Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 601

Olimpiada Wiedzy Technicznej – 28-11-2007

Małopolski Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy Technicznej w Krakowie uprzejmie informuje, że wymienieni poniżej uczniowie zostali zakwalifikowani do etapu okręgowego.
Krzysztof Bębenek (4Ea) - 29 pkt,
Tomasz Półtorak (4Ea) - 29 pkt.
Paweł Banachowicz (4Ec) - 28 pkt,
Paweł Sośnicki (4Ec) - 28 pkt,
Franciszk Włodarz (4Ec) - 28 pkt,
Piotr Czuma (4Ea) - 28 pkt,
Maciej Kłyś (4Ee) - 28 pkt,
Piotr Mars (3Ka) - 27 pkt,
Wojciech Tekiela (4Ea) - 27 pkt,
Mateusz Zaczek (4Ec) - 27 pkt,
Zawody okręgowe XXXIV OWT odbędą się w dniu 25 stycznia 2008r. Informacje szczegółowe o miejscu i harmonogramie zawodów zostaną podane na początku stycznia 2008 roku.
Serdecznie gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów.

Konkurs Historyczno-Literacki – 12-05-2007

X Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Literacki o Zbrodni Katyńskiej. Po zapoznaniu się z pracami przysłanymi z 20 szkół ponadgimnazjalnych (35 prac, 8 prezentacji multimedialnych) Komisja oceniająca postanowiła przyznać III nagrodę w kategorii prezentacji multimedialnych: Krzysztofowi Wołkowi z Zespołu Szkół Łączności - uczniowi klasy 2Kb.
Gratulujemy!

Konkurs chemiczny – 30-04-2007

Organizatorzy Konkursu Chemicznego informują, że najlepsze wyniki uzyskali następujący uczniowie:
Kamil Chlebda z klasy 2Ia - 78,6 %
Jacek Szumski z klasy 3Lzb - 59,2 %
Michał Kryśko z klasy 3Ea - 53,9 %
Wojciech Tekiela z klasy 3Ea - 53,4 %
Uczestnikom gratulujemy!

Konkurs informatyczny – 30-04-2007

20 kwietnia 2007 roku, w Powiatowym Zespole Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu odbył się finał IV Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego "MIKROPROFESOR". Uczeń klasy 2Ia - Kamil Kosała zajął 3 miejsce.
Gratulujemy!

Konkurs matematyczny – 30-04-2007

W bieżącym roku szkolnym odbyła sie trzecia edycja wewnątrzszkolnego konkursu "Matematyczne łamanie głowy". Oto laureaci konkursu:
Rafał Gajda (4Eb) - mgr Paweł Najman,
Paweł Sośnicki (3Ec) - mgr Barbara Ciborowska,
Wojciech Tekiela (3Ea) - mgr Antoni Borgosz,
Łukasz Mrowiec (2Ic) - mgr Paweł Najman,
Damian Sztuka (1IB) - mgr Elżbieta Ziaja.

Zawody matematyczne – 30-04-2007

W półfinałowych zmaganiach V Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych, który odbył się 17 marca 2007 roku wzięli udział następujący uczniowie naszej szkoły:Rafał Gajda (4Eb),
Paweł Sośnicki (3Ec),
Piotr Brzezicki (3K),
Łukasz Mrowiec (2Ic),
Grzegorz Szczurek (2Ia),
Bartłomiej Sroka (2Ib).

Zawody matematyczne – 30-04-2007

W kolejnej edycji Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2006/07 do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 13 uczniów naszej szkoły. Oto laureaci:
Tekiela Wojciech (3EA) - mgr Antoni Borgosz,
Jania Dariusz (3Eb) - mgr Paweł Najman,
Grudzień Maciej (4Ec) - mgr Jolanta Bednarz,
Kisielak Michał (4Ec) mgr Jolanta Bednarz,
Pardyak Grzegorz (4Ed) - mgr Agata Pasznicka,
Podolski Łukasz (4K) - mgr Bożena Marszał,
i finaliści:
Chlebda Kamil (2Ia) - mgr Antoni Borgosz,
Niziniecki Piotr (2Ib) - mgr Barbara Ciborowska,
Sroka Bartłomiej (2Ib) - mgr Barbara Ciborowska,
Włodarz Franciszek (3Ec) - mgr Barbara Ciborowska.
Laureatom i finalistom z klas maturalnych zostały przyznane preferencje przy rekrutacji na wyższe uczelnie. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs historyczny – 20-04-2007

2 marca 2007 odbył się drugi etap konkursu historycznego "W 750 rocznicę lokacji Krakowa na prawie Magdeburskim". Do III etapu konkursu zakwalifikowali się:
K. Miłkowski (2Ec),
D. Ciupiński (2Eb),
P. Konias (1Ic),
J. Stadműller (1Ic),
D. Bojar (2La),
P. Bakalarz (2Eb).
Gratulujemy!

Olimpiada Elektryczna i Elektroniczna "Euroelektra" – 30-03-2007

Wyniki zawodów centralnych dziewiątej edycji Olimpiady Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra". Czterech uczniów Zespołu Szkół Łączności znalazło się w pierwszej dziesiątce grupy elektronicznej.
4 miejsce - Rafał Trójniak (laureat)
6 miejsce - Sławomir Nowak (laureat)
7 miejsce - Sylwester Kowalkowski (laureat)
10 miejsce - Paweł Banachowicz (finalista)
Dziękujemy zwycięzcom za godne prezentowanie ZSŁ gratulujemy wyników!

XXXIII Olimpiada Wiedzy Technicznej – 25-03-2007

13 marca 2007 roku, Komitet Główny Olimpiady Wiedzy Technicznej na podstawie oceny prac uczestników zawodów II stopnia (zawodów okręgowych), podjął decyzję o kwalifikacji uczestników do zawodów III stopnia XXXIII OWT.
Zespół Szkół Łączności reprezentować będą:
Sławomir Nowak, Wojciech Tekiela i Rafał Trójniak.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Strony: 61
[←cofnij]
[43]
[44]
[45]
[46]
[47]
[dalej→]