Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 601

Konkurs – 05-12-2001

Komisja Polonistyczna informuje, że w finale konkursu ortograficznego tytuł "Mistrza Ortografii Zespołu Szkół Łączności" uzyskał Tomasz Pędzimąż z klasy 3EB. Wicemistrzem po bardzo wyrównanej walce został Łukasz Zemła z 5M. Trzecie miejsce w dogrywce zdobył Paweł Aloszko z klasy 3EB, czwarta lokata przypadła Tomaszowi Urychowi z 5EA, a piąta - reprezentantce 2ED - Ewie Pawlik. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zmagań z pisownią za rok!

Nagroda – 10-2001

Nasza koleżanka Elwira Buraczek (3EM) oraz koledzy: Dawid Halota (2EC), Michał Dajda (2EC), Łukasz Kijowski (2SB) otrzymali dyplomy laureatów Sesji Popularno-Naukowej "Polska i Świat XXI wieku". Opiekunem pracy jest profesor Piotr Skałuba

Nagroda – 28-09-2001

Nasza szkoła otrzymała tytuł "Podgórskiej Szkoły Roku" wśród szkół średnich, uczestnicząc w konkursie podczas obchodów Podgórskiej Jesieni Kulturalnej.

Nagroda – 18-09-2001

Z przyjemnością informujemy, że absolwentka naszej szkoły Beata Kowal uzyskała w postępowaniu kwalifikacyjnym na I rok studiów Politechniki Krakowskiej jedną z najwyższych ocen w skali punktowej i w dowód wyróżnienia zaproszona została do uroczystej immatrykulacji studentów I roku

Nagroda – 09-2001

Wiktor Krzak, uczeń klasy 5 Eb otrzymał Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2000/2001.
Łukasz Zemła z klasy 4 M otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2000/2001.

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – 03-2001

Laureatami XXV OWEiE (ZSMEiE Toruń) w grupie elektronicznej zostali:
Łukasz Zemła (klasa 4 M) - IV miejsce,
Wiktor Krzak (klasa 5 Eb) - V miejsce.
Zespół Szkół Łączności zajął II miejsce zespołowo.

Olimpiada Wiedzy Technicznej – 2001

Wiktor Krzak - finalista etapu centralnego XXVII OWT (Chorzów).

Olimpiada Wiedzy Technicznej – 2000

Wiktor Krzak, Ryszard Karnia - laureaci, Roman Majerczak - finalista etapu centralnego XXVI OWT (Łódź).

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – 2000

Finaliści w grupie elektronicznej: Roman Majerczak - X miejsce, w grupie elektrycznej: Grzegorz Talar - miejsce IX, Wiktor Krzak - miejsce XI w finale etapu centralnego XXIV OWEiE (ZSŁ Gliwice).

Zawody Matematyczne – 2000

Michał Śliwka, Damian Górski, Marek Głowacki, Tomasz Wójcik, Marek Gibek, Ryszard Karnia, Marek Wójcik, Artur Andrzejewski - laureaci.
Strony: 61
[←cofnij]
[51]
[52]
[53]
[54]
[55]
[dalej→]