Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Aktualność

07-07-2015 Spotkanie Rodziców nowo przyjętych uczniów z Dyrektorem

KOMUNIKAT
    Uprzejmie informuję, że w czwartek 9 lipca 2015r. o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej rozpocznie się spotkanie Rodziców nowo przyjętych uczniów z Dyrektorem oraz przedstawicielami kadry pedagogicznej Zespołu Szkół Łączności w Krakowie.
    Do wzięcia udziału w spotkaniu gorąco zachęcam wszystkich Państwa Rodziców !
    W tym samym dniu, również o godzinie 17.00, rozpoczną się przedwakacyjne spotkania nowo przyjętej młodzieży z wychowawcami klas. Obowiązuje następujący PRZYDZIAŁ SAL
Państwa Rodziców, po zakończonym spotkaniu w sali gimnastycznej (co nastąpi o godz. około 17.45) serdecznie proszę o przejście do wyszczególnionych powyżej sal na zebrania z wychowawcami swoich dzieci.Młodzież nie uczestniczy w spotkaniu z Dyrektorem !
O godzinie 17.45 nowo przyjęci uczniowie opuszczają sale lekcyjne i czekają na Rodziców na korytarzach, w holu lub przed budynkiem szkolnym.
                                                                                       Kraków, 3 lipca 2015r.