Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 598

XI edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej – 22-04-2013

Zakończyła się XI edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej w której wzięło udział ponad 6000 zespołów czyli 23 000 uczniów.
Zespół reprezentujący ZSŁ pod nazwą CZAS STANISŁAWA w składzie: Rafał Dudek, Jakub Mirek, Daniel Wicher i Artur Zółkoś zajął 6 miejsce. Opiekunem grupy jest Pani Halina Siemińska.

Gratulujemy!

więcej na temat konkursu na stronie: sggi.edu.pl

Konkurs Języka Niemieckiego – 18-04-2013

W dniu 18 kwietnia odbył się ustny etap Konkursu Języka Niemieckiego.


Szczęśliwymi laureatami zostali:


I miejsce: Zenon Diak, 1 Ia

II miejsce: Gabriel Hofer, 1 Ia


III miejsce: Pawel Kapelan, 4 Eb i Grzegorz Wawrzak, 3 Ib.

              Serdecznie gratulujemy

Mikołajkowy turniej piłki siatkowej – 16-04-2013

W IV Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej wzięło udział 9 drużyn: 1Ea, 1Ed, 1Ic, 1Eb, 2Ib,2Eb, 3Ib, PiotrekSTeam, Absolwenci.
Rozegrano 36 meczów i fazę PLAY OFF.

Tym razem zagrać mógł każdy: nauczyciele, uczniowie, absolwenci i przyjaciele ZSŁ. Wystarczyło zebrać minimum 6 osób i zgłosić udział drużyny w Turnieju. Choć dominowały zespoły klasowe, w finale zatriumfowały składy mieszane: drużyna Piotrka Sołtykowskiego z kl. 2K „PiotrekSTeam”, oraz drużyna Absolwentów. Niemałym rozczarowaniem była przegrana faworyta Turnieju kl. 3Ib w meczu półfinałowym i 3 miejsce w końcowej klasyfikacji. Wielką niespodzianką - „odkryciem”
sezonu okazała się klasa 1Ed. Uczniowie grający wraz z wychowawcą trenerem Krzysztofem Janikiem pokazali starszym kolegom czym jest dobra zabawa, sportowa rywalizacja i gra fair play.

W rundzie zasadniczej rozgrywanej systemem „każdy z każdym” nie do pokonania okazała się klasa 3Ib, która wygrała wszystkie mecze i z kompletem punktów (16) awansowała do rundy PLAY OFF.

Pozostałe 3 drużyny uzyskały kolejno: PiotrekSTeam - 15 pkt, 1Ed – 14 pkt (stos. setów 2,8), Absolwenci 14 pkt (stos. setów 2,0).

Po bardzo wyrównanej grze ostatecznie zwyciężyła drużyna PiotrekSTeam w składzie: Piotr Sołtykowski 2K, Grzegorz Salwiński 2K, Krzysztof Burek 2K, Maciej Przeginia 1K, Piotr Rokita- absolwent 2012 kl. 4Ia, Maksymilian Rusak absolwent 2012 kl. 4Ib.
Drugie miejsce zajęła drużyna Absolwentów w składzie: Łukasz Muszyński – abs. 2009 kl. 4Ib, Michał Fraś – abs. 2009 kl. 4Ib, Jakub Mazgaj - abs. 2009 kl. 4Ib, Bartosz Gwóźdź – abs. 2008 kl. 4Ea, Mateusz Radłowski – abs. 2008 kl. 4Ea, Robert Janik – abs. 2008 kl.3LZA, Filip Kasperkiewicz (Krzywy), Szymon Socha, pan Tadeusz Piszkowski.
Trzecie miejsce klasa 3Ib w składzie: Marcin Rozmus, Jakub Mirek, Daniel Wicher, Kamil Gawin, Adam Ryciak, Wojciech Lebiest, Michał Kosowski.
Czwarte miejsce klasa 1Ed w składzie: Kamil Górski, Arkadiusz Raźny, Marcin Rabjasz, Bartosz Śmietana, Gabriel Sarapata, Adam Zaleński, wychowawca Krzysztof Janik, Michał Górski kl. 1K.

Wszystkim uczestnikom Turnieju serdecznie gratulujemy i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji już w przyszłym roku szkolnym.

Konkurs POWSTANIE STYCZNIOWE HISTORIA I LITERATURA – 03-04-2013

Organizatorzy konkursu literacko- historycznego „ Powstanie Styczniowe 1863” informują, że do finału przeszli następujący uczestnicy : Jakub Bąk kl. II Ib, Tomasz Grochowski II IA, Daniel Widła IIK, Tomasz Chlebda IIK.

Finał konkursu odbędzie się 18 IV 2013r.

XXXVI OOWEiE – 22-03-2013

W dniach 21 i 22 marca 2013 r. w jednej z najstarszych szkół na Podkarpaciu - Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu - odbyły się zawody II i III stopnia XXXVI edycji OOWEiE.
W grupie elektronicznej bezapelacyjnie zwyciężył Marcin Śladowski z klasy 3Ea.
W grupie elektroniki medycznej I miejsce zajął Piotr Nawara z klasy 4Eb, a Marcin Sobas z klasy 4Ea uplasował się na 4 miejscu.
W kategorii teleinformatyka III miejsce zajął MIchał Gędłek z klasy 4Ti,
W grupie elektrycznej - Dominik Górni z klasy 2Ea - po bardzo emocjonujących zmaganiach, ostatecznie uplasował się na 4 miejscu.
Wszyscy wymienieni uczniowie uzyskali tytuł laureata olimpiady!
Serdeczne gratulujemy!!!

Finał konkursu ZOBACZYĆ MATEMATYKĘ – 21-03-2013

20 marca 2013 roku odbyła się w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego uroczystość zakończenia V edycji ogólnopolskiego konkursu "Zobaczyć Matematykę".

REPORTAŻ Z FINAŁU KONKURSU

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektonicznej "Euroelektra" – 15-03-2013

Wyniki XV edycji OWEiE "Euroelektra", które odbyły się 15 marca 2013r. na Wydziale Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.
Zwycięzcą grupy elektronicznej został Marcin Śladowski z klasy 3Ea. W tej samej grupie tematycznej - Marcin Sobas z klasy 4Ea zajął 8 miejsce i uzyskał tytuł finalisty olimpiady.
W grupie elektycznej: Dominik Górni z klasy 2Ea zajął 6 miejsce i również uzyskał tytuł finalisty.

Konkurs Zobaczyć Matematykę – 13-03-2013

„Zobaczyć Matematykę” to konkurs przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych  z całej Polski, którego celem jest propagowanie treści matematycznych przy pomocy szeroko dostępnych metod komputerowych.
W piątej edycji Komisja konkursowa przedstawiła Listę Finalistów 2013.

Miło nam poinformować, że znalazło się wśród nich 6 uczniów Technikum Łączności nr 14.

LISTA LAUREATÓW

Gratulujemy!

XXXIX Olimpiada Wiedzy Technicznej – 11-03-2013

Komitet Główny Olimpiady Wiedzy Technicznej, na podstawie oceny prac uczestników zawodów II stopnia (zawodów okręgowych), podjął decyzję o kwalifikacji uczestników do zawodów III stopnia XXXIX OWT.

Z przyjemnością informujemy, iż do zawodów tych zakwalifikowali się reprezentanci Zespołu Szkół Łączności: Patryk Jarosz, Jakub Muszyński, Tomasz Łaguz, Marcin Sobas, Marcin Śladowski i Marcin Święchowicz.

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH


Gratulujemy!

Strony: 60
[←cofnij]
[27]
[28]
[29]
[30]
[31]
[dalej→]