Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii Olimpiady: 129

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – 01-06-2016

Uczniowie Technikum Łączności znaleźli się w finale Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości

w Bloku A - Innowacje Techniczne Krystian Zapotoczny, absolwent z klasy 4Eb zajął I miejsce

w kategorii E - Pomysł Ekologiczny za pracę "MEW - mała elektrownia wodna".

Praca zgłoszona w kategorii R - Pomysł Techniczny "Konstrukcja egzoszkieletu Roboczo - Konstrukcyjnego" którą zgłosili: Łach Sylwester, Gumula Sebastian, Śmietana Bartosz (po odwołaniu) została wyróżniona, a uczniowie uzyskali tytuł finalisty. 

www.pzswir.pl

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – 20-05-2016

   20 maja br. Komitet Główny Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości ogłosił wyniki Bloku A - Innowacje Techniczne. Miło nam poinformować, że po raz pierwszy przedstawiciel Zespołu Szkół Łączności został laureatem tej olimpiady. Krystian Zapotoczny, absolwent z klasy 4Eb zajął I miejsce  w kategorii "Pomysł Ekologiczny" za pracę "MEW - mała elektrownia wodna". Serdecznie gratulujemy!

link do wyników: http://www.pzswir.pl/phocadownload/wyniki_20152016.pdf

XLII Olimpiada Wiedzy Technicznej – 28-04-2016

Komitet Główny OWT na podstawie oceny prac uczestników zawodów finałowych przeprowadzonych w dniach 8 – 10 kwietnia w Łodzi, wyłonił laureatów i finalistów XLII Olimpiady Wiedzy Technicznej.
Z satysfakcją i przyjemnością informujemy, że po raz kolejny w gronie laureatów znalazł się reprezentant ZSŁ: Mikołaj Wielgus z klasy 3 ED.
Do grona finalistów zakwalifikowali się:
Joanna Dolaś - 2ED, Arkadiusz Ćwikła - 2ED, Szymon Ogórek - 2ED i Sebastian Tatko - 3EB.

Gratulujemy!

Sukcesy matematyczne: Olimpiada Matematyczna – 13-04-2016

Z przyjemnością informujemy, że w obecnej edycji - najtrudniejszego konkursu matematycznego w Polsce - Ogólnopolskiej LXVII Olimpiady Matematycznej uczestnikiem zawodów II stopnia został Maciej Jankowski z klasy 3TA. (uczeń p. P. Najmana).

IX Ogólnopolska Olimpiada O DIAMENTOWY INDEKS AGH – 13-04-2016

Komitet Główny Olimpiady przedstawił na stronie internetowej wyniki III etapu IX edycji  Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH". Z przyjemnością informujemy, że wśród wyróżnionych z matematyki  jest trzech uczniów z Technikum Łączności nr 14:
BŁYSKAL  DAMIAN          4ID    Laureat III stopnia
SZOPA  PRZEMYSŁAW     4ID    Finalista
CHEŁMECKI  PATRYK        3IB    Finalista
Nauczycielem prowadzącym jest p. Barbara Ciborowska. Gratulujemy!

Olimpiada o Diamentowy Indeks I etap. – 05-01-2016

Wyniki I etapu
IX Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"
( przedmiot: matematyka )  
w roku akademickim 2015/2016

Z przyjemnością informujemy, że do II etapu olimpiady, który odbędzie się  31 stycznia 2016 zakwalifikowało się 16 uczniów naszej szkoł LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – 31-05-2015

W Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości 2 uczniów ZSŁ uzyskało tytuł finalisty.

Andrzej Laczewski z kl. 2Ed - BLOK A Kategoria R – pomysł techniczny Praca nr 30 Pt: Zdalnie sterowany autonomiczny robot sprzątający; 

Kamil Kozik z kl. 3Eb - BLOK A kategoria E – pomysł ekologiczny Praca nr 27 Pt: SWR - System Wspomagania Ruchów

Opiekunem Kamila Kozika jest mgr Piotr Faron; Andrzej Laczewski wykonał pracę zupełnie samodzielnie, realizując swoje pasje i zainteresowania.

Gratulujemy!

IX Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada wiedzy o św. Maksymilianie – 08-04-2015

5 marca 2015 w Krakowie odbył się diecezjalny etap IX Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady wiedzy o św. Maksymilianie do którego zakwalifikowało się trzech uczniów ZSŁ:

Mateusz Drabik z kl. 3EA,

Tomasz Chlebda z kl. 4K,

Adrian Wysoczyński z kl. 4EB.

Mateusz Drabik zajął w nim 1 miejsce i tym samym zakwalifikował sie do kolejnego etapu.

Ogólnopolski Finał Olimpiady odbył się 26 marca 2015 w Siedlcach, Mateusz zajął 16 miejsce.

Opiekunem uczniów jest p. Barbara Witos.

Gratulujemy!

XXXVIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej Elektronicznej – 07-04-2015

W XXXVIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej Elektronicznej  - 6 uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata OOWEiE.

Grupa elektroniczna: Dominik Górni kl. 4Ea - laureat I m., Grzegorz Węgrzyn kl. 4Ea - laureat II m.
Grupa elektroniki medycznej: Robert Łabuz kl. 4Eb - laureat V m., Dawid Włodarczyk kl. 3Ee - laureat VI m.
Grupa teleinformatyczna: Patryk Jarosz kl. 4Ti - laureat V m.
Grupa informatyczna: Marek Lewiński kl. 4Ia - laureat VI m.
Opiekunowie: p. Andrzej Łanuszka oraz p. Paweł Koszałka (grupa informatyczna).

Gratulujemy!

Strony: 13
[1]
[2]
[3]
[4]
[dalej→]