Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii Konkursy: 297

Matematyczne Łamanie Głowy - wyniki VII edycji – 13-12-2010

LISTA LAUREATÓW VII EDYCJI "MATEMATYCZNEGO ŁAMANIA GŁOWY"

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu!

Konkurs Języka Niemieckiego – 12-12-2010

Dnia 17 listopada odbył się w naszej szkole pierwszy etap Konkursu Języka Niemieckiego, przeprowadzony w formie pisemnej. Przystąpiło do niego 36 uczniów.

Do etapu ustnego zakwalifikowali się:

1. Rafał Pachołek 2IA
2. Rafał Mirewicz 4EB
3. Grzegorz Pojnar 4IC
4. Piotr Najder 3TI
5. Michał Odziewa 3TI
6. Alan Siuda 4K
7. Leszek Kaczor 3IB
8. Magdalena Ciułany 3LZ
9. Dawid Rapacz 3EA
10. Paweł Kapelan 2EB
11. Dominik Sobesto 3EC

Gratulujemy i życzymy powodzenia podczas dalszych zmagań konkursowych!

Sukcesy w konkursach przedmiotowych – 29-11-2010

Zbliża się koniec roku kalendarzowego – czas podsumowań i refleksji. 16 grudnia 2010 r. w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa  im. Stanisława Wyspiańskiego odbędzie się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów uczniom oraz ich nauczycielom - opiekunom, wyróżnionym za sukcesy w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2009/2010.
Zespół Szkół Łączności reprezentować będą :

Uczniowie:                                                        

Maciej Janus
Andrzej Ścisłowski
Paweł Szuba
Łukasz Waligórski
Tomasz Kańka
Maciej Kucia

Nauczyciele:

Franciszek Rożek
Artur Wardas
Rafał Stabrawa
Andrzej Łanuszka
Michał Okrajni

Gratulujemy!

Moje 2 minuty – 16-11-2010

W konkursie Moje 2 minuty" organizowanym przez Krakowski Park Technologiczny Zespół Szkół Łączności został wyróżniony tytułem „Szkoły wspierającej przedsiębiorczość”, a dwie prezentacje naszych uczniów znalazły się w finałowej dziesiątce.

Podczas gali podsumowującej wyniki konkursu zostały przedstawione filmy przygotowane przez:

Bartłomieja Kroczka i Pawła Jedwabnego - ich pomysł na własną firmę zajął ostatecznie

3 miejsce

a prezentacja  Pawła Wójcika uplasowała się na 7 pozycji.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w realizacji planów!

Więcej w aktualnosciach

Matematyczne Łamanie Głowy - wyniki VI edycji – 10-11-2010

Komisja Matematyczna ogłasza wyniki Finału VI edycji szkolnego konkursu „Matematyczne Łamanie Głowy”, który odbył się 16 listopada 2009 roku - lista laureatów i finalistów.

Gratulujemy!

4 Festiwal Informatyczny – 01-06-2010

Wyniki 4 edycji Międzyszkolnego Festiwalu Informatycznego "Projekt na Szóstkę":

Grand Prix - Pakiet CS 5 Web Premium ufundowane przez firmę ADOBE

  1. Marcin Gębala (Zespół Szkół Łączności)

Grand Prix - szkolenie CISCO ufundowane przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie

  1. Mieszko Domagała (Zespół Szkół Energetycznych)

Kategoria "Flash/Flex/AIR"

  1. miejsce - Paweł Wciślak (ZSŁ)
  2. miejsce - Dawid Pawlik, Artur Majcher (ZSŁ)
  3. miejsce - Grzegorz Guguła i Marcin Szczygieł (ZSŁ)

Kategoria "użytkowa Aplikacja WWW"

  1. miejsce - Marcin Gębala (ZSŁ)
  2. miejsce - Mieszko Domagała (ZSE)
  3. miejsce (ex aequo) - Sebastian Badura (ZSŁ) i Tomasz Łaguz (ZSŁ)

Kategoria "program"

  1. miejsce - Artur Gdański (ZSŁ)
  2. miejsce - Bartosz Szewczyk (ZS1)
  3. miejsce - Marcin Kołodziej (ZSŁ)

Kategoria "grafika 2D i 3D"

  1. miejsce - Piotr Rajtar (ZSŁ)
  2. miejsce - Andrzej Wolak (ZSE)
  3. miejsce - Katarzyna Bartusiak (ZSE)

Konkurs SEP – 25-05-2010

Komisja Konkursowa Oddziału Krakowskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich informuje, że praca konkursowa pt. "Widmo sygnału, aproksymacja funkcji", której autorem jest uczeń Technikum Łączności (technik elektronik) Maciej Kucia otrzymała III nagrodę w grupie prac edukacyjnych Konkursu na Najlepszy Program Komputerowy. GRATULUJEMY!

Konkurs – 30-04-2010

Konkurs Wiedzy o Historii i Kulturze Kanady został rozstrzygnięty! 30 kwietnia, pięciu finalistów, wyłonionych z ponad 70 uczestników konkursu, przedstawiło prezentacje na tematy związane z Kanadą.

W finale wzięli udział: Jarosław Baran z klasy 1Ti, Sebastian Grzyb z klasy 2Ib, Jacek Pawlik z klasy 3Ia, Michał Stępniak z klasy 3 Ed oraz Krzysztof Szymski z klasy 3Ed. Finaliści przygotowali prezentacje multimedialne na wylosowane wcześniej tematy, wszystkie dotyczące historii lub kultury Kanady.
Jury, w składzie mgr Ewa Bonior, mgr Bernadetta Łozińska—Zięborak, mgr Małgorzata Wilk, przyznało następujące miejsca:
I miejsce: Michał Stępniak, 3Ed: "Celine Dion — her life and music"
II miejsce: Krzysztof Szymski, 3Ed: "Five days in Canada — a tourist guide"
III miejsce: Sebastian Grzyb, 2Ib: "Canadian inventions and inventors"
IV miejsce: Jarosław Baran, 1 Ti: "Ice Magic Festival"
V miejsce: Jacek Pawlik, 3Ia: "The Klondike Gold Rush"
Oprócz pamiątkowych dyplomów, laureaci I—III miejsca otrzymali nagrody pieniężne ufundowane przez Dyrektora ZSŁ. Dodatkowo wszyscy finaliści otrzymali anglojęzyczne upominki książkowe. Nagrody wręczył Dyrektor ZSŁ, mgr Antoni Borgosz. Całej piątce serdecznie GRATULUJEMY!

Miedzyszkolny konkurs języka angielskiego – 13-04-2010

W dniu 13 kwietnia 2010 roku o godzinie 9:30 w auli Internatu Zespołu Szkół Łączności odbył się finał 7-mego Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego jak co roku przez nauczycieli języka angielskiego w ZSŁ mgr Barbarę Fiut, mgr Małgorzatę Syc-Jędrychowską, mgr Teresę Smurzyńską oraz mgr Magdalenę Czechowską-Buratowską.
Najlepsze lokaty zajęli:
I. Konrad Machlowski (klasa 4Ia) - ZSŁ
II. Norbert Nader (klasa 2Ia) - ZSŁ
III. Kacper Pitala - reprezentant Zespołu Szkół Energetycznych
Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim gościom z zaprzyjaźnionych szkół dziękujemy za przybycie wspólną zabawę! See you next year!

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – 26-03-2010

W zawodach centralnych XXXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej rozgrywanych w dniach 25 i 26 marca 2010 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 oraz nr 5 w Krośnie naszą szkołę reprezentowało sześciu uczniów w czterech grupach tematycznych: elektrycznej, elektronicznej, teleinformatycznej, mechatronicznej.
Z satysfakcją informujemy, że:
- w grupie elektrycznej I miejsce i tytuł laureata zdobył Maciej Janus z klasy 4Eb,
- w grupie teleinformatycznej II miejsce i tytuł laureata zdobył Tomasz Kańka z klasy 3Ti,
- w grupie elektronicznej III miejsce i tytuł laureata zdobył Andrzej Ścisłowski z klasy 4Ec, a jego kolega z klasy Paweł Szuba zajął w tej grupie IV miejsce.
Gratulujemy i życzymy powtórzenia tych sukcesów w XXXIV edycji tej olimpiady organizowanej w przyszłym roku w Głogowie. Opiekunem naszych olimpijczyków, już po raz dwudziesty drugi, był pan mgr inż. Andrzej Łanuszka.

Strony: 30
[←cofnij]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[dalej→]