Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii Olimpiady: 129

XIV OWEiE "Euroelektra" – 20-02-2012

Komitet Naukowy Olimpiady przedstawił na stronie internetowej wyniki zawodów II etapu XIV edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra" przeprowadzonego 11.01.2012 r. w 10 okręgach. Miło nam poinformować, że w gronie 28 zawodników zakwalifikowanych do finału znalazło się 2 uczniów Technikum Łącznosci nr 14.

w grupie elektrycznej: Marcin Śladowski
w grupie elektronicznej: Tomasz Jaśkowiec

Serdecznie gratulujemy i informujemy, że zawody finałowe odbędą się w dniu 14 marca 2012 r. na Wydziale Elektrycznym Akademi Morskiej w Gdyni.

Osiągniecia matematyczne – 17-02-2012

OSIĄGNIĘCIA MATEMATYCZNE w roku szkolnym 2011/2012 ( I semestr)

OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Oscar Grudziński kl.4IC – zakwalifikował się do zawodów II stopnia Olimpiady Matematycznej ( opiekun: P.Najman)

OLIMPIADA „O DIAMENTOWY INDEKS AGH”

WYNIKI

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – 15-12-2011

Komitet Główny Olimpiady poinformował na stronie internetowej olimpiady o wynikach pierwszego etapu XIV edycji, przeprowadzonego w naszej szkole w dniu 4 listopada 2011 r.
Wśród zawodników zakwalifikowanych do II etapu jest 17 uczniów Technikum Łączności nr 14.

  • w grupie elektrycznej: Marcin Śladowski,
  • w grupie elektronicznej: Grzegorz Kozdęba, Przemysław Przeworowski, Tomasz Jaśkowiec, Adrian Bober, Dawid Rozmus, Marcin Sobas, Piotr Nawara, Dawid Kowalik, Grzegorz Lach, Łukasz Sekuła, Tomasz Łaguz,
  • w grupie teleinformatycznej: Grzegorz Kozień, Piotr Najder, Krzysztof Skotniczny, Artur Janus, Michał Gędłek.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach II stopnia (okręgowych), które odbędą się 11 stycznia 2012 r. w Śląskich Technicznych Zakładach Naukowych w Katowicach.

Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" – 27-04-2011

Miło nam poinformować, że uczeń Zespołu Szkół Łączności- Krzysztof Balon - został laureatem III stopnia w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie "O Diamentowy Indeks AGH", przeprowadzonej w dniu 03.04.2011r. w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.
Gratulujemy!

XXXVII Olimpiada Wiedzy Technicznej – 19-04-2011

Komitet Główny OWT ogłosił wyniki zawodów III stopnia  XXXVII Olimpiady Wiedzy Technicznej, które odbyły się w dniach 8 - 10 kwietnia br. w Siedlcach.

W grupie elektryczno-elektronicznej uczniowie ZSŁ zajęli następujące miejsca:

Tomasz Kańka - laureat - miejsce 3

Tomasz Jaśkowiec - laureat - miejsce 8

Grzegorz Kozdęba - finalista - miejsce 15-16

Grzegorz Łach - finalista - miejsce 15-16

Grzegorz Piper - finalista - miejsce 20

Wszystkim laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy!

LISTA LAUREATÓW WRAZ Z PUNKTACJĄ

XIII edycja Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra" – 01-04-2011

W 3 etapie OWEiE "Euroelektra" uczniowie Zespołu Szkół Łączności zajęli następujące miejsca:

grupa teleinformatyczna:
II miejsce - Tomasz Kańka
wyróżnienie - Krzysztof Wyżga

grupa elektroniczna:
II miejsce - Tomasz Jaśkowiec

grupa elektryczna:
wyróżnienie - Marcin Śladowski

Gratulujemy!

XXXVII OWT - zawody III stopnia – 18-03-2011

Komitet Główny Olimpiady Wiedzy Technicznej na podstawie oceny prac uczestników zawodów II stopnia
(zawodów okręgowych), podjął decyzję o kwalifikacji uczestników do zawodów III stopnia XXXVII OWT, które odbędą się w dniach 8 - 10 kwietnia br. w Siedlcach.
Lista zawodników zakwalifikowanych do kolejnego etapu OWT

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej Euroelektra – 15-02-2011

Komitet Naukowy Olimpiady przedstawił na stronie internetowej wyniki zawodów II stopnia XIII edycji Olimpiady przeprowadzonych 12.01.2011 r. w 10 okręgach. Miło nam poinformować, że w gronie 28 zawodników zakwalifikowanych do finału znalazło się 5 uczniów Technikum Łącznosci nr 14.

w grupie elektrycznej: Marcin Śladowski
w grupie elektronicznej: Tomasz Jaśkowiec
w grupie teleinformatycznej: Tomasz Kańka, Maciej Łoboda i Krzysztof Wyżga.

Gratulujemy wszystkim uczniom oraz ich opiekunowi! Zawody finałowe odbędą się w dniu 16 marca 2011 r. na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Łódzkiej.

Olimpiada Wiedzy Technicznej – 05-05-2010

27 kwietnia 2010 r. Komitet Główny Olimpiady Wiedzy Technicznej, na podstawie oceny prac uczestników zawodów finałowych, przeprowadzonych w dniach 16-18 kwietnia b.r. w Gorzowie Wielkopolskim (Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących), podjął decyzję o wyłonieniu laureatów XXXVI OWT. Z ogromną przyjemnością informujemy, że zwycięzcą tegorocznej edycji Olimpiady w grupie elektryczno-elektronicznej został absolwent Technikum Łączności nr 14 Maciej Kucia (4Eb)! Drugi z naszych reprezentantów Andrzej Ścisłowski (4Ec) zajął ostatecznie XI m. i uzyskał tytuł finalisty.
Gratulując kolejnego sukcesu informujemy, że uroczyste zakończenie XXXVI OWT odbędzie się w sobotę, 22 maja 2010 r. w Muzeum Techniki w Warszawie.

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra" – 21-04-2010

Dnia 21 kwietnia 2010 r. na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy odbyło się uroczyste zakończenie XII edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra". W grupie 24 laureatów i finalistów było 4 uczniów TŁ nr 14 w Krakowie wraz z opiekunem mgr. inż. Andrzejem Łanuszką.
Komitet Główny Olimpiady zatwierdził wyniki zawodów centralnych, które odbyły się na Wydziale Elektroniki, Informatyki i Telekomunikacji Uniwersytetu Zielonogórskiego 18 marca 2010 r. Z przyjemnością informujemy, że w grupie elektroniczno-telekomunikacyjnej wyróżnienia i tytuły laureatów uzyskali Łukasz Waligórski (4Ed) oraz Paweł Szuba (4Ec). W tej samej grupie Andrzej Ścisłowski (4Ec) uzyskał tytuł finalisty. W grupie elektrycznej wysokie III miejcse i tytuł finalisty zdobył Maciej Janus (4Eb).
Serdecznie gratulując 2 laureatom i 2 finalistom zapraszamy do udziału w XIII edycji Olimpiady "Euroelektra" w następnym roku szkolnym. Zawody centralne tej olimpiady odbędą się na Politechnice Łódzkiej.

Strony: 13
[←cofnij]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[dalej→]