Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii Konkursy: 275

Konkurs ekonomiczny - wyniki – 05-06-2017

Ogłoszono wyniki konkursu ekonomicznego pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej Wirtualny Menedżer - V edycja http://wm.wsiz.pl/wyniki/  organizowanego przez WSIiZ w Rzeszowie.
 Uczniowie kl 3EB: Szymon Karpęcki, Piotr Nowakowski, Dominik Lewandowski zakwalifikowali się do rozgrywek finałowych, które odbędą się 6-7 czerwca.
Gratulacje i powodzenia.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2017 – 30-05-2017

W obecnym roku szkolnym  odbyła się dwudziesta szósta edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2017.  Wzięło w niej udział 102 uczniów ZSŁ. Czternastu  uczniów  zdobyło wyróżnienie.

LISTA WYRÓŻNIONYCH

Dyplomy będą rozdane w czerwcu.
Gratulujemy sukcesów!
Szkolny Opiekun Konkursu – Bożena Marszał.

Konkurs: FIRMA O OPAŁACH – 20-05-2017

Miło nam poinformować, że w Ogólnopolskim Konkursie Administrowania Siecią Komputerową pt. "Firma w opałach" - I MIEJSCE zajął uczeń 1 ID - NORBERT MORAWSKI.

Gratulujemy!

Konkurs historyczny – 29-04-2017

3 marca 2017 r. w Sali Zielonej Hotelu Europejskiego odbyło się uroczyste podsumowanie I etapu regionalnego VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”.
W kategorii prace literackie - I miejsce zdobył Gustaw Kubala z klasy 2Ti za esej historyczny pt. „Żołnierz po siedemkroć wyklęty”.
Natalia Sztuder z klasy 1IA zdobyła II miejsce w kategorii prace literackie za esej historyczny pt. „Działalność niepodległościowa Danuty Siedzikówny - Inki”.
W kategorii prace multimedialne Klaudia Curyło z klasy 1IA zdobyła wyróżnienie.
Piotr Bartyzel z klasy 4IC zdobył II miejsce w kategorii prace plastyczne.
Uroczyste podsumowanie II etapu ogólnopolskiego tego konkursu odbyło się w dniu 10 kwietnia 2017 roku w Trybunale Koronnym na Starym Mieście w Lublinie.
W kategorii prace literackie III miejsce zdobyła Natalia Sztuder.
W kategorii prace plastyczne Piotr Bartyzel zdobył wyróżnienie.

Opiekunem merytorycznym uczniów był dr Piotr Skałuba.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego EUREKA – 26-04-2017

Miło nam poinformować, że uczeń Dawid Socholik z 2Eb otrzymał wyróżnienie za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w ogólnopolskim konkursie fizycznym Eureka. Gratulujemy!!!

WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS CHEMICZNY – 25-04-2017

WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS CHEMICZNY p. Ewa Kowal
24 kwietnia 2017 roku został rozstrzygnięty Wewnątrzszkolny Konkurs Chemiczny przeznaczony dla uczniów klas pierwszych.
Zadanie uczniów polegało na przygotowaniu prezentacji multimedialnej, której temat obejmował bardzo ważny aspekt naszego życia " Zastosowanie chemii w informatyce i elektronice".
Ocenie podlegał:
- merytoryczny dobór treści,
-układ graficzny prezentacji,
-oryginalność pomysłu,
- jej czytelność,
-możliwość wykorzystania jako pomocy dydaktycznej,
-umiejętność wyszukiwania i selekcjonowania informacji.
Zwycięzcą tegorocznego konkursu została uczennica klasy 1Ia Agnieszka Pałka


Serdecznie gratulujemy!

17 Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego – 31-03-2017

Wyniki 17 Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Zespół Szkół Łączności, który odbył się w świetlicy szkolnej 30.03.2017r.

I miejsce - Patryk Szabla z Zespołu Szkół nr 1 (Technikum Komunikacyjne)
II miejsce - Bartosz Gębski z kl. 1 Ic (Zespół Szkół Łączności)
III miejsce - Bogdan Ignacyk z Zespołu Szkół Energetycznych

Gratulujemy!

Turniej Wiedzy Technicznej – 23-03-2017

W Turnieju Wiedzy Technicznej organizowanym przez Zespół Szkół nr 37 w Warszawie - uczeń ZSŁ Piotr Śladowski z kl. 3TI zajął II miejsce. Gratulujemy!

Konkurs Języka Niemieckiego – 10-03-2017

W dniu 08.03.2017r. odbył się finał szkolnego Konkursu Języka Niemieckiego.
Laureatami  konkursu zostali:
Krzysztof Madoń (2Ti) – I miejsce
Tomasz Lisowicz (1Ta) – II miejsce
Dominika Żuchowska (2Ia) - III miejsce
Bartosz Gębski  (1Ic) – IV miejsce
Kacper Zaryczny  (2Ia) – V miejsce
Gratulujemy!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wysiłek włożony w przygotowanie się do konkursu i za ciekawe prezentacje.
Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie w przyszłym roku.

KONKURS GEOGRAFICZNY – 10-03-2017

3 lutego 2017 roku, miało miejsce rozdanie dyplomów i nagród za osiągnięcia w Konkursie Geograficznym FLAGI.  Pan Dyrektor Antoni Borgosz wręczył je w obecności nauczycieli geografii oraz całego Kierownictwa  Szkoly.

1 miejsce zdobyli:
Daniel Krzyżak z kl.1ic oraz Marcin Drabik z kl. 1ib
2 miejsce zdobył  Wojciech Wilkoński z kl.1k
Wyróżnienie odebrali Dawid Wajda z kl.1ic oraz Mateusz Nosel z kl.1k.

Strony: 28
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[dalej→]