Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii Konkursy: 291

Konkurs Kolęd i Pastorałek – 23-02-2008

W III Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Młodzieży Burs Szkolnych i Internatów Województwa Małopolskiego w kategorii zespół, 2 miejsce zdobyła "grupa 203" w składzie: Kamil Ferenc, Przemysław Kubik, Jarosław Tajs, Paweł Tajs i Szymon Rojewski, przy akompaniamencie Pawła Płoszaja (keyboard).

Konkurs – 16-02-2008

Finał Festiwalu Szakspirowskiego w ZSŁ.
Ogłoszenie wyników obrad jury w składzie: mgr Tomasz Ślosarczyk i mgr Dorota Madej.
Konkurs na najlepszą prezentacje multimedialną poświęconą Szekspirowi i teatrowi elżbietańskiemu:
I - Rafał Juszczyk (3Ia)
II - Łukasz Moskal (3Ia)
III - Paulina Janus (2Ic)
Konkurs recytatorski - recytacja sonetów Szekspira:
I - Marek Dudzik (1Lz)
II - Dariusz Dudzik (3Lzb)
III - Grzegorz Wołek (2Lza)
Konkurs na projekt stroju renesansowego do wybranej sztuki Szekspira:
I - Jakub Stadtmüller (2Ic)
II - Patryk Konias (2Ic).
Zobacz zdjęcia

Konkurs Historyczno-Literacki – 12-05-2007

X Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Literacki o Zbrodni Katyńskiej. Po zapoznaniu się z pracami przysłanymi z 20 szkół ponadgimnazjalnych (35 prac, 8 prezentacji multimedialnych) Komisja oceniająca postanowiła przyznać III nagrodę w kategorii prezentacji multimedialnych: Krzysztofowi Wołkowi z Zespołu Szkół Łączności - uczniowi klasy 2Kb.
Gratulujemy!

Konkurs chemiczny – 30-04-2007

Organizatorzy Konkursu Chemicznego informują, że najlepsze wyniki uzyskali następujący uczniowie:
Kamil Chlebda z klasy 2Ia - 78,6 %
Jacek Szumski z klasy 3Lzb - 59,2 %
Michał Kryśko z klasy 3Ea - 53,9 %
Wojciech Tekiela z klasy 3Ea - 53,4 %
Uczestnikom gratulujemy!

Konkurs informatyczny – 30-04-2007

20 kwietnia 2007 roku, w Powiatowym Zespole Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu odbył się finał IV Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego "MIKROPROFESOR". Uczeń klasy 2Ia - Kamil Kosała zajął 3 miejsce.
Gratulujemy!

Konkurs matematyczny – 30-04-2007

W bieżącym roku szkolnym odbyła sie trzecia edycja wewnątrzszkolnego konkursu "Matematyczne łamanie głowy". Oto laureaci konkursu:
Rafał Gajda (4Eb) - mgr Paweł Najman,
Paweł Sośnicki (3Ec) - mgr Barbara Ciborowska,
Wojciech Tekiela (3Ea) - mgr Antoni Borgosz,
Łukasz Mrowiec (2Ic) - mgr Paweł Najman,
Damian Sztuka (1IB) - mgr Elżbieta Ziaja.

Konkurs historyczny – 20-04-2007

2 marca 2007 odbył się drugi etap konkursu historycznego "W 750 rocznicę lokacji Krakowa na prawie Magdeburskim". Do III etapu konkursu zakwalifikowali się:
K. Miłkowski (2Ec),
D. Ciupiński (2Eb),
P. Konias (1Ic),
J. Stadműller (1Ic),
D. Bojar (2La),
P. Bakalarz (2Eb).
Gratulujemy!

Konkurs Wiedzy o Małopolsce – 23-03-2007

16 marca 2007r. w siedzibie Miejskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie obył się etap powiatowy międzynarodowego konkursu "Przyjazne regiony w sercu Europy-konkurs wiedzy o Małopolsce, Kraju Związkowym Turyngia, Kraju Preszowskim, Kraju Żylińskim". Reprezentantami ZSŁ byli Dariusz Ciupiński i Piotr Bakalarz, uczniowie klasy II Eb. Po teście pisemnym i prezentacji ustnej Dariusz Ciupiński zakwalifikował się to etapu regionalnego konkursu. Piotr Bakalarz zajął 10 miejsce (na 40 uczestników).

Konkurs Mistrz ortografii 2007 – 20-03-2007

23 lutego 2007 roku w Domu Kultury "Podgórze" odbyła się pierwsza edycja konkursu ortograficznego pod tytułem "Podgórze - prawobrzeżna dzielnica Krakowa".
Uczniowie ZSŁ spisali się znakomicie. Pokonali silną reprezentację krakowskich liceów. Dariusz Pławecki z klasy 4EC został wyróżniony, a Dominik Bobek z klasy 1IC został mistrzem ortografii, dystansując pozostałych 74 uczestników konkursu.

Konkurs ortograficzny – 19-03-2007

Wyniki konkursu ortograficznego zorganizowanego w naszej szkole:
1. Dominik Bobek klasa 1Ic,
2. Dariusz Pławecki klasa 4Ec,
3. Sebastian Dadał klasa 2Ia,
4. Tomasz Windak klasa 1Ic.
Zdjęcie laureatów.
Strony: 30
[←cofnij]
[23]
[24]
[25]
[26]
[27]
[dalej→]