Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii Sport: 67

Sukcesy koszykarzy ZSŁ – 10-06-2011

Reprezentacja ZSŁ w koszykówce w sezonie 2010/2011 zajęła drugie miejsce w rozgrywkach
Superligi ulegając tylko VII LO. W rozgrywkach licealiady w pierwszej fazie koszykarze ZSŁ zajęli pierwsze miejsce
i do fazy play-off przystępowali w roli faworyta. Niestety w pełnym dramaturgii i nieoczekiwanych zwrotów akcji – półfinałowym dwumeczu z VII LO koszykarze ZSŁ zeszli z parkietu pokonani zaledwie jednym (!!!) punktem. W finale pocieszenia ZSŁ pokonało XXIV LO i zajęło trzecie miejsce w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży.
Młodzi koszykarze startujący w memoriale Janusza Kaczkowskiego zajęli piąte miejsce wygrywając trzy mecze i przegrywając zaledwie jeden.

Przemysław Cienkosz

Drużynowy turniej tenisa stołowego – 23-11-2010

W dniu 18 listopada 2010 w Internacie Zespołu Szkół Budowlanych nr 1 w Krakowie odbył się „Drużynowy turniej tenisa stołowego” organizowany przez Młodzieżową Radę Internatu. Adresatami konkursu była młodzież szkół ponadpodstawowych.
Internat Zespołu Szkół Łączności reprezentowali tenisiści:

Piotr Liszka, Maksymilian Wróblewski, Karol Tutaj oraz Michał Nawieśniak, którzy wywalczyli III miejsce.

Gratulujemy!

Sport — snowboard – 19-02-2010

W lutym w Kasinie Wielkiej, w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży, odbyły się zawody snowboardowe. Zespół Szkół Łączności reprezentowali uczniowie: Dominik Wojciechowski - 4Ib, Michał Skawiańczyk - 4Ia, Jakub Zając - 4Ia, Paweł Porębski - 3La.
Dominik Wojciechowski zajął w zawodach 2 miejce, a w klasyfikacji zespołowej nasi reprezentanci zajęli 4 miejsce.
Opiekunem snowboardzistów jest p. Beata Więckowska.

Sport – 29-06-2009

W Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży, w ramach międzyszkolnego współzawodnictwa, w roku szkolnym 2008/2009, reprezentacja ZSŁ zajęła VIII miejsce. Tabele wyników znajdziesz na stronie Szkolnego Związku Sportowego Gratulujemy!

Sport - Licealiada – 25-11-2008

Wyniki Licealiady 2008/2009.
Badminton chłopców - Finał Miejski.
Drużyna Zespołu Szkół Łączności w składzie: Karol Garlacz, Michał Sordyl, Mateusz Śladowski, Bartosz Hruby, Jarosław Skwarek zajęła 1 miejsce. Do zawodów naszych reprezentantów przygotowała mgr Anna Adamowicz.
Szachy - Finał Miejski - Chłopcy.
Drużyna Zespołu Szkół Łączności w składzie: Bisztyga Adrian, Bednarczyk Jakub, Bujas Dominik, Tamopolski Maciej, Zaręba Łukasz, Kuna Piotr zajęła 6 miejsce. Do zawodów przygotowywał naszych uczniów mgr Paweł Najman.

Anna Szkudlarek (opiekun)
zajęła II miejsce w tegorocznych rozgrywkach I ligi siatkówki chłopców w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży.Siatkarze rozegrali 11 spotkań, walczyli bardzo dzielnie i zdecydowanie sięgnęli po srebro tracąc do zwycięzców tylko 1 punkt, mając jednocześnie satysfakcję, że jako jedyni w lidze pokonali XIII-stkę w spotkaniu bezpośrednim.
Oto wyniki wszystkich rozegranych spotkań:
ZSŁ : ZS Elektrycznych nr 2 - 2:1 (25:15; 12:25; 15:11)
ZSŁ : III LO - 2:0 (25:17; 27:25)
ZSGD i GW : ZSŁ - 0:2 (12:25; 14:25)
XII LO : ZSŁ - 2:1 (20:25; 30:28; 15:13)
ZSŁ : XIII LO - 2:1 (25:21; 23:25; 15:4)
VII LO : ZSŁ - 0:2 (22:25; 22:25)
ZSŁ : ZS Mechanicznych nr 1 - 2:0 (25:23; 25:13)
ZSŁ : VIII LO - 2:0 (25:23; 25:22)
XI LO : ZSŁ - 0:2 (16:25; 22:25)
ZSŁ : I LO - 1:2 (25:20; 20:25; 13:15)
ZS Elektrycznych nr 1 : ZSŁ - 1:2 (25:21; 20:25; 8:15)

Sport - piłka nożna – 07-03-2007

Rozgrywki ósmej edycji Halowej Ligi Piłkarskiej w Internacie ZSŁ. W decydującym o zwycięstwie spotkaniu weterani z drużyny R40 pokonali pretendentów z FC MASTERS 5:2.
Składy drużyn:
M.Stelmach, R.Dulowski, P.Najman, P.Kucharczyk, M.Pęcek;
D.Wacławik, R.Juszczyk, M.Guzik, G.Prusek, T.Dziedzic.
Bramki zdobyli: R.Dulowski (3" 8" 19"), P.Najman (2"), P.Kucharczyk (13") - R.Juszczyk (17"), M.Guzik (18"). Sędzia: P.Grojec.

W meczu o trzecie miejsce SKI SQUAD pokonał WYROSTEK 3-0.
M.Płatek, P.Grojec, K.Wołek, M.Brania, L.Staroń;
M.Skawiańczyk, M.Cyganek, D.Malec, S.Zając, S.Michalak, M.Świątek.

2 - P.Grojec (SQ), M.Cyganek (WY), P.Kasiarz (FCL);
1 - M.Pęcek, P.Najman (R40), K.Wołek (SQ), M.Skawiańczyk (WY), J.Szczygieł (FCL).
+ 1 samobójczy: R.Juszczyk (FCM).
Zobacz zdjęcia.

Sport – 22-12-2006

Reprezentacja Zespołu Szkół Łączności zajęła pierwsze miejsce w Mistrzostwach Krakowa szkół ponadgimnazjalnych w badmintonie.
Skład drużyny:
1. Karol Garlacz 1Lzb - wychowawca mgr Jolanta Bednarz,
2. Paweł Miśkowicz 4Ee - wychowawca mgr Anna Adamowicz,
3. Wojciech Włoch 4Ee - wychowawca mgr Anna Adamowicz.

Sport – 27-11-2004

Zespół Szkół Łączności zajął III miejsce w pływackiej sztafecie 10x50m stylem dowolnym w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży Szkolnej.
Bartek Plasek (3Ed), Łukasz Guzik (3Ed), Marcin Olsza (2LZa), Daniel Grochal (2Ee), Paweł Miśkowicz (2Ee), Mateusz Łapa (3Ka), Piotr Świeży (2Eb), Tomasz Siwiec (1LZa), Wojciech Wach (1LZa), Mateusz Mikut (3Ee), Maciej Leszczyński (3Ed), Kacper Batko (3LZa)

Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca w Zawodach Pływackich o Mistrzostwo Krakowa: