Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii Sport: 70

SPORTOWY STYCZEŃ W INTERNACIE – 06-02-2012

Styczeń 2012 r. w internacie ZSŁ przyniósł rozstrzygnięcia w turniejach dla uczniów klas pierwszych.

W turnieju tenisowym:

w singlu zwyciężył Dominik Foryś, który w finale pokonał Jakuba Myśliwca 4-0, a w meczu o trzecie miejsce
Paweł Słonina ograł Miłosza Grzesiaka 4-1.
W deblu najlepsza okazała się para: Dominik Foryś i Bartosz Guguła, która wygrała wszystkie mecze.

W rozgrywkach szachowych:

bezkonkurencyjny był Kacper Milejski (w finale 2-0 z Michałem Cieżem). W meczu o trzecie miejsce spotkali się Paweł Słonina i Mikołaj Zygadło (2-0).

Nasi tenisiści

mieli okazję pokazać się również szerszej widowni, bo uczestniczyli w turnieju w internacie ZSB nr 1. Reprezentacja placówki została wyłoniona w specjalnych rozgrywkach eliminacyjnych i składała się z uczniów klas pierwszych i drugich. W jej skład wchodzili: Mateusz Żuk, Arkadiusz Stokłosa, Dominik Foryś i Bartosz Guguła. Wyjazd zakończył się sukcesem, gdyż drużyna zajęła drugie miejsce. Również drugi był też indywidualnie Dominik Foryś.

W styczniu rozpoczął się również turniej tenisa o mistrzostwo internatu ZSŁ. Gra w nim 18 zawodników i każdy ma jeszcze szanse na zwycięstwo. Trwają też rozgrywki Halowej Ligi Piłkarskiej z udziałem 7 drużyn.

Robert Dulowski

Krakowska Olimpiada Młodzieży – 19-10-2011

18 października 2011 r. odbyła się Krakowska Gala Sportu Młodzieżowego. Uczniowie Zespołu Szkół Łączności odebrali wyróżnienie za współzawodnictwo w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży za rok szkolny 2010/2011. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 4 miejsce w Krakowie w kategorii współzawodnictwa chłopców; ósme w ogólnej klasyfikacji.

Tenis stołowy: 1 miejsce w II lidze
Szachy: 4 miejsce w Drużynowym Turnieju Szachowym Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Małopolskiego Kuratora Oświaty

Sukcesy koszykarzy ZSŁ – 10-06-2011

Reprezentacja ZSŁ w koszykówce w sezonie 2010/2011 zajęła drugie miejsce w rozgrywkach
Superligi ulegając tylko VII LO. W rozgrywkach licealiady w pierwszej fazie koszykarze ZSŁ zajęli pierwsze miejsce
i do fazy play-off przystępowali w roli faworyta. Niestety w pełnym dramaturgii i nieoczekiwanych zwrotów akcji – półfinałowym dwumeczu z VII LO koszykarze ZSŁ zeszli z parkietu pokonani zaledwie jednym (!!!) punktem. W finale pocieszenia ZSŁ pokonało XXIV LO i zajęło trzecie miejsce w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży.
Młodzi koszykarze startujący w memoriale Janusza Kaczkowskiego zajęli piąte miejsce wygrywając trzy mecze i przegrywając zaledwie jeden.

Przemysław Cienkosz

Drużynowy turniej tenisa stołowego – 23-11-2010

W dniu 18 listopada 2010 w Internacie Zespołu Szkół Budowlanych nr 1 w Krakowie odbył się „Drużynowy turniej tenisa stołowego” organizowany przez Młodzieżową Radę Internatu. Adresatami konkursu była młodzież szkół ponadpodstawowych.
Internat Zespołu Szkół Łączności reprezentowali tenisiści:

Piotr Liszka, Maksymilian Wróblewski, Karol Tutaj oraz Michał Nawieśniak, którzy wywalczyli III miejsce.

Gratulujemy!

Sport — snowboard – 19-02-2010

W lutym w Kasinie Wielkiej, w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży, odbyły się zawody snowboardowe. Zespół Szkół Łączności reprezentowali uczniowie: Dominik Wojciechowski - 4Ib, Michał Skawiańczyk - 4Ia, Jakub Zając - 4Ia, Paweł Porębski - 3La.
Dominik Wojciechowski zajął w zawodach 2 miejce, a w klasyfikacji zespołowej nasi reprezentanci zajęli 4 miejsce.
Opiekunem snowboardzistów jest p. Beata Więckowska.

Sport – 29-06-2009

W Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży, w ramach międzyszkolnego współzawodnictwa, w roku szkolnym 2008/2009, reprezentacja ZSŁ zajęła VIII miejsce. Tabele wyników znajdziesz na stronie Szkolnego Związku Sportowego Gratulujemy!

Sport - Licealiada – 25-11-2008

Wyniki Licealiady 2008/2009.
Badminton chłopców - Finał Miejski.
Drużyna Zespołu Szkół Łączności w składzie: Karol Garlacz, Michał Sordyl, Mateusz Śladowski, Bartosz Hruby, Jarosław Skwarek zajęła 1 miejsce. Do zawodów naszych reprezentantów przygotowała mgr Anna Adamowicz.
Szachy - Finał Miejski - Chłopcy.
Drużyna Zespołu Szkół Łączności w składzie: Bisztyga Adrian, Bednarczyk Jakub, Bujas Dominik, Tamopolski Maciej, Zaręba Łukasz, Kuna Piotr zajęła 6 miejsce. Do zawodów przygotowywał naszych uczniów mgr Paweł Najman.