Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 564

XVIII Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku – 22-11-2011

W XVIII Krakowskim Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku organizowanym przez Dom Kultury Podgórze:

    10. miejsce w teście wiedzy zajęła Magdalena Olchawska kl. 1 ic opiekun Tomasz Ślosarczyk

    wyróżnienie w konkursie recytatorskim "Proza i poezja antyku"  otrzymał Dominik Górni kl. 1 Ea opiekun Ewa Piszkowska

Gratulujemy!

XIII Spinningowe Mistrzostwa Zespołu Szkół Łączności w Krakowie. – 14-11-2011

W piątek 11 listopada 2011r. na łowisku komercyjnym w malowniczej Dolinie Będkowskiej odbyły się XIII Spinningowe Mistrzostwa Zespołu Szkół Łączności w Krakowie. Tytuł mistrzowski wywalczył Damian Dyda z klasy 1S Zasadniczej Szkoły
Zawodowej nr 13, który jako pierwszy zaciął i skutecznie wyholował blisko półmetrowego szczupaka.

Lepsze, aniżeli w roku ubiegłym wyniki zawodów napawają optymizmem przed przyszłorocznymi mistrzostwami, do udziału w których już teraz serdecznie zapraszamy.

Tadeusz Piszkowski

Konkurs Języka Niemieckiego – 02-11-2011

Finał I Etapu Konkursu Języka Niemieckiego

Do etapu ustnego naszego konkursu zakwalifikowali się:

1. Wawrzak Grzegorz, 2 Ib – 43 pkt.
2. Oleś Anna, 3 Ib – 41 pkt.

3. Biedrzyński Mateusz, 4 Ic – 34 pkt.
4. Jęczmionek Ernest, 2 Ib – 31 pkt.

5. Łachman Łukasz, 2 Ea – 31 pkt.
6. Pachołek Rafał, 2 Ib – 30 pkt.

7. Kościelniak Michał, 3 Ib – 28 pkt.

8. Oramus Piotr, 4 Ic – 28 pkt.
9. Dudek Rafał, 2 Ib – 27 pkt.

10. Paciorek Wojciech, 3 Ib – 25 pkt.
11. Łuksa Sebastian, 3 Ib – 25 pkt.

12. Mirek Jakub, 2 Ib – 25 pt.
13. Rapacz Dawid, 4 Ea – 25 pkt.

Max. liczba punktów= 46.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w etapie pisemnym naszego
konkursu!

Krakowska Olimpiada Młodzieży – 19-10-2011

18 października 2011 r. odbyła się Krakowska Gala Sportu Młodzieżowego. Uczniowie Zespołu Szkół Łączności odebrali wyróżnienie za współzawodnictwo w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży za rok szkolny 2010/2011. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 4 miejsce w Krakowie w kategorii współzawodnictwa chłopców; ósme w ogólnej klasyfikacji.

Osiągnięcia sportowe 2010/2011 – 28-06-2011

Sukcesy, ważniejsze dokonania naszych sportowców w roku szkolnym 2010/2011

Koszykówka: 3 miejsce 1 liga Licealiady; 2 miejsce – Superliga;
Siatkówka chłopcy: 5 miejsce 1 liga LA – 5 miejsce Liga korespondencyjna
Snowboard: 3 miejsce zespołowo w KOM;
Badminton: 3 miejsce w KOM
Pływanie: 3 miejsce indywidualnie i 5 w sztafecie 10x50 stylem dowolnym w KOM
Tenis stołowy: 1 miejsce w II lidze
Szachy: 4 miejsce w Drużynowym Turnieju Szachowym Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Małopolskiego Kuratora Oświaty

Kangur matematyczny – 14-06-2011

W Międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY uczniowie z klasy 1 IB: Rafał Dudek i Piotr Burys otrzymali wyróżnienia. Uczniów przygotowała do konkursu p.dyr. Barbara Ciborowska.

Gratulujemy!

5 Festiwal Informatyczny "Projekt na Szóstkę" – 10-06-2011

WYNIKI 5 edycji Festiwalu Informatycznego "Projekt na Szóstkę"

GRAND PRIX ufundowane przez KPT – miejsce na własną firmę, staż w firmie informatycznej, słownik elektroniczny - nagrodę ufundowana przez MediaFm.net otrzymał: Mateusz Sroka (ZSE nr 1) – Archviz
GRAND PRIX ufundowane przez WSZiB – szkolenie CISCO, słownik elektroniczny - nagrodę ufundowaną przez MediaFm.net otrzymał: Tadeusz Magura-Witkowski (ZSŁ) - CPaste.eu – Dzielmy się kodem!
NAGRODA PUBLICZNOŚCI ufundowana przez logitech i firmę BITComputer trafiła w ręce Mateusza Sroki (ZSE nr 1) – za pracę Archviz

KATEGORIA:
aplikacja flash

I miejsce - Dawid Pawlik, Artur Majcher (ZSŁ) – Squirrel Launcher
II miejsce - Tadeusz Magura-Witkowski, Szymon Sroka (ZSŁ) –Wirtualna wycieczka

KATEGORIA:
program

I miejsce – nie przyznano
II miejsce - Damian Romek (ZSŁ) - Platforma Phoenix
III miejsce - Tadeusz Magura-Witkowski (ZSŁ) – IdleGrid

    IV miejsce -  Adam Lasota (ZSH) - House Builder

KATEGORIA:
aplikacja WWW 
   

I miejsce - Tadeusz Magura-Witkowski (ZSŁ) - CPaste.eu – Dzielmy się kodem!

II miejsce - Kamil Kowalski, Damian Zachwieja (ZSŁ) - Strefa klasy

III miejsce - Marcin Gębala (ZSŁ) - Dziennik MMG

    IV miejsce -  Piotr Delkowski, Paweł Merek, Kamil Kostrz (ZS PGNiG) – Arriba

    V miejsce -   Sebastian Górak (ZSH) - House Builder

KATEGORIA:
animacja 3D

I miejsce – Piotr Kotula (ZSŁ) – Zemsta studenta (na podstawie „Zbrodni i Kary” Fiodora Dostojewskiego)

II miejsce - Maciej Nowiński (ZSE) – BMWcar

III miejsce - Krzysztof Pierzchała (ZSE) – Przemki

    IV miejsce -  Jakub Stańdo (ZSE nr 1) - Szansa na Twój sukces

KATEGORIA:
grafika 2D i 3D  
 
I miejsce - Mateusz Sroka (ZSE nr 1) - Archviz

II miejsce - Piotr Rajtar (ZSŁ) - Heaven&Hell

III miejsce - Jacek Pater (ZSŁ) - Po pracy

    IV miejsce -  Katarzyna Bartusiak (ZSE) – Funky

     V miejsce -  Mateusz Kulesa, Piotr Jurkowski, Artur Gładysz (ZSH) - Grafika w użyciu

KATEGORIA:
Aplikacja muzyczna  
 
I miejsce – Hubert Słojewski (ZSŁ) - FL Studio

Sukcesy koszykarzy ZSŁ – 10-06-2011

Reprezentacja ZSŁ w koszykówce w sezonie 2010/2011 zajęła drugie miejsce w rozgrywkach
Superligi ulegając tylko VII LO. W rozgrywkach licealiady w pierwszej fazie koszykarze ZSŁ zajęli pierwsze miejsce
i do fazy play-off przystępowali w roli faworyta. Niestety w pełnym dramaturgii i nieoczekiwanych zwrotów akcji – półfinałowym dwumeczu z VII LO koszykarze ZSŁ zeszli z parkietu pokonani zaledwie jednym (!!!) punktem. W finale pocieszenia ZSŁ pokonało XXIV LO i zajęło trzecie miejsce w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży.
Młodzi koszykarze startujący w memoriale Janusza Kaczkowskiego zajęli piąte miejsce wygrywając trzy mecze i przegrywając zaledwie jeden.

Przemysław Cienkosz

Konkurs geograficzny MAŁE OJCZYZNY – 06-06-2011

W maju 2011 w ZSŁ odbył się Multimedialny Konkurs Geograficzny „MAŁE OJCZYZNY”, w którym Wyróżnienie otrzymał uczeń klasy 1IB Damian Gładys za pracę pt. „Mój Kazimierz”. 

Strony: 57
[←cofnij]
[29]
[30]
[31]
[32]
[33]
[dalej→]