Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Aktualność

22-09-2015 Sprzątanie Świata - relacja p. Danuta Gajek

SPRAWOZDANIE Z AKCJI SPRZĄTANIA ŚWIATA 2015 PRZEPROWADZONEJ W ZESPOLE SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI.   Przygotowania do tegorocznej akcji rozpoczęliśmy od zaprojektowania plakatów. Rozpropagowaliśmy też hasło tegorocznego przedsięwzięcia prezentując je w gazetce szkolnej oraz rozwieszając informacje.
W dniu akcji 18.09.2015 młodzież sprzątała przyległe do szkoły tereny zielone, a uczniowie z klasy 2 Ia pod opieką pani Haliny Flis-Paciorek uczestniczyli w sprzątaniu ogródków działkowych wokół rzeki Wilgi. Wszyscy szczególna uwagę zwracali na segregację śmieci. Zebrane odpady uczniowie składali w miejscach do tego wyznaczonych. Przedstawiciele samorządu od 8.00-14.00 odbierali od uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły surowce wtórne: makulaturę, zużyte baterie, nakrętki, puszki aluminiowe. W akcji wykorzystane zostały wszystkie worki i rękawice.

 

 

 

 

 

 

 

 fot. p. D. Gajek

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. p. D. Gajek