Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 595

Olimpiada Wiedzy Technicznej – 1998

Dariusz Pomykalski - finalista etapu centralnego XXIV OWT (Częstochowa).

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – 1998

Roman Majerczak - XI miejsce, finalista w grupie elektronicznej XXII OWEiE (Nisko)

Zawody Matematyczne – 1998

Łukasz Turoń, Jarosław Mazgaj, Michał Śliwka, Damian Górski - laureaci

Wojewódzki Konkurs Prac Dyplompowych – 1998

Bartosz Patkaniowski - nagroda I stopnia "Technik 98", Jarosław Kaczor i Konrad Talar - I miejsce "Dyplom 98" Artur Basiura i Piotr Batko - III miejsce "Dyplom 98", Michał Bednarski - wyróżnienie "Technik 98"

Olimpiada Wiedzy Technicznej – 1997

Tomasz Dajda - laureat etapu centralnego XXIII OWT (Tarnów).

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – 1997

Jakub Hunia - I miejsce, Tomasz Dajda - V miejsce, zespołowo ZSŁ - I miejsce, dodatkowo ZSŁ zajął - I miejsce we współzawodnictwie o nagrodę firmy Novell (IntraNetware 4.11) dla najlepiej kształcącej szkoły w kierunku elektrycznym i elektronicznym podczas XXI OWEiE (ZSE Kielce)

Olimpiada Informatyczna – 1997

M. Gibek - uczestnik etapu II stopnia

Zawody Matematyczne – 1997

Grzegorz Hełdak, Tomasz Dajda, Marek Gibek - laureaci, Adam Myjak, Rafał Sułek, Tomasz Chwajoł, Jarosław Mazgaj, Marek Wójcik, Tomasz Zapała, Ryszard Karnia, Michał Śliwka - finaliści

Olimpiada Fizyczna – 1997

Ryszard Karnia - laureat

Konkurs Fizyczny (etap wojewódzki) – 1997

Łukasz Pułka - IV miejsce, Michał Śliwka - VIII miejsce
Strony: 60
[←cofnij]
[52]
[53]
[54]
[55]
[56]
[dalej→]