Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii Olimpiady: 141

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego – 17-04-2018

W dniach od 8 do 10  kwietnia 2018 r. odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego w Poznaniu. W tym roku wśród 60 finalistów, uczniów szkół średnich z najwyższą znajomością języka i kultury krajów anglojęzycznych, wybranych z 27 000 startujących z całego kraju,  znalazł się nasz maturzysta, Ireneusz Knapik uczeń klasy 4ib.
Serdecznie gratulujemy sukcesu.

M. Syc-Jędrychowska

XI Ogólnopolska Olimpiada O DIAMENTOWY INDEKS AGH – 16-04-2018

Z przyjemnością informujemy, że dwaj uczniowie Technikum Łączności nr 14: RADOSŁAW KOPEĆ z kl. 4EC ( uczeń p. Agaty Pasznickiej)
oraz ANDRZEJ PODOBIŃSKI z kl. 4EA ( uczeń p. Jolanty Bednarz) uzyskali tytuł laureata III stopnia (z matematyki).
          Warto przypomnieć, że zgodnie z uchwałą Senatu AGH, laureaci tej olimpiady przyjmowani są na wszystkie kierunki studiów z pominięciem procedury rekrutacyjnej.
                                                        Serdecznie gratulujemy!!!

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA – 06-04-2018

W dniach 15-17 marca 2018r. odbyły się zawody finałowe Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "EUROELEKTRA", podczas których czterech naszych uczniów zdobyło tytuły laureata.
Franciszek Krajewski z klasy 2Eb zdobył wyróżnienie w grupie elektrycznej,
Krzysztof Rychlewicz z klasy 3Ec zajął II miejsce w grupie elektronicznej,
Piotr Śladowski (II miejsce) oraz Adam Twardosz (wyróżnienie) z klasy 4Ti zostali laureatami w grupie teleinformatycznej.
Serdecznie gratulujemy.
Opiekunami uczniów są panowie Andrzej Łanuszka (grupa elektryczna i elektroniczna) i Michał Radczuk (grupa teleinformatyczna).

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI

Gratulujemy!

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – 27-03-2018

Miło nam poinformować, że z zakończonej w sobotę 24 marca 2018 Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej uczniowie reprezentujący naszą szkołę przywieźli 5 tytułów laureata i 5 finalisty.
              W grupie elektronicznej laureatem został Arkadiusz Ćwikła (I miejsce) z 4Ed, a finalistą ( VIII miejsce) Dominik Lewandowski z 4Eb. Arek prowadził od początku i wygrał swoją grupę z dużą przewagą punktową.
              W grupie elektroniki medycznej laureatką została Patrycja Wędel ( II miejsce ) z 4Ed, a finalistą  Dawid Scechura ( VIII miejsce )z 3Ed. Szczególne gratulacje dla Patrycji. Po raz pierwszy w historii szkoły laureatką OOWEiE została dziewczyna.
            W grupie informatyki laureatem  został Vladyslav Moisieienkov ( III miejsce ) z 4Ia, a finalistami Jakub Gonet z 3Ed ( VIII miejsce ) oraz Maciej Kozieja z 4Ib ( IX miejsce). Warto podkreślić, że Kuba Gonet startujący w  grupie informatycznej, w której była największa konkurencja, uczęszcza do klasy o profilu elektronicznym.
             W grupie teleinformatycznej laureatami zostali Piotr Śladowski ( IV miejsce ) i Adam Twardosz ( VI miejsce ), natomiast finalistą Marcin Świstak ( VII miejsce ), wszyscy z klasy 4Ti. Marcinowi zabrakło tylko 0,5 punktu do tytułu laureata.

Wszystkim laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy!
Link do wyników:  http://oowee.agh.edu.pl/aktualnosci/wyniki-etap-finalowy/"

Ogólnopolska Olimpiada O DIAMENTOWY INDEKS AGH – 15-03-2018

Z przyjemnością informujemy, że wśród osób zakwalifikowanych do III etapu ( finału) znalazło się dwóch uczniów Technikum Łączności nr 14: RADOSŁAW KOPEĆ z kl.4EC ( uczeń p. Agaty Pasznickiej) oraz ANDRZEJ PODOBIŃSKI z kl. 4EA ( uczeń p. Jolanty Bednarz).  
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia podczas finału, który odbędzie się 18 marca 2018r. w Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie.

Olimpiada Wiedzy Technicznej – 14-03-2018

Komitet Główny Olimpiady Wiedzy Technicznej opublikował listę osób dopuszczonych do zawodów finałowych XLIV edycji tej olimpiady. Miło nam poinformować, że w gronie 35 zakwalifikowanych w grupie elektryczno-elektronicznej znalazło się aż 8 uczniów naszej szkoły. Pełna lista pod adresem http://www.owt.edu.pl. Gratulujemy i życzymy sukcesów podczas finału.

Olipiada Języka Angielskiego – 28-02-2018

Otrzymaliśmy informację od Komitetu Głównego Olimpiady Języka Angielskiego, że uczeń naszej Szkoły Ireneusz Knapik z klasy 4iB zakwalifikował się do finału 42. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego.
Serdecznie gratulujemy Ireneuszowi tak ogromnego sukcesu i oczywiście życzymy
powodzenia podczas zawodów finałowych.

MAY THE FORCE BE WITH YOU :)

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – 24-02-2018

Z przyjemnością informujemy, że po etapie pisemnym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej wśród osób zakwalifikowanych do etapu praktycznego  znalazło się aż 10 uczniów naszej szkoły:


 

 

 

 

 

 

 

Warto podkreślić, że Arek Ćwikła i Kuba Gonet zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Wszystkim zakwalifikowanym serdecznie gratulujemy i życzymy awansu do ścisłego finału.

EUROELEKTRA – 20-02-2018

Miło nam poinformować, że 5 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "EUROELEKTRA".
Gratulujemy i życzymy sukcesów na zawodach
finałowych.
ZAKWALIFIKOWANI DO ZAWODÓW CENTRALNYCH III STOPNIA

LXIX Olimpiada Matematyczna – 25-01-2018

Z przyjemnością informujemy, że do zawodów II stopnia (okręgowych) LXIX Olimpiady Matematycznej zakwalifikowało się trzech uczniów Technikum Łączności nr 14. Są to:

 

 

 

 

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia !!!!!

Strony: 15
[1]
[2]
[3]
[dalej→]