Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 564

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – 1989

Marcin Rajda - III miejsce, Piotr Smulski - V miejsce, zespołowo ZSŁ - II miejsce XIII OWEiE (ZSE Nr 1 - Kraków).

Turniej Młodych Mistrzów Techniki – 1989

Jacek Kasprzyk - III miejsce - elimin. wojew. wyróżnienie SEP "Najlepsza praca dyplomowa", Jerzy Antonik - III miejsce, Wojciech Konieczny - III miejsce, Paweł Kraj - III miejsce, Piotr Mirek - III miejsce, Mariusz Rajda - III miejsce, Piotr Kucharski - I nagroda za pracę dyplomową SEP, II nagroda - elimin. wojew. Arkadiusz Liszewski - I nagroda za pracę dyplomową SEP, II nagroda - elimin. wojew."

Turniej Młodych Mistrzów Techniki – 1989

Maciej Dembkowski - I miejsce, Piotr Kucharski - II miejsce, Arkadiusz Liszewski - II miejsce

Turniej Marynistyczny (etap wojewódzki) – 1989

Michał Turakiewicz - I miejsce, Piotr Cypryański- II miejsce, Krzysztof Nawrocki - III miejsce

Wojewódzki Konkurs Prac Dyplompowych – 1989

ZSŁ zajął - I miejsce w Konkursie

Turniej Młodych Mistrzów Techniki – 1988

Dariusz Adamus - I miejsce, Wojciech Chrzanowski - I miejsce, Adam Duśko - II miejsce, Wojciech Dworak - II miejsce, Robert Kobylski - II miejsce, Jacek Gościej - III miejsce

Olimpiada Fizyczna – 1988

Grzegorz Szałach - laureat

Wojewódzki Konkurs Prac Dyplompowych – 1988

Tomasz Bigaj - I miejsce, Wiesław Balcarczyk - I miejsce, Adam Duśko - III miejsce, Wojciech Dworak - III miejsce, Jacek Gościej - III miejsce, Robert Kobylski - III miejsce, Marek Burmistrz - III miejsce

Zawody Matematyczne – 1987

Bartłomiej Sobczyk - III miejsce

Olimpiada Języka Rosyjskiego – 1986

Rafał Stabrawa - uczestniczył w etapie wojewódzkim
Strony: 57
[←cofnij]
[53]
[54]
[55]
[56]
[57]