Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2009 liceum profilowane 3LZa Mariola Kwiecińska-Stegienko

  1. Kamil Badura
  2. Piotr Bigaj
  3. Bazyli Brzóska
  4. Michał Cieślik
  5. Roma Czarnocka
  6. Piotr Dadej
  7. Dawid Doliński
  8. Jakub Gajewski
  9. Maria Gawin
  10. Rafał Klimczyk
  11. Tomasz Kotarba
  12. Barbara Kurdziel
  13. Łukasz Kyrc
  14. Jakub Lis
  15. Łukasz Madyda
  16. Mateusz Malec
  17. Grzegorz Milc
  18. Dominik Musiał
  19. Piotr Nędzka
  20. Agnieszka Nowak
  21. Grzegorz Piwowarczyk
  22. Jan Podlasko
  23. Radosław Przybyło
  24. Robert Rachlewicz
  25. Damian Skowronek
  26. Mirosław Szopa
  27. Tomasz Tomczyk
  28. Tomasz Włodek
  29. Grzegorz Wołek
  30. Damian Zbrożek

2009 liceum profilowane 3LZb Danuta Gajek

  1. Grzegorz Banaś
  2. Wojciech Bartnik
  3. Łukasz Birgiel
  4. Mateusz Ciaputa
  5. Karol Czernecki
  6. Łukasz Fudalik
  7. Karol Garlacz
  8. Michał Golch
  9. Michał Grzegórzko
  10. Łukasz Guzik
  11. Paweł Iwanów
  12. Dominik Jagło
  13. Mateusz Kamiński
  14. Mateusz Kosek
  15. Grzegorz Kowalski
  16. Jakub Łach
  17. Piotr Marchlewicz
  18. Damian Mlostek
  19. Tomasz Morek
  20. Adrian Musiał
  21. Dominik Nowicki
  22. Dominik Olechowski
  23. Marcin Pastuszak
  24. Angelika Prochwicz
  25. Gabriela Szydłowska
  26. Jakub Tylec
  27. Damian Wilk
  28. Michał Wojas
  29. Rafał Wójcik
  30. Justyna Zgud
  31. Patryk Zięba
  32. Katarzyna Żyła

2009 monter elekronik 3S Krystyna Bartnicka

  1. Michał Badura
  2. Bartosz Bobrek
  3. Michał Chlebda
  4. Mateusz Cieślik
  5. Łukasz Czerny
  6. Paweł Dyda
  7. Krystian Francuz
  8. Paweł Głuszek
  9. Roman Górnisiewicz
  10. Tomasz Kowalczyk
  11. Kamil Lisowski
  12. Mariusz Malec
  13. Krzysztof Mikołajski
  14. Łukasz Rudel
  15. Adrian Soból
  16. Sebastian Szczypta
  17. Krystian Tarczałowicz
  18. Marcin Tąta
  19. Łukasz Walczak
  20. Grzegorz Wcisło
  21. Jan Włodarz
  22. Przemysław Ziober

2009 technik elektronik 4Ea Elżbieta Ziaja

  1. Łukasz Balon
  2. Krzysztof Banasik
  3. Wojciech Baran
  4. Krzysztof Cygan
  5. Rafał Ćwierz
  6. Sławomir Głogowski
  7. Michał Guzik
  8. Michał Jędrzejek
  9. Sławomir Jędrzejek
  10. Grzegorz Kalafarski
  11. Szymon Karwecki
  12. Maciej Kokoć
  13. Wojciech Król
  14. Sebastian Kulig
  15. Grzegorz Kuś
  16. Konrad Maciejowski
  17. Łukasz Marek
  18. Karol Mełech
  19. Artur Moskała
  20. Przemysław Mróz
  21. Tomasz Mucha
  22. Jarosław Nowak
  23. Jarosław Pastuszak
  24. Marcin Podwiązka
  25. Michał Sowiński
  26. Grzegorz Stożek
  27. Michał Wawszczyk
  28. Michał Wilk
  29. Rafał Zbroja
  30. Bartłomiej Zyznawski

2009 technik elektronik 4Eb Magdalena Czechowska-Buratowska

  1. Dariusz Antys
  2. Krzysztof Bajołek
  3. Piotr Bakalarz
  4. Marcin Bałut
  5. Jakub Barański
  6. Krzysztof Borowski
  7. Michał Buczek
  8. Michał Cichy
  9. Dariusz Ciupiński
  10. Mateusz Danikiewicz
  11. Michał Frasiński
  12. Kacper Kapuśniak
  13. Mateusz Karaś
  14. Tomasz Kąkiel
  15. Maciej Kowalik
  16. Maciej Łach
  17. Marcin Mróz
  18. Paweł Pacanek
  19. Rafał Poręba
  20. Arkadiusz Różycki
  21. Michał Sarbiewski
  22. Karol Stalmach
  23. Mirosław Stanek
  24. Jarosław Starczyński
  25. Jakub Suder
  26. Piotr Tracz
  27. Paweł Turaczyk
  28. Jakub Turek
  29. Maciej Wojtyna

2009 technik elektronik 4Ec Jacek Bernasik

  1. Aleksander Biernacki
  2. Piotr Borowicz
  3. Dawid Ciastoń
  4. Krzysztof Duszyk
  5. Mateusz Figura
  6. Krzysztof Górski
  7. Mateusz Grzybczyk
  8. Grzegorz Janas
  9. Marcin Janecki
  10. Piotr Janiszewski
  11. Michał Job
  12. Wojciech Knapik
  13. Marcin Kopeć
  14. Paweł Kozioł
  15. Mateusz Kulma
  16. Mariusz Madlewski
  17. Jacek Marczyk
  18. Łukasz Mazgaj
  19. Bartosz Michalski
  20. Łukasz Ożóg
  21. Jakub Paryła
  22. Konrad Poniewierski
  23. Tomasz Rumian
  24. Waldemar Schmidt
  25. Bartłomiej Szułkiewicz
  26. Robert Szymski
  27. Krzysztof Wciślak
  28. Mateusz Wójcik
  29. Krystian Wrona

2009 technik elektronik 4Ed Rafał Stabrawa

  1. Maksymilian Badura
  2. Mateusz Badura
  3. Piotr Burda
  4. Wojciech Dąbroś
  5. Piotr Domagała
  6. Mateusz Fabian
  7. Sebastian Gądek
  8. Paweł Gibek
  9. Piotr Jakubek
  10. Dawid Kaczor
  11. Piotr Karcz
  12. Piotr Karolus
  13. Marcin Kleszcz
  14. Grzegorz Klinowski
  15. Dominik Kmita
  16. Mariusz Kotarba
  17. Rafał Kubas
  18. Jarosław Liszka
  19. Grzegorz Łączyński
  20. Mateusz Pańtak
  21. Adam Pasiowiec
  22. Michał Pyzik
  23. Rafał Synowiec
  24. Dominik Taradaj
  25. Kazimierz Tekieli
  26. Dominik Wiecheć
  27. Mateusz Woźniak
  28. Mateusz Woźny
  29. Marcin Zawistowski

2009 technik informatyk 4Ia Piotr Faron

  1. Bartosz Adamik
  2. Andrzej Bylica
  3. Kamil Chlebda
  4. Piotr Czyszczoń
  5. Sebastian Dadał
  6. Piotr Fraś
  7. Seweryn Fryc
  8. Damian Hajduk
  9. Rafał Juszczyk
  10. Piotr Juśkiewicz
  11. Wojciech Kara
  12. Kamil Kosała
  13. Maciej Kosmowski
  14. Michał Kowalski
  15. Kamil Kręta
  16. Adrian Kukla
  17. Grzegorz Łach
  18. Łukasz Moskal
  19. Łukasz Nowakowski
  20. Kamil Odrzywołek
  21. Adrian Ogrodziński
  22. Michał Osajda
  23. Kamil Pomykała
  24. Piotr Robak
  25. Maksymilian Satora
  26. Sławomir Szczepek
  27. Grzegorz Szczurek
  28. Michał Widurek

2009 technik informatyk 4Ib Halina Flis-Paciorek

  1. Aneta Bielarz
  2. Michał Buczek
  3. Bartosz Drabik
  4. Tomasz Dziobek
  5. Michał Fraś
  6. Michał Galon
  7. Dariusz Gruca
  8. Tomasz Jangrot
  9. Maciej Jękot
  10. Dariusz Kapusta
  11. Tomasz Kowalski
  12. Aleksandra Król
  13. Marcin Kula
  14. Łukasz Kuszlik
  15. Jakub Mazgaj
  16. Artur Michalak
  17. Łukasz Muszyński
  18. Piotr Niziniecki
  19. Michał Ostaszewski
  20. Jakub Pachel
  21. Grzegorz Prusek
  22. Mariusz Przęczek
  23. Bartłomiej Sroka
  24. Mateusz Sternalski
  25. Damian Strojny
  26. Maciej Wacławik
  27. Angelika Wieczorek
  28. Artur Wiśniewski
  29. Marek Wojtyna
  30. Piotr Zieliński

2009 technik informatyk 4Ic Barbara Wołkanowska-Chrebor

  1. Rafał Adamczyk
  2. Bartosz Banaś
  3. Tomasz Buda
  4. Grzegorz Bularz
  5. Jakub Czyrzewski
  6. Sławomir Derwisz
  7. Mariusz Dudek
  8. Paweł Franczak
  9. Mariusz Gajewski
  10. Patryk Gaweł
  11. Marcin Gniadek
  12. Robert Gonek
  13. Marcin Guzik
  14. Arkadiusz Janik
  15. Bartosz Jarząb
  16. Mateusz Kisielewski
  17. Łukasz Konieczny
  18. Krystian Konik
  19. Michał Kozień
  20. Szymon Krywult
  21. Karol Kwieciński
  22. Daniel Latała
  23. Łukasz Mrowiec
  24. Adam Nowak
  25. Adrian Perliński
  26. Kamil Pradel
  27. Piotr Raj
  28. Grzegorz Rybka
  29. Marcin Stanek
  30. Piotr Werewka
  31. Sebastian Węc
Strony: 83
[←cofnij]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[dalej→]