Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii Konkursy: 291

Konkurs poetycki – 15-03-2007

Uczeń klasy 3Lza - Rafał Pastuszak został laureatem II ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Poetyckiej imienia Jacka Kaczmarskiego "Rytmy nieskończoności". W konkursie wzięło udział 252 licealistów z całej Polski, a laureatami zostały 54 osoby.
Serdecznie gratulujemy!

Konkurs historyczny "Przyjazne regiony w sercu Europy" – 07-03-2007

16 lutego 2007r. odbył się etap szkolny konkursu historycznego "Przyjazne regiony w sercu Europy - konkurs wiedzy o Małopolsce, Kraju związkowym Turyngia, Kraju Preszowskim, Kraju Żylińskim". Do etapu powiatowego, który odbędzie się w dniu 16 marca 2007 zakwalifikowali się Dariusz Ciupiński i Piotr Bakalarz z klasy 2 Eb
Gratulujemy i życzymy powodzenia !!!

Konkurs – 20-12-2006

29 listopada 2006 roku odbył się w szkolnej czytelni Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej. Organizacją konkursu i dekoracją sali zajmowały się nauczycielki języka niemieckiego: Joanna Kucharzyk i Ewa Zjadewicz.
Jury przyznało nagrody 5 uczestnikom konkursu.
I nagrodę otrzymał uczeń Rafał Pastuszak (3Lza), który recytował wiersz Hermanna Hessego "Komm mit !" ("Chodź ze mną").
II miejsce zajął uczeń Jacek Szumski (3Lzb), recytujący wiersz "Der Panther" ("Pantera") poety Rainera Maria Rilkego.
III nagroda została przyznana trzem uczniom: Wojciechowi Baranowi (2Ea) za wiersz Theodora Storma "Mondlicht" ("Światło księżyca"), Wojciechowi Królowi (2Ea) za wiersz Hermanna Hessego "Im Nebel" ("We mgle"), Dominikowi Wiecheciowi (2Ed) za wiersz Hugo von Hoffmannsthala "Mein Garten" ("Mój ogród").
W jury konkursu zasiadały również Przewodnicząca Komisji Języka Niemieckiego Danuta Stecka i Joanna Posełkiewicz.

Konkurs – 24-11-2006

Trzecia edycja wewnątrzszkolnego konkursu "Matematyczne Łamanie Głowy". Eliminacje wstępne odbyły się 23.10.2006r i brało w nich udział 149 uczniów ZSŁ. W finale który odbył się 20.11.06 uczestniczyło 21 zawodników.
Oto wyniki:
Laureaci:
Gajda Rafał - 4EB - nauczyciel: Paweł Najman
Sośnicki Paweł - 3EC - Barbara Ciborowska
Tekiela Wojciech - 3EA - Antoni Borgosz
Finaliści:
Mrowiec Łukasz - 2IC - Paweł Najman
Banachowicz Paweł - 3EC - Barbara Ciborowska
Sroka Bartłomiej - 2IB - Barbara Ciborowska
Podolski Łukasz - 4K - Bożena Marszał
Szczurek Grzegorz - 2IA - Antoni Borgosz
Brzezicki Piotr - 3K - Barbara Ciborowska
Kozioł Paweł - 2EC - Bożena Marszał
Serdecznie gratulujemy!

Konkurs plastyczny – 13-11-2006

Rozwiązanie konkursu plastycznego o tematyce związanej z antykiem.
II miejsce za pracę w kategorii "Boginie, nimfy, ziemianki - kobiety antyku" zajęła: Romana Czarnocka z kl. l LZa, a w kategorii "Bogowie, herosi, ziemianie - postaci mężczyzn" wyróżnienie uzyskał: Łukasz Madyda również z kl. l LZa.

Konkurs – 13-11-2006

W IV Podgórskich Potyczkach Fantastycznych w kategorii plakatu ilustrującego "Świat dysku" II miejsce przyznano Konradowi Studnickiemu i Łukaszowi Kumali z kl. 3 Ed, wyróżnienie otrzymali: Tomasz Dziobek i Marek Wojtyna z kl. 2 Ib.
Najlepszy scenariusz gry fabularnej napisał: Grzegorz Szwachta z kl. 3 LZc, II miejsce zdobył Marcin Pastuszak z kl. l LZb.

Konkurs – 21-10-2006

Zwyciezcami tegorocznej edycji "Konkursu Wiedzy o Szkole" zostali:
1 miejsce - Radosław Przybyło (1Lza)
2 miejsce - Patryk Laskowicz (1Ic), Grzegorz Motyka (1Eb),3 miejsce - Dominik Olechowski (1Lzb), Mateusz Malec (1Lza), Michał Fotij (1Eb).
Każdy z laureatów otrzymał "Kronikę Krakowa" oraz nagrodę pieniężną ufundowaną przez Dyrektora ZSŁ - mgr Antoniego Borgosza. Nagrodzonym gratulujemy !

Konkurs – 09-09-2006

W ramach Programu Promocji Zdolnej Młodzieży, Marszałek Województwa Małopolskiego nagradza laureatów olimpiad, konkursów i turniejów. Nasz uczeń - Szymon Pękala otrzymał trzecią nagrodę w kategorii "Prace Edukacyjne" - w Konkursie na Najlepszy Program Komputerowy - gratulujemy!

Konkurs – 30-06-2006

25 czerwca 2006 roku podczas zawodów finałowych odbywajacych się w Poznaniu, uczeń klasy 2Ec Paweł Sośnicki został laureatem XI edycji ogólnopolskiego konkursu "As Bezpiecznej Jazdy" organizowanego przez firmę Axel Springer Polska wydawcę tygodnika Auto Świat. Był on najmłodszym zarówno wiekiem jak i stażem - prawo jazdy od dwóch miesięcy - spośród 50 kierowców, którzy zakwalifikowali się do zawodów finałowych. Gratulujemy!

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – 10-04-2006

Zwycięzcą XXX Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w grupie elektrycznej został Sławomir Nowak, a w grupie elektronicznej Mateusz Panuś. W finałach dzielnie walczyli też inni uczniowie naszej szkoły: Mateusz Knapik, Sebastian Koryciak.

Strony: 30
[←cofnij]
[24]
[25]
[26]
[27]
[28]
[dalej→]