Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 598

Konkurs – 16-11-2008

W konkursie zorganizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody pod nazwą: "Piękno, które chronimy. Krajobrazy wód otwartych Krakowa i jego okolic", w kategorii: strumyki, ruczaje, potoki, rzeki; drugą nagrodę otrzymał uczeń klasy 4 EB - Michał Sarbiewski. Gratulujemy!

Konkurs – 07-11-2008

Polskie Towarzystwo Gimnastyczne: "Sokół Macierz - Lwów" informuje, że drużyna w składzie: Andrzej Bielak i Rafał Szymczyk z kl. 3Ea oraz Patryk Konias z kl. 3Ic, zajęła w eliminacjach do Konkursu Wiedzy o Obronie Lwowa, historii Lwowa i Ziemi Czerwieńskiej I miejsce i zakwalifikowała się do finału wyżej wymienionego Konkursu.
Gratulujemy!

Nagroda - stypendium – 07-11-2008

7 listopada 2008 roku przyznane zostały stypendia Dyrektora Zespołu Szkół Łączności oraz stypendium fundowane przez Ośrodek Szkolenia Kierowców działający przy Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół ZSŁ.
Michał Kozień 4Ic, Wojciech Sroka 2LZ oraz Paweł Szuba 3Ec otrzymali stypendium Dyrektora ZSŁ, a Piotr Niziniecki 4 Ib, został wyróżniony stypendium OSK.
Gratulujemy!

Konkurs fotograficzny – 01-11-2008

Jury w składzie: p. Stanisław Pietrzyk, p. Henryka Hefko, p. Dorota Madej ogłasza wyniki konkursu fotograficznego - "Super foto z super wakacji":
1 miejsce - Michał Nowak IV Kb
2 miejsce - Jerzy Goebel I Ib
3 miejsce - Piotr Niziniecki IV Ib
4 miejsce - Marek Nosek III Ea
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Nagroda - stypendium – 29-10-2008

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2007/2008 otrzymał uczeń: Piotr Mars z klasy 4 KA, oraz absolwenci ZSŁ: Paweł Banachowicz, Krzysztof Bębenek, Piotr Czuma, Tomasz Półtorak i Wojciech Tekiela.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymali uczniowie: Bartłomiej Sroka 4IB i Tomasz Kotarba 3 Lza Gratulujemy!

Zawody spiningowe – 18-10-2008

W sobotę 18 października 2008 r. zostały rozegrane X Spiningowe Mistrzostwa Zespołu Szkół Łączności o nagrodę Dyrektora ZSŁ i Samorządu Uczniowskiego. Organizatorami konkursu byli: wicedyrektor - Tadeusz Piszkowski i nauczyciel wychowania fizycznego - Przemysław Cienkosz. Zawody rozegrano na Dunajcu w pobliżu Bogumiłowic.
Tytuł mistrzowski zdobył uczeń klasy 3 KA Łukasz Szczepanek. Gratulujemy!

Konkurs – 22-06-2008

Paweł Łoziński z klasy 2Ea zajął III miejsce w konkursie dla uczniów krakowskich szkół ponadgimnazjalnych, organizowanym przez AGH pod hasłem:"Notatki w Internecie 2008".Nagrodzona praca: "Podstawy elektrotechniki" powstała pod kierunkiem dr inż. Wiktora Hudego.
Serdecznie gratulujemy!

Praca jest dostępna pod adresem:

http://brasil.cel.agh.edu.pl/~08plozinski/

Konkurs – 20-06-2008

W konkursie "Kraków - ludzie i zabytki w filmowym kadrze" zorganizowanym przez Społeczny Komitet Odnowy Zabytków Krakowa, absolwent Technikum nr 14, Adrian Łapczyński zdobył I miejsce w kategorii: uczniowie szkół ponadgimnazjalnych za film "Kraków w 60 sekund".
Gratulujemy

Turniej – 20-06-2008

W powiatowych eliminacjach do Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla szkół średnich, drużyna z ZSŁ zajęła III miejsce, pokonując Liceum Ogólnokształcące Nr 1 oraz Zespół Szkół Mechanicznych Nr 3 i Nr 4.
Gratulujemy.

Konkurs "Szkoły w Sieci" – 17-06-2008

Redakcja portalu Edukacyjny Kraków, pomysłodawca akcji "Szkoły w Sieci", czyli I Rankingu Witryn Internetowych Krakowskich Szkół Ponadgimnazjalnych, przyznał stronie internetowej Zespołu Szkół Łączności I miejsce w kategorii funkcjonalność.
Strony: 60
[←cofnij]
[40]
[41]
[42]
[43]
[44]
[dalej→]