Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 598

Finał konkursu MATEMATYCZNE ŁAMANIE GŁOWY – 20-02-2013

6 lutego 2013 roku odbył się finał IX edycji konkursu MATEMATYCZNE ŁAMANIE GŁOWY.  Uczestnicy mieli do rozwiązania 12 zadań. Zwycięzcą został Adrian Broda z kl. IV IB ( 11 poprawnie rozwiązanych zadań).
LISTA LAUREATÓW

Konkurs o tytuł MISTRZA ORTOGRAFII ZSŁ – 17-02-2013

Konkurs o tytuł "Mistrza Ortografii ZSŁ" doczekał się finału.

Mistrzynią została Izabela Marcinkowska z kl. 2 id

Damian Błyskal z kl. 1 id - wywalczył tytuł wicemistrza.

a wyróżnienie otrzymał Krystian Biernat z kl. 2 ib

Gratulujemy!

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra" – 16-02-2013

Komitet Główny Olimpiady ogłosił na stronie internetowej listę uczestników zakwalifikowanych do udziału w zawodach centralnych XV edycji olimpady. Miło nam poinformować, że w gronie 33 zawodników jest 4 uczniów Technikum Łączności nr 14: w grupie elektrycznej - Dominik Górni z kl. 2Ea, a w grupie elektronicznej - Jakub Muszyński i Marcin Śladowski z kl. 3Ea, Marcin Sobas z kl. 4Ea.

Wszyscy czterej mają ogromną szansę na pierwszy w bieżącym roku szkolnym tytuł laureata albo finalisty. Gratulujemy i życzymy powodzenia podczas zawodów centralnych!

Konkurs języka niemieckiego – 03-02-2013

21 listopada odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund organizowany  w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Łowimy Talenty 2012/2013 realizowanego przez Łowców Talentów Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej. Udział wzięło ponad 7 tysięcy uczniów z całego kraju w tym  688 uczniów z województwa małopolskiego.

Dyplomy uznania za bardzo dobre wyniki otrzymali  uczniowie:
 - Rafał Pachołek z klasy 4Ia - III miejsce w województwie a 23 w kraju
 - Grzegorz Wawrzak  z klasy 3Ib - IV miejsce  w województwie a 40 w kraju

Gratulujemy!

Matematyczne Łamanie Głowy – 30-01-2013

FINAŁ  IX Edycji Konkursu MATEMATYCZNE ŁAMANIE GŁOWY odbędzie się 6 lutego ( środa ) 2013 roku o godz. 7.45 w świetlicy szkolnej.
Do finału zakwalifikowali się: LISTA UCZNIÓW

Gratulujemy!

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH - wyniki I etapu – 24-01-2013

Ogłoszono wyniki I etapu VI Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (przedmiot: matematyka) w roku akademickim 2012/2013. Do zawodów okręgowych, które odbędą się  3 lutego 2013 zakwalifikowało się 12 osób z naszej szkoły: LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO KOLEJNEGO ETAPU

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie!!!!

PIOTR SKARGA UCZY I INSPIRUJE – 20-12-2012

Katarzyna Grubert z klasy 2 Id zdobyła I miejsce i otrzymała tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "Piotr Skarga - uczy i inspiruje".

Organizatorem konkursu było Jezuickie Centrum Edukacji w Nowym Sączu. Opiekunem merytorycznym pracy był p. Piotr Skałuba.

Gratulijemy!

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra" – 17-12-2012

Komitet Główny Olimpiady poinformował na stronie internetowej o wynikach pierwszego etapu przeprowadzonego w naszej szkole w dniu 6 listopada 2012 r.. W grupie zawodników zakwalifikowanych do II etapu jest 14 uczniów Technikum Łączności nr 14.
W grupie elektrycznej 2: Dominik Górni, Kacper Milejski, w grupie elektronicznej 12: Marcin Śladowski, Marcin Sobas, Piotr Nawara, Dawid Kowalik, Adam Lebiedź, Grzegorz Węgrzyn, Patryk Jarosz, Maciej Fudała, Tomasz Święchowicz, Krzysztof Dura, Jakub Muszyński, Marcin Spytkowski.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach II stopnia (okręgowych), które odbędą się 8 stycznia 2013 r. w Domu Technika NOT w Krakowie.

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego FUN WITH ENGLISH – 14-12-2012

Dnia 14 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół nr1 w Krakowie już po raz XII odbył się międzyszkolny konkurs języka angielskiego pod hasłem FUN WITH ENGLISH, któremu nasi uczniowie towarzyszą od samego
początku. W tym roku Akademię Łączności reprezentowali: P. Małgorzata Syc-Jędrychowska, nauczyciel języka angielskiego,
zasiadająca w jury konkursu oraz uczniowie: Piotr Koń 3 Ti, Mateusz Szlachta 3 Ti oraz Michał Górka również z 3Ti. Nauczycielem prowadzącym jest p. Magdalena Czechowska-Buratowska.

Tradycji stało się zadość i również w tym roku uczniowie nasi wykazali się nie tylko nienaganną prezencją, jak przystało na uczniów Akademii Łączności, ale również dobrą znajomością języka oraz prezentowanych zagadnień, zdobywając nagrody indywidualnie jak i zespołowo. Piotrek Koń zdobył uznanie jury w konkurencji tounge – twister. W kategorii zespołowej zajęliśmy II miejsce.

Strony: 60
[←cofnij]
[28]
[29]
[30]
[31]
[32]
[dalej→]