Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 598

Olimpiada Wiedzy Technicznej – 2003

28 kwietnia 2003 r. Komitet Główny OWT, na podstawie wyników zawodów III stopnia XXIX Olimpiady Wiedzy Technicznej (Chorzów), wyłonił laureatów wśród, których są reprezentanci Naszej Szkoły, koledzy Tomasz Pędzimąż, Artur Tekieli oraz Rafał Majcher i Artur Andrzejewski. Laureaci oraz ich opiekun, mgr inż. Andrzej Łanuszka, zostali zaproszeni przez organizatorów Olimpiady na uroczystość podsumowania XXIX OWT, która odbyła się 31 maja 2003 r. w Muzeum Techniki w Warszawie.

Inne – 31-10-2002

Z radościa zawiadamiamy, że nasz uczeń Andrzej Wolak z klasy 3ED otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
W środę, 23 października 2002 r., o godz. 10.30, w Sali Kolumnowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyła się uroczystość wręczenia aktów przyznania Stypendiów Prezesa Rady Ministrów uzdolnionym uczniom szkół średnich. W spotkaniu wzięli udział Prezes Rady Ministrów Leszek Miller, Minister Edukacji Narodowej i Sportu Krystyna Łybacka oraz 166 uczniów reprezentujących wszystkie wojewódzwa wraz z opiekunami a także zaproszeni goście i przedstawiciele mediów.
Gratulujemy !!!

Konkurs – 23-10-2002

Wyniki konkursu "Wiedzy o Szkole" zorganizowanego wśród uczniów klas pierwszych.
II etap:
I miejsce z ilością 38,6 pkt - Klasa 1EB (prof. E. Kowal)
II miejsce z ilością 37,6 pkt - Klasa 1ED (prof. B. Bogusz)
III miejsce z ilością 34,9 pkt - Klasa 1LZA (prof M. Jędrychowska-Syc)
IV miejsce z ilością 33,3 pkt - Klasa 1EA (prof B. Marszał)
V miejsce z ilością 31,9 pkt - Klasa 1LZB (prof D. Stefańczyk)
Klasa najlepsza czyli 1EB otrzymała od Dyrektora czek na sumę 300,00 zł z przeznaczeniem na dofinansowanie imprez klasowych.
Uczestnicy III etapu - finałowego
I miejsce - Paweł Feliks kl. 1ED
II miejsce - Wojciech Gruza kl. 1EB
III miejsce - Łukasz Rutkowski kl. 1EB
IV miejsce - Maciej Plewa kl. 1LZB
V miejsce - Paweł Kwadrans kl. 1LZA

Zwycięzcom gratulujemy !!!

Wszyscy finaliści otrzymali dyplomy oraz wartościowe nagrody książkowe.

Konkurs – 05-06-2002

Krakowska Rada FSNT NOT informuje, że w tegorocznej edycji konkursu TECHNIK 2002 uczniowie Zespołu Szkół Łączności uzyskali nastepujące wyniki:
II nagrodę za "Sterowanie urządzeniami z komputera PC (C++)" zdobyli Michał Tatka i Piotr Tobiasz z klasy 4Ls pod kierownictwem Pana inż. Aleksandra Warmusa.
III nagrodę za "Uniwersalny terminal alarmowy" zdobyli Jacek Adamczyk i Łukasz Bobek z klasy 5M pod kierownictwem Pana mgr inż. Jacka Kołodzieja.
Wyróżnienie za "Multimedialną prezentację ZSŁ" zdobyli Seweryn Bednarz, Jarosław Kwinta, Jakub Mech i Michał Siejek z klasy 5M pod kierownictwem Pani mgr inż. Anny Hebdy-Borek i Pana mgr Jacka Chwały.Wyróżnienie za "Pomoc dydaktyczną w nauce programowania na mikrokontrolerach serii MCS-51 z wizualizacją wyników na matrycy znaków alfanumerycznych" zdobył Piotr Andryszczak z klasy 5EA pod kierownictwem Pana inż. Aleksandra Warmusa.
Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 4.06.2002 r. w Sali Klubowej Domu Technika NOT w Krakowie, ul. Straszewskiego w Krakowie.

Konkurs – 05-06-2002

Stowarzyszenie Elektryków Polskich zawiadamia, że w Ogólnopolskim Konkursie Na Najlepszy Program Komputerowy prace naszych uczniów zdobyły:
nagrodę I stopnia w grupie prac edukacyjnych - zdobywcą jest Łukasz Zemła z klasy 5M za program pt. Life
nagrodę II stopnia w grupie prac użytkowych - zdobywcą jest Damian Górski z klasy 5M za program pt. GraphX
Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się 5.06.2002 w Domu Technika NOT, w sali im. W. Goetla przy ul. Straszewskiego w Krakowie.

Inne – 25-05-2002

"Inna lekcja". Pod takim tytułem pani mgr Teresa Smurzyńska przeprowadziła lekcję wykorzystując tzw. metodę projektów. Zagadnienia do lekcji zostały opracowane przez uczniów kalasy 5K Macieja Mynarta, Krystiana Stusa, Pawła Wójcika i Michała Sośnieckiego.

Sport – 24-04-2002

W meczu szachowym z ZSE nr 1 w Krakowie drużyna w składzie: dr Roman Debicki, ks. Tomasz Kijowski, mgr Zbigniew Zięba, Anna Drożdż (2KA), Krzysztof Janda (4EB), Tomasz Pędzimąż (3EB), Adam Niedźwiedź (3EC), Mirosław Huchla - zdobyła Puchar dyrektora ZSE, podczas I Międzyszkolnego Turnieju Szachowego

Olimpiada Wiedzy Technicznej – 03-04-2002

Nasi koledzy: Artur Andrzejewski (kl. 4EA), Damian Górski (kl. 5M), Rafał Majcher (kl. 4EB) i Łukasz Zemła (kl. 5M) zakwalifikowali się do III (centralnego) stopnia zawodów XXVIII Olimpiady Wiedzy Technicznej, które odbędą się w dniach 12-14.04.2002 r. w Szczecinie.

Zawody matematyczne – 04-2002

W etapie wojewódzkim Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych dla uczniów szkół średnich, w roku szkolnym 2001/2002, finalistami i laureatami zostali uczniowie naszej szkoły:
Poziom klas III, profil ogólny:
III miejsce - Artur Andrzejewski z kl. 4EA
VI miejsce - Tomasz Pedzimąż z kl. 3EB
XV miejsce - Krzysztof Janda z kl. 4EB
Poziom klas IV, profil ogólny:
I miejsce - Damian Górski z kl. 5M
XIII miejsce - Łukasz Zemła z kl. 5M

Uczniom i ich nauczycielom gratulujemy!

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. – 22-03-2002

W XXVII Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej (Regionalne Centrum Edukacji, Nisko) Zespół Szkół Łączności zajął I miejsce w klasyfikacji drużynowej w grupie elektronicznej i III miejsce - w grupie elektrycznej.
Laureatem w grupie elektronicznej był Artur Andrzejewski (III miejsce) i w grupie elektrycznej: Artur Tekieli (III miejsce) oraz Andrzej Wolak (V miejsce).
Strony: 60
[←cofnij]
[49]
[50]
[51]
[52]
[53]
[dalej→]