Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii Konkursy: 306

Sprawozdanie z finału XII MIĘDZYSZKOLNEGO FESTIWALU INFORMATYCZNEGO – 11-04-2019

   10 kwietnia odbył się finał XII Międzyszkolnego Festiwalu Informatycznego PROJEKT NA SZÓSTKĘ.

Zaprezentowano 23 projekty informatyczne.

1 miejsce: GDZIE JEST BUS? Łukasz Potaczek, Mateusz Marchewka, Paweł Malina - ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W KRAKOWIE

2 miejsce: LEAGUE MANAGER Artur Morys – Magiera - SALEZJAŃSKI OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W TARNOWSKICH GÓRACH

3 miejsce: Busino Jakub Węgrzyn - ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W KRAKOWIE

4 miejsce: DM-S HANDTOOLS Artemij Istuszkin - ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W KRAKOWIE

5 miejsce: CARMAS - mobilny asystent samochodowy Krzysztof Uszko, Mikołaj Sromek - ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNO-MECHANICZNYCH W NOWYM SĄCZU

6 miejsce: PORTAL Z OFERTAMI PRACY Kacper Szot, Jacek Świątko - ZESPÓŁ SZKÓŁ ENERGETYCZNYCH W KRAKOWIE

7 miejsce: CZY MUZYKA CYFROWA MOŻE DORÓWNAĆ ORKIESTRZE? Michał Mac - ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W KRAKOWIE

8 miejsce: SERWER NAS Cyprian Wojtas, Oskar Makuch - ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZATORZE

9 miejsce: PLUMMY Samuel Grabczak, Mateusza Furtak - ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNO-MECHANICZNYCH W NOWYM SĄCZU

10 miejsce: KacApp Wiktor Jurek, Jakub Lalik - ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W KRAKOWIE

NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI otrzymał projekt: GDZIE JEST BUS? Łukasz Potaczek, Mateusz Marchewka, Paweł Malina - ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W KRAKOWIE

NAGRODĘ SPECJALNĄ od firmy COMARCH "Rozwiń skrzydła" otrzymał Artur Morys – Magiera z SALEZJAŃSKIEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W TARNOWSKICH GÓRACH za projekt: LEAGUE MANAGER

Gratulujemy!

1 miejsce: GDZIE JEST BUS? Łukasz Potaczek, Mateusz Marchewka, Paweł Malina - ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W KRAKOWIE

2 miejsce: LEAGUE MANAGER Artur Morys – Magiera - SALEZJAŃSKI OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W TARNOWSKICH GÓRACH

3 miejsce: Busino Jakub Węgrzyn - ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W KRAKOWIE

4 miejsce: DM-S HANDTOOLS Artemij Istuszkin - ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W KRAKOWIE

5 miejsce: CARMAS - mobilny asystent samochodowy Krzysztof Uszko, Mikołaj Sromek - ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNO-MECHANICZNYCH W NOWYM SĄCZU

6 miejsce: PORTAL Z OFERTAMI PRACY Kacper Szot, Jacek Świątko - ZESPÓŁ SZKÓŁ ENERGETYCZNYCH W KRAKOWIE

7 miejsce: CZY MUZYKA CYFROWA MOŻE DORÓWNAĆ ORKIESTRZE? Michał Mac - ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W KRAKOWIE

8 miejsce: SERWER NAS Cyprian Wojtas, Oskar Makuch - ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZATORZE

9 miejsce: PLUMMY Samuel Grabczak, Mateusza Furtak - ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNO-MECHANICZNYCH W NOWYM SĄCZU

10 miejsce: KacApp Wiktor Jurek, Jakub Lalik - ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W KRAKOWIE

NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI otrzymał projekt: GDZIE JEST BUS? Łukasz Potaczek, Mateusz Marchewka, Paweł Malina - ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W KRAKOWIE

NAGRODĘ SPECJALNĄ od firmy COMARCH "Rozwiń skrzydła" otrzymał Artur Morys – Magiera z SALEZJAŃSKIEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W TARNOWSKICH GÓRACH za projekt: LEAGUE MANAGER

Gratulujemy!

Finał konkursu geograficznego FLAGI – 01-04-2019

W dniu 29 marca 2019 roku, z udziałem  dyrektora ZSŁ pana Pawła Kucharczyka oraz całego kierownictwa szkoły, odbyło się rozdanie dyplomów i nagród dla finalistów Konkursu Geograficznego FLAGI.

 A oto wyniki:

1 miejsce:  Mateusz Wygoda z klasy 2Ea

2 miejsce:  Jan Latosiński z klasy 2Id

3 miejsce:  Daniel Krzyżak z klasy 3Ic

 Zwycięzcy i finalistom serdecznie gratuluję!!!

Konkurs Języka Niemieckiego – 27-03-2019

Dnia 25.03.2019 na terenie naszej szkoły odbył się II etap Konkursu Języka Niemieckiego. Wzięło w nim udział 12 uczestników, którzy musieli wykazać się znajomością gramatyki niemieckiej oraz wiedzą o krajach niemieckojęzycznych. Uczniowie oceniani byli przez jury w składzie: pani Ewa Kołakowska i pani Barbara Syc. Wyłoniono następujących laureatów:
- 1. miejsce: Job Franciszek, 1Ib
- 2. miejsce: Michalik Konrad, 1Ib
- 3.miejsca: Gębski Bartosz 3Ic, Kruczek Jakub 1Ed, Lisowicz Tomasz 3 Ta.
Zdjęcia FB ZSŁ
Nagrody otrzymali wszyscy uczniowie biorący udział w II etapie Konkursu Języka Niemieckiego, a wręczył je pan dyrektor Paweł Kucharczyk.


                                                            Serdecznie gratulujemy!
                                                                                                               Zespół Germanistów ZSŁ

Ogólnopolski Konkurs O ZŁOTY INDEKS PK – 01-03-2019

Z przyjemnością informujemy, że w obecnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu O ZŁOTY INDEKS PK  laureatem III stopnia został RYSZARD BORZYCH z klasy 4IB. ( uczeń p. B.Ciborowskiej ).

Serdecznie gratulujemy !!!!

XI edycja konkursu Elektron – 22-02-2019

W piątek 15.02.2019 roku odbył się finał XI edycji konkursu Elektron ( z dziedziny elektroniki, telekomunikacji i informatyki),organizowanego przez Politechnikę Wrocławską.
Drużyny szkół ponadgimnazjalny z całej Polski zmagały się z testem konkursowym. Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły wg listy rankingowej uplasowali się w ścisłym finale:

Krzysztof Rychlewicz klasa 4Ec miejsce 6,
Grzegorz Kukiełka 3Eb miejsce 9.

Gratulujemy!

Konkurs Ortograficzny – 10-02-2019

Komisja Polonistyczna informuje, że 8 lutego 2019 r. odbyło się wręczenie nagród w konkursie o tytuł "Mistrza Ortografii ZSŁ.

I miejsce Iwo Strzeboński kl.1 Ia (mistrz)

II miejsce Szymon Ziobro kl.3 Ed

III miejsce Krzysztof Siwek kl. 3 Ic

wyróżnienie - Kacper Czepiec kl. 4 Ed

Gratulujemy!

Ogólnopolski Konkurs ALFIK MATEMATYCZNY – 08-02-2019

21 listopada 2018 odbyła się XXIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK MATEMATYCZNY.

           W konkursie z zadaniami zmagało się 69 uczniów naszej szkoły.
Tytuł laureata  otrzymał  KRZYSZTOF TULIK z klasy 1EA uzyskując 86,61% i tym samym plasując się na pierwszym miejscu w województwie i trzydziestym szóstym w kraju.

Dyplomy za bardzo dobry wynik (80%-90%) OTRZYMUJĄ


Dyplomy za dobry wynik (70%-80%) otrzymują:
Klasy pierwsze: Bajer Jakub (1IA), Joniec Agata (1EC), Hada Bartłomiej (1IC), Marchewczyk Michał (1IC), Sajecki Bartosz (1IC), Michalik Konrad (1IB), Jodłowski Rafał (1IC).
Klasy drugie: Mazurczyk Kacper (2IA), Horyń Damian (2EB).
Klasy trzecie: Ryszka Kacper (3ED), Ziobro Szymon (3ED).

Wszystkim serdecznie gratulujemy  i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu ! 

Sukcesy w konkursie historycznym, pt: MOJA NIEPODLEGŁA. – 28-01-2019

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że uczeń klasy IV Ea ZSŁ w Krakowie Andrzej Para odniósł sukces w konkursie historycznym na blog, pt: „Moja Niepodległa”, którego organizatorami byli: Urząd Miasta Krakowa, Rada Dzielnicy VIII Kraków – Dębniki i Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku. Uczeń zajął II miejsce.

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy.

Konkurs TECHNIK ABSOLWENT – 07-01-2019

Miło nam poinformować, że absolwenci naszego technikum zajęli w XII edycji ogólnopolskiego konkursu TECHNIK ABSOLWENT pierwsze miejsca odpowiednio:
 
Pan Piotr Michał Śladowski w kategorii Technik Informatyk i Technik Teleinformatyk,
Pan Arkadiusz Krzysztof Ćwikła w kategorii Technik Elektronik.

Strony: 31
[1]
[2]
[3]
[dalej→]