Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Aktualność

02-12-2015 Krakowska Olimpiada Młodzieży p. Krzysztof Janik

2 grudnia 2015 roku odbył się finał zawodów w piłce ręcznej w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Po dzielnej walce w półfinałach i awansie z drugiego miejsca do turnieju finałowego nasi uczniowie wywalczyli w nim najniższy stopień podium. Jest to trzecie podium w tej dyscyplinie sportu w ostatnich trzech latach. Przypomnijmy, że w 2013 nasza reprezentacja wywalczyła złoto, w 2014 srebro, w tym roku udało się utrzymać dobrą dyspozycję i zdobyć brązowy medal. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ciężki wysiłek włożony w ten turniej. Życzymy dalszych sukcesów!


Skład drużyny:

Górka Piotr, Nowak Jakub, Adamus Tomasz, Stańko Bartłomiej, Piotr Raźny, Żurek Karol, Raczyński Paweł, Rawicz Michał, Pabich Adam, Czowicki Gabriel, Gąsiorowski Mateusz, Dzieża Kamil, Łabecki Wojciech, Marchewka Mateusz

Trener drużyny:Krzysztof Janik


fot. Paweł Raczyński 
Więcej zdjęć na stronie FB ZSŁ