Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 601

Wyniki zawodów III stopnia XLIII OWT. – 21-04-2017

Miło nam poinformować, że w grupie elektryczno-elektronicznej OWT - w gronie laureatów znalazł się Szymon Ogórek - uczeń kl. 3 ED, a Arkadiusz Ćwikła i Joanna Dolaś z kl. 3 ED otrzymali tytuł finalisty. Opiekunem olimpijczyków jest p. Andrzej Łanuszka Gratulujemy!

Ogólnopolska Olimpiada O DIAMENTOWY INDEKS AGH – 07-04-2017

Komitet Główny Olimpiady przedstawił na stronie internetowej wyniki III etapu  X  Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" w roku akademickim 2016/2017.
Zgodnie z regulaminem laureatami Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” zostają osoby, które uzyskały minimum 70% możliwych do zdobycia punktów w finałowym sprawdzianie w ramach zawodów centralnych.
Z przyjemnością informujemy, że wśród wyróżnionych z matematyki są uczniowie Technikum Łączności nr 14:
•    PATRYK  CHEŁMECKI  z klasy 4IB (opiekun  p. B. Ciborowska) został  laureatem I stopnia ( uzyskał 100% punktów).
Tytuł laureata III stopnia uzyskali:
•    JANKOWSKI  MACIEJ  z klasy 4TA (opiekun  p. P. Najman)
•    SAPAŁA KASPER  z klasy 4IA (opiekun  p. E. Ziaja)
•    PIESZCZEK KAROLINA  z klasy 4IB (opiekun  p. B. Ciborowska).

                          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!

XL OOWEiE – 05-04-2017

W dniu 1 kwietnia w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród XL edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Laureaci i finaliści Olimpiady oprócz wielu cennych nagród odebrali z rąk dr. hab. Inż. Ryszarda Sroki, Dziekana Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie promesy wstępu poza rekrutacją na wszystkie kierunki w AGH.  Decyzją Ministra Edukacji Narodowej są zwalniani z części pisemnej egzaminu zawodowego otrzymując 100% wynik. [informacja ze strony http://pzsbierun.pl/]
Zespołowo
- I miejsce zajął Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu (5 Laureatów i 5 Finalistów)
- II miejsce Zespół Szkół Łączności w Krakowie (4 Laureatów i 2 Finalistów)
- III miesjce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie (2 Laureatów i 5 Finalistów)

W poszczególnych sekcjach OOWEiE uczniowie Zespołu Szkół Łączności zdobyli następujące miejsca:
Elektronika
tytuł laureata wywalczył Arkadiusz Ćwikła z kl. 3 ED (2 miejsce), tytuł finalisty: Mikołaj Wielgus z kl. 4 ED (8 miejsce).
Elektronika medyczna
laureatami zostali: Dominik Lewandowski z kl. 3 EB (2 miejsce), Andrzej Laczewski z kl. 4 ED (3 miesjce).
Elektrotechnika
tytuł laureata otrzymał: Piotr Śladowski z kl. 3 Ti (6 miejsce).
Informatyka
Jacek Kuśnierz z kl. 4 IB zajął 10 miejsce i otrzymał tytuł finalisty.

Gratulujemy!

19. Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA – 05-04-2017

Ogłoszone zostały wyniki 19. edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA
W grupie ELEKTRONICZNEJ dwaj uczniowie ZSŁ otrzymali tytuł finalisty: Szymon Ogórek z klasy 3 Ed (8 miejsce)
i Kamil Jeziorek z kl. 3 ED (12 miejsce).
W grupie TELEINFORMATYCZNEJ Piotr Śladowski z kl. 3 Ti zajął 12 miejsce zdobywając tytuł finalisty.

Gratulujemy!

IX Turniej szachowy DAJ MATA CHOROBIE – 03-04-2017

Drużyna ZSŁ w składzie (do 25 lat): Krzysztof Drzymalski (3 Ia), Antoni Rząsa (2 Id) oraz Wojciech Hajduk (1 Ea) zajęli drugie miejsce (nagrody rzeczowe). W klasyfikacji „Bez kategorii” I miejsce zajął Krzysztof Drzymalski, drugie Wojtek Hajduk (nagrody pieniężne). Krzysiu zajął również 3 miejsce w klasyfikacji juniorów oraz wysokie 13 w całym turnieju - remisując z dwoma zawodnikami o sile gry z rankingiem 1800. Jak to określili uczestnicy turnieju „turniej życia” zagrał Paweł Najman remisując różnymi kolorami bierek z dwoma kandydatami na mistrza (ranking 2200), ponosząc w całym turnieju tylko jedną porażkę i zajmując wysokie 3 miejsce (nagroda pieniężna). Uważam, że gdyby nie obecność na turnieju Pana Dyrektora Tadeusza Piszkowskiego, który ogromnie nas wspierał, ten sukces nie byłby osiągnięty. WYNIKI

Turniej szachowy – 03-04-2017

Wyniki ostatnich dwóch turniejów oraz klasyfikacji Grand Prix Turnieju Szachowego o Puchar Dyrektora ZSŁ

sezonu 2016/2017.

GRAND PRIX

Turniej 11

Turniej 12

Krakowski Wielobój Siłowy – 31-03-2017

W dniu 30.03.2017roku odbyły się Finały w KRAKOWSKIM WIELOBOJU SIŁOWYM, w którym reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Konrad Olech, Jakub Liszkowski, Damian Durałek, Maciej Adamczyk zajęła VI miejsce.
Damian Durałek indywidualnie zajął I miejsce.
Gratulujemy!

17 Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego – 31-03-2017

Wyniki 17 Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Zespół Szkół Łączności, który odbył się w świetlicy szkolnej 30.03.2017r.

I miejsce - Patryk Szabla z Zespołu Szkół nr 1 (Technikum Komunikacyjne)
II miejsce - Bartosz Gębski z kl. 1 Ic (Zespół Szkół Łączności)
III miejsce - Bogdan Ignacyk z Zespołu Szkół Energetycznych

Gratulujemy!

Finał IV Koła Naukowego ABB – 30-03-2017

Finał IV Koła Naukowego ABB
Miło nam poinformować, że Mikołaj Wielgus z kl. 4 ED został jednym z 3 finalistów Koła Naukowego ABB (oprócz ucznia ZSŁ wyróżnieni zostali studenci z AGH i PK). Mikołaj jest najmłodszym uczestnikiem zajęć. Zgłosił projekt wykonania dalmierza radiowego i systemu nawigacji krótkiego zasięgu.

Gratulujemy!

XXIV Olimpiada Informatyczna – 29-03-2017

Z przyjemnością informujemy, że na podstawie decyzji Komitetu Głównego Olimpiady Informatycznej, uczeń Kacper Sapała z kl. 4 IA został zakwalifikowany do zawodów III stopnia (finałowych) XXIV Olimpiady Informatycznej.

 

Gratulujemy!

Strony: 61
[←cofnij]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[dalej→]