Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 598

Ogólnopolski Konkurs „Zobaczyć Matematykę” – 25-06-2015

W gronie finalistów Ogólnopolskiego Konkursu „Zobaczyć Matematykę” organizowanego przez Akademię Górniczo - Hutniczą znaleźli się uczniowie naszej szkoły:Michał Raźny kl.3Ib za pracę: "Twierdzenie Steinera-Lehmusa" oraz Jacek Siwek kl. 3Ib: "Twierdzenie Brianchona "
Opiekunem merytorycznym prac była p. mgr Barbara Ciborowska.Gratulujemy!

Alfik Matematyczny – 25-06-2015

W XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny 7 uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata:

Damian Błyskal 3Id piąte miejsce w Polsce, 1 w województwie;
Łukasz Ostrówka 2Ib - 77 lokata w Polsce, czwarta w województwie;
Maciej Sopata 2Ia: 87 miejsce w Polsce, 5 w województwie;
Gabriel Wysoczyński 1Ib - 119 miejsce w Polsce, a piąte w województwie;
Patryk Chełmecki  2Ib - 159 miejsce w Polsce i 12 w województwie;
Jakub Podsiadło i Kamil Tracz obaj z klasy 2Ic zdobyli 15 m. w województwie i 179 m. w Polsce (obaj ta sama lokata). Opiekunami uczniów byli nauczyciele ZSŁ:
mgr Barbara Ciborowska; mgr Elżbieta Ziaja; mgr Ewa Artymiuk - Kocoł, mgr Antoni Borgosz

Gratulujemy!

Nagroda dla Redaktora – 23-06-2015

Wczoraj, tj. 23.06.2015 r. na uroczystej gali w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa reprezentant "Marginesu" Łukasz Ożóg z kl. 4 Ia (obecnie już nasz absolwent) został uhonorowany nagrodą w kategorii "Felieton" za artykuł pt. "Męska szatnia". Gratulujemy serdecznie Autorowi sukcesu oraz uznania na forum krakowskich szkół średnich. Opiekunem gazetki szkolnej "Margines" jest p. Bogusław Bogusz.

 Gratulujemy!

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "EUREKA" – 19-06-2015

W Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym "EUREKA"

Uczniowie ZSŁ: Szymon Kądziołka 1Ti; Paweł Wojda 1Ed, Konrad Golemo 1Ed; Leszek Błach 2Eb; Joanna Dolaś 1Ed; Jakub Marcinkowski 2Eb otrzymali wyróżnienia. Opiekunami uczniów byli: p. Anna Kowalska i p. Piotr Faron. http://www.eureka.suwikr.pl/eureka/

Gratulujemy!

Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKO – 19-06-2015

W Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym LWIĄTKO 2015 zorganizowanym przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie nasi uczniowie zdobyli 3 tytuły taon (wyróżnienia)
dla osób, które otrzymały co najmniej 75 i mniej niż 100 punktów.
Piotr Śladowski 1Ti otrzymał - 99,25pkt.; Paweł Wojda 1Ed - 97,5 pkt., Joanna Dolaś 1Ed - 85, 50 pkt.
Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod opieką p. Anny Kowalskiej i p. Piotra Farona

http://www.lwiatko.org

Gratulujemy!

Konkurs fizyczno-fotograficzny – 11-06-2015

Mateusz Zych z klasy 2TA  został laureatem  XII Ogólnopolskiego Konkursu  Fizyczno – fotograficznego
„Zjawiska optyczne wokół nas”

W konkursie wzięło udział 90 uczestników, przesłano 571 zdjęć, z czego 8 zdjęć zostało wyróżnionych.Poniżej wyróżniona praca.

Gratulujemy Mateuszowi!

Konkurs CZY ZNASZ DRZEWA I KRZEWY WOKÓŁ SZKOŁY – 06-06-2015

5 czerwca odbył się konkurs przyrodniczy: ,, CZY ZNASZ DRZEWA I KRZEWY WOKÓŁ SZKOŁY’’, przeznaczony dla uczniów klas pierwszych Technikum Łączności nr 14.
     W konkursie wzięło udział 19 uczniów.
Zwycięzcą został       Witek Paweł klasa 1Ic
Drugie miejsce          Kłusek Bartłomiej 1Ia
Trzecie miejsce         Miętka Jarosław   1Eb

                                     Serdecznie gratulujemy!
Organizatorki konkursu
Halina Flis-Paciorek, Danuta Gajek

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – 31-05-2015

W Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości 2 uczniów ZSŁ uzyskało tytuł finalisty.

Andrzej Laczewski z kl. 2Ed - BLOK A Kategoria R – pomysł techniczny Praca nr 30 Pt: Zdalnie sterowany autonomiczny robot sprzątający; 

Kamil Kozik z kl. 3Eb - BLOK A kategoria E – pomysł ekologiczny Praca nr 27 Pt: SWR - System Wspomagania Ruchów

Opiekunem Kamila Kozika jest mgr Piotr Faron; Andrzej Laczewski wykonał pracę zupełnie samodzielnie, realizując swoje pasje i zainteresowania.

Gratulujemy!

8. Międzyszkolny Festiwal Informatyczny – 29-05-2015

WYNIKI 8 edycji Międzyszkolnego Festiwalu Informatycznego "Projekt na Szóstkę":

I miejsce: Jacek Paciorek, Patryk Ciepiela (ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W KRAKOWIE) - SHOPPING COMPANION
II miejsce: Jakub Hajto, Karolina Feluś (ZESPÓŁ SZKOŁ ŁĄCZNOŚCI W KRAKOWIE)- LANCEIT.PL - SIEĆ LOKALNEGO OUTSOURCING-U
III miejsce: Adrian Jeleń, Łukasz Jeleń (ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNO-MECHANICZNYCH NOWY SĄCZ) - ORTOMANIAK
IV miejsce: Jan Jaracz, Paweł Tomaszek (ZESPÓŁ SZKÓŁ NIEPOŁOMICE) - ROBOCAR
V miejsce: Dawid Kotlarz, Krzysztof Pytel (ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W LIMANOWEJ) - SYMULATOR SYSTEMU MIKROPROCESOROWEGO
VI miejsce: Piotr Madej (ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-EKONOMICZNYCH W SKAWINIE), Damian Korczowski (ZSEIS ZIELONA GÓRA OTYŃ) - GRA KOMPUTEROWA "MURDERSHADOW"


NAGRODA PUBLICZNOŚCI:
Piotr Madej (ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-EKONOMICZNYCH W SKAWINIE), Damian Korczowski (ZSEIS ZIELONA GÓRA OTYŃ) - GRA KOMPUTEROWA "MURDERSHADOW"

Gratulujemy!

Strony: 60
[←cofnij]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[dalej→]