Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii Konkursy: 289

Konkurs – 05-06-2002

Krakowska Rada FSNT NOT informuje, że w tegorocznej edycji konkursu TECHNIK 2002 uczniowie Zespołu Szkół Łączności uzyskali nastepujące wyniki:
II nagrodę za "Sterowanie urządzeniami z komputera PC (C++)" zdobyli Michał Tatka i Piotr Tobiasz z klasy 4Ls pod kierownictwem Pana inż. Aleksandra Warmusa.
III nagrodę za "Uniwersalny terminal alarmowy" zdobyli Jacek Adamczyk i Łukasz Bobek z klasy 5M pod kierownictwem Pana mgr inż. Jacka Kołodzieja.
Wyróżnienie za "Multimedialną prezentację ZSŁ" zdobyli Seweryn Bednarz, Jarosław Kwinta, Jakub Mech i Michał Siejek z klasy 5M pod kierownictwem Pani mgr inż. Anny Hebdy-Borek i Pana mgr Jacka Chwały.Wyróżnienie za "Pomoc dydaktyczną w nauce programowania na mikrokontrolerach serii MCS-51 z wizualizacją wyników na matrycy znaków alfanumerycznych" zdobył Piotr Andryszczak z klasy 5EA pod kierownictwem Pana inż. Aleksandra Warmusa.
Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 4.06.2002 r. w Sali Klubowej Domu Technika NOT w Krakowie, ul. Straszewskiego w Krakowie.

Konkurs – 05-06-2002

Stowarzyszenie Elektryków Polskich zawiadamia, że w Ogólnopolskim Konkursie Na Najlepszy Program Komputerowy prace naszych uczniów zdobyły:
nagrodę I stopnia w grupie prac edukacyjnych - zdobywcą jest Łukasz Zemła z klasy 5M za program pt. Life
nagrodę II stopnia w grupie prac użytkowych - zdobywcą jest Damian Górski z klasy 5M za program pt. GraphX
Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się 5.06.2002 w Domu Technika NOT, w sali im. W. Goetla przy ul. Straszewskiego w Krakowie.

Konkurs – 03-2002

Uczniowie kl. 5 M: Grzegorz Talar, Krzysztof Radliński, Marcin Ryńca oraz Sławomir Kanarek zajęli VI miejsce w konkursie "Junior biznesu" organizowanym przez Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji.

Konkurs – 02-2002

Informujemy, że kolega Krystian Cichewicz z klasy 2 Zm (prof. D. Rudkowskiej) zdobył nagrodę w 59 Konkursie Szopek Krakowskich, w kategorii szopek młodzieżowych. Nagrody przyznano 9.12.2001 roku, a szopkę jeszcze do niedawna można było podziwiać na wystawie w Krzysztoforach (Rynek 30). Dowiedzieliśmy się, że nie jest to pierwsza nagroda Krystiana. Podobną zdobył w 1999 roku. Życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs – 05-12-2001

Komisja Polonistyczna informuje, że w finale konkursu ortograficznego tytuł "Mistrza Ortografii Zespołu Szkół Łączności" uzyskał Tomasz Pędzimąż z klasy 3EB. Wicemistrzem po bardzo wyrównanej walce został Łukasz Zemła z 5M. Trzecie miejsce w dogrywce zdobył Paweł Aloszko z klasy 3EB, czwarta lokata przypadła Tomaszowi Urychowi z 5EA, a piąta - reprezentantce 2ED - Ewie Pawlik. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zmagań z pisownią za rok!

Wojewódzki Konkurs Prac Dyplompowych – 2000

Mariusz Dziekan i Marcin Szklarczyk - III miejsce "Technik 2000".

Wojewódzki Konkurs Prac Dyplompowych – 1998

Bartosz Patkaniowski - nagroda I stopnia "Technik 98", Jarosław Kaczor i Konrad Talar - I miejsce "Dyplom 98" Artur Basiura i Piotr Batko - III miejsce "Dyplom 98", Michał Bednarski - wyróżnienie "Technik 98"

Konkurs Fizyczny (etap wojewódzki) – 1997

Łukasz Pułka - IV miejsce, Michał Śliwka - VIII miejsce

Konkurs Fizyczny (etap wojewódzki) – 1996

Andrzej Miśkowiec - II miejsce

Konkurs Fizyczny (etap wojewódzki) – 1995

Tomasz Chwajoł - V miejsce
Strony: 29
[←cofnij]
[26]
[27]
[28]
[29]