Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 598

5 Festiwal Informatyczny "Projekt na Szóstkę" – 10-06-2011

WYNIKI 5 edycji Festiwalu Informatycznego "Projekt na Szóstkę"

GRAND PRIX ufundowane przez KPT – miejsce na własną firmę, staż w firmie informatycznej, słownik elektroniczny - nagrodę ufundowana przez MediaFm.net otrzymał: Mateusz Sroka (ZSE nr 1) – Archviz
GRAND PRIX ufundowane przez WSZiB – szkolenie CISCO, słownik elektroniczny - nagrodę ufundowaną przez MediaFm.net otrzymał: Tadeusz Magura-Witkowski (ZSŁ) - CPaste.eu – Dzielmy się kodem!
NAGRODA PUBLICZNOŚCI ufundowana przez logitech i firmę BITComputer trafiła w ręce Mateusza Sroki (ZSE nr 1) – za pracę Archviz

KATEGORIA:
aplikacja flash

I miejsce - Dawid Pawlik, Artur Majcher (ZSŁ) – Squirrel Launcher
II miejsce - Tadeusz Magura-Witkowski, Szymon Sroka (ZSŁ) –Wirtualna wycieczka

KATEGORIA:
program

I miejsce – nie przyznano
II miejsce - Damian Romek (ZSŁ) - Platforma Phoenix
III miejsce - Tadeusz Magura-Witkowski (ZSŁ) – IdleGrid

    IV miejsce -  Adam Lasota (ZSH) - House Builder

KATEGORIA:
aplikacja WWW 
   

I miejsce - Tadeusz Magura-Witkowski (ZSŁ) - CPaste.eu – Dzielmy się kodem!

II miejsce - Kamil Kowalski, Damian Zachwieja (ZSŁ) - Strefa klasy

III miejsce - Marcin Gębala (ZSŁ) - Dziennik MMG

    IV miejsce -  Piotr Delkowski, Paweł Merek, Kamil Kostrz (ZS PGNiG) – Arriba

    V miejsce -   Sebastian Górak (ZSH) - House Builder

KATEGORIA:
animacja 3D

I miejsce – Piotr Kotula (ZSŁ) – Zemsta studenta (na podstawie „Zbrodni i Kary” Fiodora Dostojewskiego)

II miejsce - Maciej Nowiński (ZSE) – BMWcar

III miejsce - Krzysztof Pierzchała (ZSE) – Przemki

    IV miejsce -  Jakub Stańdo (ZSE nr 1) - Szansa na Twój sukces

KATEGORIA:
grafika 2D i 3D  
 
I miejsce - Mateusz Sroka (ZSE nr 1) - Archviz

II miejsce - Piotr Rajtar (ZSŁ) - Heaven&Hell

III miejsce - Jacek Pater (ZSŁ) - Po pracy

    IV miejsce -  Katarzyna Bartusiak (ZSE) – Funky

     V miejsce -  Mateusz Kulesa, Piotr Jurkowski, Artur Gładysz (ZSH) - Grafika w użyciu

KATEGORIA:
Aplikacja muzyczna  
 
I miejsce – Hubert Słojewski (ZSŁ) - FL Studio

Sukcesy koszykarzy ZSŁ – 10-06-2011

Reprezentacja ZSŁ w koszykówce w sezonie 2010/2011 zajęła drugie miejsce w rozgrywkach
Superligi ulegając tylko VII LO. W rozgrywkach licealiady w pierwszej fazie koszykarze ZSŁ zajęli pierwsze miejsce
i do fazy play-off przystępowali w roli faworyta. Niestety w pełnym dramaturgii i nieoczekiwanych zwrotów akcji – półfinałowym dwumeczu z VII LO koszykarze ZSŁ zeszli z parkietu pokonani zaledwie jednym (!!!) punktem. W finale pocieszenia ZSŁ pokonało XXIV LO i zajęło trzecie miejsce w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży.
Młodzi koszykarze startujący w memoriale Janusza Kaczkowskiego zajęli piąte miejsce wygrywając trzy mecze i przegrywając zaledwie jeden.

Przemysław Cienkosz

Konkurs geograficzny MAŁE OJCZYZNY – 06-06-2011

W maju 2011 w ZSŁ odbył się Multimedialny Konkurs Geograficzny „MAŁE OJCZYZNY”, w którym Wyróżnienie otrzymał uczeń klasy 1IB Damian Gładys za pracę pt. „Mój Kazimierz”. 

Międzyszkone Zawody Matematyczne – 25-05-2011

Wyniki MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODOW  MATEMATYCZNYCH dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa małopolskiego.

W finale zawodów nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki

Gratulujemy!

Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" – 27-04-2011

Miło nam poinformować, że uczeń Zespołu Szkół Łączności- Krzysztof Balon - został laureatem III stopnia w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie "O Diamentowy Indeks AGH", przeprowadzonej w dniu 03.04.2011r. w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.
Gratulujemy!

XXXVII Olimpiada Wiedzy Technicznej – 19-04-2011

Komitet Główny OWT ogłosił wyniki zawodów III stopnia  XXXVII Olimpiady Wiedzy Technicznej, które odbyły się w dniach 8 - 10 kwietnia br. w Siedlcach.

W grupie elektryczno-elektronicznej uczniowie ZSŁ zajęli następujące miejsca:

Tomasz Kańka - laureat - miejsce 3

Tomasz Jaśkowiec - laureat - miejsce 8

Grzegorz Kozdęba - finalista - miejsce 15-16

Grzegorz Łach - finalista - miejsce 15-16

Grzegorz Piper - finalista - miejsce 20

Wszystkim laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy!

LISTA LAUREATÓW WRAZ Z PUNKTACJĄ

Konkurs Wiedzy o Krajach anglojęzycznych – 17-04-2011

W imieniu organizatorów internetowej edycji Konkursu Wiedzy o Krajach anglojęzycznych informujemy o jego wynikach.

I miejsce i nagrodę w postaci kuponu uprawniającego do bezpłatnej nauki w Centrum Językowym Everest zdobył Michał Różycki z klasy IEA (185 punktów)
II miejsce Mateusz Sochacki – klasa IViC (177 punktów)
III miejsce zdobyli ex aequo Paweł Madej – IViC i Tomasz Polowiec – IIiC (175 punktów)

V miejsce  Adam Grochal IiA (155 punktów)
VI miejsce Maciej Podołowski IEB (139 punktów)
VII miejsce Jakub Sroka IIITi (123 punkty)
VIII miejsce Kamil Kozyra IEB (121 punktów)
IX miejsce Andrzej Cader IiC (98 punktów)

TechMat – 17-04-2011

15 kwietnia w Zaspole Szkół Gastronomicznych nr 1 odbył się MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY „TechMat” dla uczniów krakowskich techników.

Oto wyniki uczniów ZSŁ

Gratulujemy!

VII Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego – 10-04-2011

Dnia 7 kwietnia odbył się wielki finał VII Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego. Po ciężkich 2-etapowych zmaganiach (do testu pierwszego etapu przystąpiło 46 uczniów, w etapie drugim, listening’u, uczestniczyło 18), zaszczyt reprezentowania naszej szkoły przypadł w udziale 4 uczniom. Bezapelacyjnym zwycięzcą tegorocznego konkursu został Grzegorz Ruta, uczeń klasy 4 Ia, wychowanek pani profesor Magdaleny Czechowskiej –Buratowskiej. Zmierzył się w finale z reprezentantami pięciu krakowskich średnich szkół technicznych: Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1,  Zespół Szkół Elektrycznych nr 2, Zespołu Szkół Mechanicznych nr2, Zespołu Szkół Energetycznych i Zespołu Szkół nr 1.
     
       Tegorocznemu jury przewodniczyła pani profesor Teresa Kozłowska (ZSE nr1), zaś gratulacje i nagrody odebrali zwycięzcy z rąk pana dyrektora Antoniego Borgosza.
      
      Nagrody ufundowała Rada Rodziców Zespołu Szkół Łączności,  dyrektorzy szkół uczestniczących w konkursie, wydawnictwa Oxford, Pearson Longan oraz Macmillan.

     Finał konkursu przygotowała pani profesor Magdalena Czechowska-Buratowska.

Strony: 60
[←cofnij]
[33]
[34]
[35]
[36]
[37]
[dalej→]