Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 548

19. Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA – 05-04-2017

Ogłoszone zostały wyniki 19. edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA
W grupie ELEKTRONICZNEJ dwaj uczniowie ZSŁ otrzymali tytuł finalisty: Szymon Ogórek z klasy 3 Ed (8 miejsce)
i Kamil Jeziorek z kl. 3 ED (12 miejsce).
W grupie TELEINFORMATYCZNEJ Piotr Śladowski z kl. 3 Ti zajął 12 miejsce zdobywając tytuł finalisty.

Gratulujemy!

IX Turniej szachowy DAJ MATA CHOROBIE – 03-04-2017

Drużyna ZSŁ w składzie (do 25 lat): Krzysztof Drzymalski (3 Ia), Antoni Rząsa (2 Id) oraz Wojciech Hajduk (1 Ea) zajęli drugie miejsce (nagrody rzeczowe). W klasyfikacji „Bez kategorii” I miejsce zajął Krzysztof Drzymalski, drugie Wojtek Hajduk (nagrody pieniężne). Krzysiu zajął również 3 miejsce w klasyfikacji juniorów oraz wysokie 13 w całym turnieju - remisując z dwoma zawodnikami o sile gry z rankingiem 1800. Jak to określili uczestnicy turnieju „turniej życia” zagrał Paweł Najman remisując różnymi kolorami bierek z dwoma kandydatami na mistrza (ranking 2200), ponosząc w całym turnieju tylko jedną porażkę i zajmując wysokie 3 miejsce (nagroda pieniężna). Uważam, że gdyby nie obecność na turnieju Pana Dyrektora Tadeusza Piszkowskiego, który ogromnie nas wspierał, ten sukces nie byłby osiągnięty. WYNIKI

Turniej szachowy – 03-04-2017

Wyniki ostatnich dwóch turniejów oraz klasyfikacji Grand Prix Turnieju Szachowego o Puchar Dyrektora ZSŁ

sezonu 2016/2017.

GRAND PRIX

Turniej 11

Turniej 12

Krakowski Wielobój Siłowy – 31-03-2017

W dniu 30.03.2017roku odbyły się Finały w KRAKOWSKIM WIELOBOJU SIŁOWYM, w którym reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Konrad Olech, Jakub Liszkowski, Damian Durałek, Maciej Adamczyk zajęła VI miejsce.
Damian Durałek indywidualnie zajął I miejsce.

17 Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego – 31-03-2017

Wyniki 17 Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Zespół Szkół Łączności, który odbył się w świetlicy szkolnej 30.03.2017r.

I miejsce - Patryk Szabla z Zespołu Szkół nr 1 (Technikum Komunikacyjne)
II miejsce - Bartosz Gębski z kl. 1 Ic (Zespół Szkół Łączności)
III miejsce - Bogdan Ignacyk z Zespołu Szkół Energetycznych

Finał IV Koła Naukowego ABB – 30-03-2017

Finał IV Koła Naukowego ABB
Miło nam poinformować, że Mikołaj Wielgus z kl. 4 ED został jednym z 3 finalistów Koła Naukowego ABB (oprócz ucznia ZSŁ wyróżnieni zostali studenci z AGH i PK). Mikołaj jest najmłodszym uczestnikiem zajęć. Zgłosił projekt wykonania dalmierza radiowego i systemu nawigacji krótkiego zasięgu.

XXIV Olimpiada Informatyczna – 29-03-2017

Z przyjemnością informujemy, że na podstawie decyzji Komitetu Głównego Olimpiady Informatycznej, uczeń Kacper Sapała z kl. 4 IA został zakwalifikowany do zawodów III stopnia (finałowych) XXIV Olimpiady Informatycznej.

Turniej Wiedzy Technicznej – 23-03-2017

W Turnieju Wiedzy Technicznej organizowanym przez Zespół Szkół nr 37 w Warszawie - uczeń ZSŁ Piotr Śladowski z kl. 3TI zajął II miejsce. Gratulujemy!

XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej – 22-03-2017

Z przyjemnością informujemy, iż Komitet Główny OWT na podstawie oceny prac uczestników zawodów II stopnia (eliminacji okręgowych) przeprowadzonych 11 stycznia br., podjął decyzję o wyłonieniu uczestników zawodów III stopnia (finałów centralnych); w gronie tym znaleźli się reprezentanci ZSŁ: Joanna DOLAŚ, Arkadiusz ĆWIKŁA i Szymon OGÓREK.

VII Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej – 13-03-2017

Po trzech miesiącach sportowej rywalizacji dobiegły końca zmagania siatkarzy w VII Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej. W finale 3Ec pokonała 4Ta 2:0 (25:19;25:21).
Trzecie miejsce zajęła klasa 3Ti, czwarte 3Ea.
MVP Turnieju został Piotr Tomporowski z kl. 3Ec.

Skład drużyny 3Ec: Piotr Tomporowski – kapitan, Michał Bączek, Michał Olesiak, Lukasz Tokarczyk, Przemek Sosenko, Bartłomiej Mirecki, Bartosz Pawlik, Krzysztof Zdziech.