Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 594

Konkurs historyczny – 20-04-2007

2 marca 2007 odbył się drugi etap konkursu historycznego "W 750 rocznicę lokacji Krakowa na prawie Magdeburskim". Do III etapu konkursu zakwalifikowali się:
K. Miłkowski (2Ec),
D. Ciupiński (2Eb),
P. Konias (1Ic),
J. Stadműller (1Ic),
D. Bojar (2La),
P. Bakalarz (2Eb).
Gratulujemy!

Olimpiada Elektryczna i Elektroniczna "Euroelektra" – 30-03-2007

Wyniki zawodów centralnych dziewiątej edycji Olimpiady Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra". Czterech uczniów Zespołu Szkół Łączności znalazło się w pierwszej dziesiątce grupy elektronicznej.
4 miejsce - Rafał Trójniak (laureat)
6 miejsce - Sławomir Nowak (laureat)
7 miejsce - Sylwester Kowalkowski (laureat)
10 miejsce - Paweł Banachowicz (finalista)
Dziękujemy zwycięzcom za godne prezentowanie ZSŁ gratulujemy wyników!

XXXIII Olimpiada Wiedzy Technicznej – 25-03-2007

13 marca 2007 roku, Komitet Główny Olimpiady Wiedzy Technicznej na podstawie oceny prac uczestników zawodów II stopnia (zawodów okręgowych), podjął decyzję o kwalifikacji uczestników do zawodów III stopnia XXXIII OWT.
Zespół Szkół Łączności reprezentować będą:
Sławomir Nowak, Wojciech Tekiela i Rafał Trójniak.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs Wiedzy o Małopolsce – 23-03-2007

16 marca 2007r. w siedzibie Miejskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie obył się etap powiatowy międzynarodowego konkursu "Przyjazne regiony w sercu Europy-konkurs wiedzy o Małopolsce, Kraju Związkowym Turyngia, Kraju Preszowskim, Kraju Żylińskim". Reprezentantami ZSŁ byli Dariusz Ciupiński i Piotr Bakalarz, uczniowie klasy II Eb. Po teście pisemnym i prezentacji ustnej Dariusz Ciupiński zakwalifikował się to etapu regionalnego konkursu. Piotr Bakalarz zajął 10 miejsce (na 40 uczestników).

Konkurs Mistrz ortografii 2007 – 20-03-2007

23 lutego 2007 roku w Domu Kultury "Podgórze" odbyła się pierwsza edycja konkursu ortograficznego pod tytułem "Podgórze - prawobrzeżna dzielnica Krakowa".
Uczniowie ZSŁ spisali się znakomicie. Pokonali silną reprezentację krakowskich liceów. Dariusz Pławecki z klasy 4EC został wyróżniony, a Dominik Bobek z klasy 1IC został mistrzem ortografii, dystansując pozostałych 74 uczestników konkursu.

Konkurs ortograficzny – 19-03-2007

Wyniki konkursu ortograficznego zorganizowanego w naszej szkole:
1. Dominik Bobek klasa 1Ic,
2. Dariusz Pławecki klasa 4Ec,
3. Sebastian Dadał klasa 2Ia,
4. Tomasz Windak klasa 1Ic.
Zdjęcie laureatów.

Konkurs poetycki – 15-03-2007

Uczeń klasy 3Lza - Rafał Pastuszak został laureatem II ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Poetyckiej imienia Jacka Kaczmarskiego "Rytmy nieskończoności". W konkursie wzięło udział 252 licealistów z całej Polski, a laureatami zostały 54 osoby.
Serdecznie gratulujemy!

Sport - piłka nożna – 07-03-2007

Rozgrywki ósmej edycji Halowej Ligi Piłkarskiej w Internacie ZSŁ. W decydującym o zwycięstwie spotkaniu weterani z drużyny R40 pokonali pretendentów z FC MASTERS 5:2.
Składy drużyn:
M.Stelmach, R.Dulowski, P.Najman, P.Kucharczyk, M.Pęcek;
D.Wacławik, R.Juszczyk, M.Guzik, G.Prusek, T.Dziedzic.
Bramki zdobyli: R.Dulowski (3" 8" 19"), P.Najman (2"), P.Kucharczyk (13") - R.Juszczyk (17"), M.Guzik (18"). Sędzia: P.Grojec.

W meczu o trzecie miejsce SKI SQUAD pokonał WYROSTEK 3-0.
Składy drużyn:
M.Płatek, P.Grojec, K.Wołek, M.Brania, L.Staroń;
M.Skawiańczyk, M.Cyganek, D.Malec, S.Zając, S.Michalak, M.Świątek.

TABELA KOŃCOWA:
1. R40 (12pkt) 19 - 7
2. FC MASTERS (9pkt) 18 - 10
3. SKI SQUAD (6pkt) 9 - 12
4. WYROSTEK (3pkt) 7 - 12
5. FC LWY (0pkt) 3 - 15

STRZELCY W TURNIEJU:
9 - R.Dulowski (R40);
6 - M.Guzik, G.Prusek (FCM);
5 - P.Kucharczyk (R40);
3 - T.Dziedzic, R.Juszczyk (FCM);
2 - P.Grojec (SQ), M.Cyganek (WY), P.Kasiarz (FCL);
1 - M.Pęcek, P.Najman (R40), K.Wołek (SQ), M.Skawiańczyk (WY), J.Szczygieł (FCL).
+ 1 samobójczy: R.Juszczyk (FCM).
Zobacz zdjęcia.

Rozgrywki siatkarskie w Internacie ZSŁ – 07-03-2007

W pierwszym turnieju każda drużyna wygrała po jednym meczu.

TABELA PIERWSZEGO TURNIEJU:
1. ABSTYNENCI;
2. FC MASTERS;
3. WYROSTEK.

W drugim turnieju najlepsi okazali się już faworyci z FC MASTERS, którzy stracili tylko jednego seta.

TABELA DRUGIEGO TURNIEJU:
1. FC MASTERS;
2. WYROSTEK;
3. ABSTYNENCI.

W turnieju wystąpili:
FCMASTERS: G.Prusek, M.Guzik, M.Wacławik, R.Juszczyk, D.Wacławik, T.Dziedzic;
ABSTYNENCI: M.Cichy, M.Chojnacki, P.Liszka, P.Brzezicki, Ł.Antosik, D.Zaporowski, M.Podsiadło;
WYROSTEK: S.Golara, D.Malec, M.Skawiańczyk, M.Cyganek, K.Zapała, A.Krasiński, T.Ziębiec, B.Musiał.

Konkurs historyczny "Przyjazne regiony w sercu Europy" – 07-03-2007

16 lutego 2007r. odbył się etap szkolny konkursu historycznego "Przyjazne regiony w sercu Europy - konkurs wiedzy o Małopolsce, Kraju związkowym Turyngia, Kraju Preszowskim, Kraju Żylińskim". Do etapu powiatowego, który odbędzie się w dniu 16 marca 2007 zakwalifikowali się Dariusz Ciupiński i Piotr Bakalarz z klasy 2 Eb
Gratulujemy i życzymy powodzenia !!!
Strony: 60
[←cofnij]
[43]
[44]
[45]
[46]
[47]
[dalej→]