Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii Olimpiady: 134

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra" – 18-12-2013

Wyniki I etapu XVI edycji OWEiE Euroelektra, przeprowadzonego w naszej szkole w dniu 7 listopada 2013 r.
Do II etapu zakwalifikowało się 19 uczniów Technikum Łączności nr 14.

  • w grupie elektrycznej: Łukasz Zięba, Dominik Górni
  • w grupie elektronicznej: Tomasz Święchowicz, Marcin Śladowski, Krzysztof Dura, Filip Oleszek, Kacper Milejski, Robert Łabuz, Wojciech Krakowiak, Łukasz Czekaj, Grzegorz Węgrzyn, Michał Rogóż, Adam Lebiedź, Dawid Włodarczyk
  • w grupie teleinformatycznej: Patryk Jarosz, Michał Okrzesik, Łukasz Putz, Jan Sobczak, Bartosz Zielnik.

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej – 03-12-2013

Zawody I stopnia (szkolne) XXVII OWE odbyły się 6 listopada 2013 r.

Do zawodów II stopnia (okręgowych) XXVII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej zakwalifikował się:


  Artur Żółkoś z klasy 4IB
   

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia – 26-11-2013

Organizatorzy szkolnego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia - p. Ewa Kowal i p. Halina Flis-Paciorek: informują, że spośród 32 uczestników największą liczbę punktów uzyskali następujący uczniowie:

Michał Sławek kl.1Ib - 19/20

Bartłomiej Dusak kl.1Ib - 18/20

Piotr Kmita kl.3Id -17/20

Do etapu rejonowego olimpiady zakwalifikował się Michał Sławek z kl.1Ib

Gratulujemy!

XXXIX Olimpiada Wiedzy Technicznej - wyniki – 23-04-2013

Komitet Główny OWT ogłosił wyniki zawodów III stopnia XXXIX edycji olimpiady, które zostały przeprowadzone w Bydgoszczy. Opiekunem grupy olimpijczyków jest p. Andrzej Łanuszka.

W grupie elektryczno-elektronicznej

II miejsce i tytuł laureata uzyskał Tomasz Łaguz z klasy 4 Ea

laureatami olimpiady zostali również:

Marcin Śladowski z klasy 3 Ea - VII miejsce
oraz Patryk Jarosz z klasy 2 Ti - VIII miejsce

kolejne miejsca i tytuł finalisty zdobyli:

13 m. Marcin Święchowicz  z klasy 3 Ea
16 m. Marcin Sobas z klasy 4 Ea
24 m. Jakub Muszyński klasy 3 Ea

Gratulujemy!

Uroczyste podsumowanie XXXIX edycji Olimpiady odbędzie się w sobotę, 25 maja br., o godz. 12.00, w Muzeum Techniki NOT w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

XXXVI OOWEiE – 22-03-2013

W dniach 21 i 22 marca 2013 r. w jednej z najstarszych szkół na Podkarpaciu - Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu - odbyły się zawody II i III stopnia XXXVI edycji OOWEiE.
W grupie elektronicznej bezapelacyjnie zwyciężył Marcin Śladowski z klasy 3Ea.
W grupie elektroniki medycznej I miejsce zajął Piotr Nawara z klasy 4Eb, a Marcin Sobas z klasy 4Ea uplasował się na 4 miejscu.
W kategorii teleinformatyka III miejsce zajął MIchał Gędłek z klasy 4Ti,
W grupie elektrycznej - Dominik Górni z klasy 2Ea - po bardzo emocjonujących zmaganiach, ostatecznie uplasował się na 4 miejscu.
Wszyscy wymienieni uczniowie uzyskali tytuł laureata olimpiady!
Serdeczne gratulujemy!!!

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektonicznej "Euroelektra" – 15-03-2013

Wyniki XV edycji OWEiE "Euroelektra", które odbyły się 15 marca 2013r. na Wydziale Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.
Zwycięzcą grupy elektronicznej został Marcin Śladowski z klasy 3Ea. W tej samej grupie tematycznej - Marcin Sobas z klasy 4Ea zajął 8 miejsce i uzyskał tytuł finalisty olimpiady.
W grupie elektycznej: Dominik Górni z klasy 2Ea zajął 6 miejsce i również uzyskał tytuł finalisty.

XXXIX Olimpiada Wiedzy Technicznej – 11-03-2013

Komitet Główny Olimpiady Wiedzy Technicznej, na podstawie oceny prac uczestników zawodów II stopnia (zawodów okręgowych), podjął decyzję o kwalifikacji uczestników do zawodów III stopnia XXXIX OWT.

Z przyjemnością informujemy, iż do zawodów tych zakwalifikowali się reprezentanci Zespołu Szkół Łączności: Patryk Jarosz, Jakub Muszyński, Tomasz Łaguz, Marcin Sobas, Marcin Śladowski i Marcin Święchowicz.

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH


Gratulujemy!

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra" – 16-02-2013

Komitet Główny Olimpiady ogłosił na stronie internetowej listę uczestników zakwalifikowanych do udziału w zawodach centralnych XV edycji olimpady. Miło nam poinformować, że w gronie 33 zawodników jest 4 uczniów Technikum Łączności nr 14: w grupie elektrycznej - Dominik Górni z kl. 2Ea, a w grupie elektronicznej - Jakub Muszyński i Marcin Śladowski z kl. 3Ea, Marcin Sobas z kl. 4Ea.

Wszyscy czterej mają ogromną szansę na pierwszy w bieżącym roku szkolnym tytuł laureata albo finalisty. Gratulujemy i życzymy powodzenia podczas zawodów centralnych!

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH - wyniki I etapu – 24-01-2013

Ogłoszono wyniki I etapu VI Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (przedmiot: matematyka) w roku akademickim 2012/2013. Do zawodów okręgowych, które odbędą się  3 lutego 2013 zakwalifikowało się 12 osób z naszej szkoły: LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO KOLEJNEGO ETAPU

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie!!!!

Olimpiada Języka Hiszpańskiego – 03-12-2012

Serdecznie gratulujemy uczniowi klasy 3 Ia, Adamowi Grochalowi, który w dniu 16 listopada przystąpił do rozwiązywania zadań etapu szkolnego III Olimpiady Języka Hiszpańskiego i któremu zabrakło jedynie 4 punktów do zakwalifikowania się do etapu wojewódzkiego! Mamy nadzieję, iż w przyszłym roku Adam będzie reprezentował naszą szkołę w II etapie Olimpiady świadcząc po raz kolejny, że ZSŁ nie tylko matematyką i elektrotechniką stoi!

Strony: 14
[←cofnij]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[dalej→]