Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii Olimpiady: 134

Olimpiada o Diamentowy Indeks I etap. – 05-01-2016

Wyniki I etapu
IX Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"
( przedmiot: matematyka )  
w roku akademickim 2015/2016

Z przyjemnością informujemy, że do II etapu olimpiady, który odbędzie się  31 stycznia 2016 zakwalifikowało się 16 uczniów naszej szkoł LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – 31-05-2015

W Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości 2 uczniów ZSŁ uzyskało tytuł finalisty.

Andrzej Laczewski z kl. 2Ed - BLOK A Kategoria R – pomysł techniczny Praca nr 30 Pt: Zdalnie sterowany autonomiczny robot sprzątający; 

Kamil Kozik z kl. 3Eb - BLOK A kategoria E – pomysł ekologiczny Praca nr 27 Pt: SWR - System Wspomagania Ruchów

Opiekunem Kamila Kozika jest mgr Piotr Faron; Andrzej Laczewski wykonał pracę zupełnie samodzielnie, realizując swoje pasje i zainteresowania.

Gratulujemy!

IX Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada wiedzy o św. Maksymilianie – 08-04-2015

5 marca 2015 w Krakowie odbył się diecezjalny etap IX Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady wiedzy o św. Maksymilianie do którego zakwalifikowało się trzech uczniów ZSŁ:

Mateusz Drabik z kl. 3EA,

Tomasz Chlebda z kl. 4K,

Adrian Wysoczyński z kl. 4EB.

Mateusz Drabik zajął w nim 1 miejsce i tym samym zakwalifikował sie do kolejnego etapu.

Ogólnopolski Finał Olimpiady odbył się 26 marca 2015 w Siedlcach, Mateusz zajął 16 miejsce.

Opiekunem uczniów jest p. Barbara Witos.

Gratulujemy!

XXXVIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej Elektronicznej – 07-04-2015

W XXXVIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej Elektronicznej  - 6 uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata OOWEiE.

Grupa elektroniczna: Dominik Górni kl. 4Ea - laureat I m., Grzegorz Węgrzyn kl. 4Ea - laureat II m.
Grupa elektroniki medycznej: Robert Łabuz kl. 4Eb - laureat V m., Dawid Włodarczyk kl. 3Ee - laureat VI m.
Grupa teleinformatyczna: Patryk Jarosz kl. 4Ti - laureat V m.
Grupa informatyczna: Marek Lewiński kl. 4Ia - laureat VI m.
Opiekunowie: p. Andrzej Łanuszka oraz p. Paweł Koszałka (grupa informatyczna).

Gratulujemy!

XVII Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – 07-04-2015

14 kwietnia 2015r. Komitet Główny OWT ogłosił wyniki XLI Olimpiady Wiedzy Technicznej; zawodów centralnych (III stopnia).
Uczniowie ZSŁ uzyskali znakomite wyniki: dwóch zdobyło tytuł laureata, a pięciu - finalisty OWT.

Dominik Górni kl.4Ea: zajął I miejsce w Polsce i uzyskał tytuł laureata;

Patryk Jarosz kl.4Ti: II miejsce i tytuł laureata;

Kamil Podsiadło kl. 2Ea VIII miejsce (tytuł finalisty)

Wojciech Krakowiak kl. 4EB XII miejsce  (tytuł finalisty)

Robert Łabuz kl. 4Eb XV miejsce (tytuł finalisty)

Filip Oleszek z klasy 4Eb XX miejsce  (tytuł finalisty)

Dawid Włodarczyk z klasy 3Ee XXI miejsce 

Wśród uczestników finału znaleźli się również:
Damian Chorąży kl. 3Ec - XXVIII miejsce; Patryk Gocal kl. 3Ea - XXXIII miejsce.


Wszyscy wymienieni powyżej startowali w grupie elektryczno-elektronicznej.
Opiekunem olimpijczyków jest pan mgr inż. Andrzej Łanuszka

Gratulujemy!

XLI OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ – 06-03-2015

Komitet Główny OWT na podstawie oceny prac uczestników II stopnia, podjął decyzję o wyłonieniu uczestników zawodów III stopnia XLI Olimpiady Wiedzy Technicznej.
Do reprezentowania szkoły w finałach centralnych zakwalifikowali się uczniowie: Robert Łabuz, Patryk Jarosz, Wojciech Krakowiak, Kamil Podsiadło, Dominik Górni, Damian Chorąży, Filip Oleszek, Dawid Włodarczyk i Patryk Gocal.
Opiekunem olimpijczyków jest p. Andrzej Łanuszka
Gratulujemy!

Olimpiada Informatyczna – 01-02-2015

Na podstawie nadesłanych rozwiązań zawodów I stopnia i decyzji Komitetu Głównego Olimpiady Informatycznej, niżej wymienieni
uczniowie ZSŁ zostali zakwalifikowani do zawodów II stopnia XXII Olimpiady
Kasper Sapała z kl. 2IA i Samuel Tomczyk z kl. 4 ID
Gratulujemy!
Informacje dotyczące zawodów II stopnia pojawią się na stronie Olimpiady Informatycznej
pod adresem www.oi.edu.pl.

41 OWT – 27-11-2014

Małopolski Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy Technicznej w Krakowie przekazuje informacje o wynikach zawodów szkolnych XLI Olimpiady Wiedzy Technicznej. Po dokonaniu analizy rozwiązań zadań, Komitet ustalił następującą punktację dla uczniów Państwa szkoły: TABELA WYNIKÓW
Ustalony został limit punktowy w wysokości 21 punktów kwalifikujący do następnego etapu. Uczniowie, którzy uzyskali wymaganą lub wyższą liczbę punktów zostali zakwalifikowani do etapu okręgowego, który odbędzie się 9 stycznia 2015 roku (piątek). Zawody okręgowe przeprowadzone zostaną w godz. 8.30 do 14.30 w Zespole Szkół Mechanicznych Nr 1 w Krakowie, al. Mickiewicza 5.
Propozycje poprawnych odpowiedzi podane są na stronach www.owt.edu.pl

Do kolejnego etapu przeszlo 19 uczniów ZSŁ. Opiekunem uczniów jest p. Andrzej Łanuszka.

Gratulujemy!

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – 30-05-2014

Komitet Główny Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości ogłosił listę laureatów i finalistów Bloku A - Innowacje.
Miło nam poinformować, że wyróżnienie, a tym samym tytuł finalisty olimpiady uzyskał uczeń klasy 3Ic Krzysztof Wende za pracę "CludCab".
Uroczyste podsumowanie Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości odbędzie się w dniu 6 czerwca 2014r. w Warszawskim Domu Technika NOT.
Serdecznie gratulujemy!

Strony: 14
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[dalej→]