to rywalizacja chłopców szkół ponadgimnazjalnych, w której nasi sportowcy – po raz czwarty z rzędu okazali się bezkonkurencyjni!!!

Klasyfikacja końcowa: 1. Zespół Szkół Łączności;  2. II LO;   3. VII LO
Ostatnim elementem Gali Sportu były nagrody przyznawane dla najlepszych trenerów i animatorów sportu, w której statuetkę odebrał nasz nauczyciel, wychowania fizycznego p. Jacek Bernasik.
   Podczas uroczystości naszą szkołę reprezentowali: Pan Dyrektor ZSŁ Paweł Kucharczyk, pan Jacek Bernasik oraz uczniowie Damian Durałek 3ic, Michał Radliński 3id - lekkoatleci; Jakub Siekacz 4Ti i Maciej Kraczka 2K siatkarze.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Międzyszkolne Krakowskie Zawody Strzeleckie – 10-06-2017

Miło nam poinformować, że w Międzyszkolnych Krakowskich Zawodach Strzeleckich „O Pawie Pióro 2017” nasza szkoła zajęła I i III miejsce w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych.

I miejsce w klasyfikacji chłopców zajęła drużyna w składzie: Konrad Sumara z kl. 1EC, Jan Ćwik -1 ID, Tomasz Lisak -1 TB

III miejsce w klasyfikacji dziewcząt wywalczył zespół: Gabriela Zawadzka, Anna Borkowska, Agnieszka Pałka z kl. 1IA.

Opiekunami drużyny jest p. Mariola Kwicieńska-Stegienko i p. Józef Niedopad.
Pełne wyniki

Finał Ligi Lekkoatletycznej – 05-06-2017

W dniu 31.05.2017r. reprezentacja Zespołu Szkół Łączności w lekkiej atletyce, pod opieką trenerską p. Jacka Bernasika, wzięła udział w Finale Ligi Lekkoatletycznej zaliczanej do punktacji Krakowskiej Olimpiady Młodzieży – „LICEALIADA 2016/2017”. W zawodach na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu w Nowej Hucie zajęliśmy: I miejsce!!!

GRATULACJE!!!

Drużynowe biegi przełajowe – 31-05-2017

W dniu 17.05.2017r. reprezentacja Zespołu Szkół Łączności w lekkiej atletyce, pod opieką trenerską mgr Jacka Bernasika, wzięła udział w „Drużynowych biegach przełajowych” województwa małopolskiego.
W Nowym Targu zajęliśmy: II miejsce!!!
GRATULACJE!!! 

Skład drużyny:

1/  Adamczyk Maciej 1id
2/  Anderson Damian 1K
3/  Borzęcki Mateusz 3id
4/  Burkowicz Maksymilian 1EA
5/  Gurdek Dominik 2id
6/  Pietrzko Jakub 1TB
7/  Radliński Michał 2id
8/  Śliwiński Oskar 2EB
9/  Zajdel Karol 2EB

Dni Otwarte AGH na sportowo – 25-04-2017

W dniu 21 kwietnia na boiskach sportowych kampusu AGH w ramach Dni Otwartych w turnieju piłki nożnej rywalizowało ze sobą 7 szkół ponadgimnazjalnych. Zespół Szkół Łączności zajął IV miejsce.
Skład:  Ksawery Jaros 3Ea,  Maciej Mirek 3Ed, Kacper Ciupek 3K,  Jan Kościelny 3Ed,  Jacek Górszczak 3Ti, Grzegorz Majerek  1K, Jakub Żaba 3Ed, Kamil Stopiński 3Ea, Kamil Knapik 3Ed,  Filip Adamczewski 1Ea, Bartłomiej Poskart 4 Ea, Michał Słonina 4Ic-kapitan.

Krakowski Wielobój Siłowy – 31-03-2017

W dniu 30.03.2017roku odbyły się Finały w KRAKOWSKIM WIELOBOJU SIŁOWYM, w którym reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Konrad Olech, Jakub Liszkowski, Damian Durałek, Maciej Adamczyk zajęła VI miejsce.
Damian Durałek indywidualnie zajął I miejsce.
Gratulujemy!

Strony: 9
[1]
[2]
[3]
[4]
[dalej→]