Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 613

Konkurs MAM ZAWÓD. MAM FANTAZJĘ – 18-10-2014

W IV edycji  konkursu „Mam zawód. Mam fantazję” w konkurencji: „AutoCad na start”.
II MIEJSCE zajęła drużyna Zespołu Szkół Łączności:
w składzie: Bartłomiej Więckowski i Mateusz Zając- Zespół nr 7 uzyskując czas 2 godziny 18  minut 43 sekundy;

Zadaniem uczestników było: wykonanie rysunku w programie AutoCad w jak najkrótszym czasie.

Konkurs odbył się 10 października 2014 r. w Zespole Szkół nr 1 im. Prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie. Opiekunem drużyny był p. Janusz Kocoł.
Gratulujemy!

Konkurs wiedzy o szkole – 15-10-2014

Podczas uroczystego ślubowania klas pierwszych technikum nr 14, zostały ogłoszone wyniki konkursu wiedzy o Zespole Szkół Łącznosci.

Laureaci:

1 miejsce - Szymon Karpęcki klasa I eb
2 miejsce exaequo: Wojciech Kotarba klasa I Ti i Piotr Śladowski klasa I Ti
3 miejsce Kamil Machurski klasa I ib

Gratulujemy!

Konkurs przygotowali - p. Tadeusz Januszek i p. Tomasz Popiołek

Konkurs MAM ZAWÓD. MAM FANTAZJĘ – 14-10-2014

W IV edycji  konkursu „Mam zawód. Mam fantazję” w konkurencji: „Strona internetowa – wizytówka firmy”.
I MIEJSCE zajęła drużyna z Zespołu Szkół Łączności w Krakowie

w składzie: Szymon Pajka i Filip Zarębiński   – Zespół nr 15 uzyskując 22 pkt;

Konkurs odbył się 6 października 2014 r. w Powiatowym Centrum Kształcenia  Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce.
Zadaniem uczestników było: opracowanie strony internetowej.  Maksymalna ilość punktów do zdobycia: 25 pkt. Opiekunem zespołu był p. Dariusz Stefańczyk.

Projekt strony:
http://sandbox.kkwm.pl/www/index.html

GRATULUJEMY!

Konkurs literacki – 09-10-2014

Z przyjemnością informuję, że w konkursie literackim na opowiadanie z dreszczykiem p. t. "Każdej nocy w mojej szkole..." zorganizowanym przez Dom Kultury "Podgórze" w kategorii szkół średnich

I miejsce uzyskał Patryk Janczur z kl. 1 ic

III miejsce - Robert Skrzypczak z kl. 1 ic.

Opiekunem obu uczniów była Ewa Piszkowska.

Gratulujemy!

Konkurs NOTATKI W INTERNECIE – 08-10-2014

Z przyjemnością informujemy, że konkurs  "Notatki w Internecie - 2013/2014" skierowany do uczniów krakowskich szkół został rozstrzygnięty.

II nagroda została przyznana pracy zgłoszonej przez Technikum Łączności nr 14 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie:

Funkcja wymierna
Autorzy: Maciej Wysopal, Przemysław Szopa, Jakub Kruczek, Maciej Maj
Autorzy są uczniami klasy 3ID.
Opiekun naukowy: mgr Barbara Ciborowska

ZSŁ - MISTRZEM LICEALIADY – 26-06-2014

6 czerwca 2014r. reprezentacja naszej szkoły,  kończąc  indywidualne biegi przełajowe na obiektach COM COM ZONE postawiła kropkę nad „ i”. Po podsumowaniu wszystkich konkurencji w których brały udział drużyny ZSŁ w tym roku ogłoszono wyniki:
Zespół Szkół Łączności zajął I miejsce w klasyfikacji generalnej chłopców LICEALIADY 2013/2014 rozgrywanej w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży.

Sportowcom i trenerom gratulujemy sukcesu!

LICEALIADA – 16-06-2014

W dniu 10.06.2014r. reprezentacja ZSŁ wzięła udział w zawodach lekkoatletycznych rozgrywanych w ramach LICEALIADY szkół ponadgimnazjalnych.
Warunki na stadionie AWF były trudne, ze względu na panujący upał, ale wywalczyliśmy 5 miejsce, co dało nam dodatkową przewagę 1 punktu w klasyfikacji ogólnej nad Liceum nr II im. Króla Jana III Sobieskiego w walce o mistrzostwo Krakowa w LICEALIADZIE 2013/2014.

Gratulujemy!

DRUŻYNOWY TURNIEJ SZACHOWY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALNYCH I DRUŻYNOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY – 16-06-2014

Reprezentacja Zespołu Szkół Łączności w składzie: Mikołaj Biel kl. 3Id; Konrad Dąbrowa kl. 3Ti; Wojciech Pawlik kl. 1Ia pod opieka pana Pawła Najmana zajęła I MIEJSCE DRUŻYNOWO w TURNIEJU SZACHOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO.

Gratulujemy!

III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZS nr1 – 10-06-2014

W dniu 4 czerwca 2014 r. Internat Zespołu Szkół nr 1 w Krakowie przy ul. Ułanów zorganizował sprawnie i wzorowo III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora dla mieszkańców krakowskich internatów i burs.
Selekcja do naszej reprezentacji była bardzo ostra, a ostatecznie zakwalifikowali się do niej: Szymon Pajka (bramkarz); Piotr Adamczyk, Wojciech  Jochymek, Kamil Małek, Dominik Foryś (obrońcy); Paweł Słonina, Kamil Kącki, Jakub Myśliwiec, Jakub Cholewa, oraz Michał Słonina (napastnicy).
Graliśmy na boisku betonowym 2 X 12 min. przy pięknej pogodzie. W swoim debiucie pokonaliśmy gospodarzy 3-0. Bramki zdobyli: P. Słonina-2 oraz Jakub Cholewa.
Potem ograliśmy Internat Zespołu Szkół Budowlanych nr 1 8-3. Bogatym łupem bramkowym podzielili się: P.Słonina-2, J.Myśliwiec-2, J.Cholewa, K.Kącki, K.Małek oraz M.Słonina.
Na zakończenie zmierzyliśmy się z Bursą nr 3. Pewni zwycięstwa graliśmy na luzie i bardzo skutecznie i wygraliśmy 18-0, pieczętując w ten sposób swój triumf w całym turnieju. Gole zdobyli: P.Słonina-6, J.Myśliwiec-5, K.Kącki-3, J.Cholewa-3 (1 głową) oraz P.Adamczyk.  
W pozostałych meczach ZS nr 1 pokonał ZSB nr 1 4-1, a Bursę nr 3 2-0, natomiast w spotkaniu o trzecie miejsce ZSB nr 1 ograł Bursę nr 3 3-2.
TABELA KOŃCOWA TURNIEJU:
1.  ZSŁ              9 pkt.        29 – 3         
2.  ZS nr 1     6 pkt.       6 – 4     
3.  ZSB nr 1    3 pkt.       7 – 14     
4.  Bursa nr 3  0 pkt.       2 – 23  
    Paweł Słonina z 10 bramkami został królem strzelców turnieju. Za nim uplasowali się Jakub Myśliwiec (7 goli) i Jakub Cholewa (5 goli). Obroniliśmy mistrzostwo sprzed roku, zatrzymaliśmy okazały puchar przechodni, dostaliśmy dyplomy i nagrody rzeczowe. Drużyną opiekował się pan Robert Dulowski.

Strony: 62
[←cofnij]
[21]
[22]
[23]
[24]
[25]
[dalej→]