Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2010 technik elektronik 4Ec Ewa Kowal

  1. Wojciech Bartyzel
  2. Adrian Biedka
  3. Rafał Biedrawa
  4. Patryk Cioś
  5. Kamil Dziadosz
  6. Jarosław Grabysz
  7. Marek Jadach
  8. Michał Kluza
  9. Dariusz Kowalczyk
  10. Bartłomiej Kowalski
  11. Mateusz Majczak
  12. Krzysztof Mastalski
  13. Krzysztof Ogonek
  14. Damian Piszczek
  15. Grzegorz Płatek
  16. Łukasz Ptak
  17. Dariusz Pytel
  18. Tomasz Skała
  19. Krzysztof Skawiński
  20. Kamil Spytkowski
  21. Paweł Szuba
  22. Andrzej Ścisłowski
  23. Maciej Tywoniuk
  24. Szczepan Wajda
  25. Mateusz Włodarczyk

2010 technik elektronik 4Ed Barbara Syc

  1. Przemysław Chachlica
  2. Szymon Chromy
  3. Mariusz Garb
  4. Rafał Hyla
  5. Mariusz Jagła
  6. Tomasz Juśkiewicz
  7. Radosław Kasprzycki
  8. Paweł Korzeniak
  9. Damian Krawacki
  10. Łukasz Kromka
  11. Michał Malik
  12. Przemysław Mieszaniec
  13. Michał Musiałek
  14. Damian Piwowarczyk
  15. Łukasz Płatek
  16. Patryk Rozwadowski
  17. Mateusz Socha
  18. Tomasz Szymański
  19. Piotr Tekieli
  20. Łukasz Waligórski
  21. Marcin Wojdyła
  22. Tomasz Zych

2010 technik informatyk 4Ia Joanna Korzeniowska

  1. Piotr Bała
  2. Paweł Bełza
  3. Dominik Bubula
  4. Sławomir Całek
  5. Tomasz Chlebda
  6. Paweł Dziubiński
  7. Grzegorz Gwizdała
  8. Kamil Jochymek
  9. Rafał Kaczmarczyk
  10. Mateusz Kalandyk
  11. Anna Kosowska
  12. Joanna Leśniak
  13. Łukasz Łudzik
  14. Konrad Machlowski
  15. Michał Misiewicz
  16. Michał Oprych
  17. Paweł Pęcikiewicz
  18. Grzegorz Siwiec
  19. Michał Skawiańczyk
  20. Krzysztof Słowikowski
  21. Jakub Stryszowski
  22. Marcin Szewczyk
  23. Ilona Tylek
  24. Jakub Urantówka
  25. Krzysztof Wala
  26. Paweł Widacha
  27. Paweł Wykurz
  28. Jakub Zając
  29. Tomasz Ziębiec
  30. Kamil Żbik

2010 technik informatyk 4Ib Wacław Świdrak

  1. Jakub Bednarczyk
  2. Wojciech Bielut
  3. Zbigniew Bochenek
  4. Michał Cyganek
  5. Piotr Daniec
  6. Tomasz Dusik
  7. Łukasz Flisek
  8. Mariusz Fugas
  9. Bartosz Hruby
  10. Artur Krasiński
  11. Mateusz Kulawik
  12. Tomasz Łomnicki
  13. Paweł Maślanka
  14. Jakub Miodek
  15. Piotr Pieprzyk
  16. Artur Przebinda
  17. Michał Sanecki
  18. Paweł Siwak
  19. Kamil Słowiak
  20. Michał Sordyl
  21. Artur Sumera
  22. Damian Sztuka
  23. Jacek Tomaszewski
  24. Paweł Walaszek
  25. Piotr Walczak
  26. Mateusz Wilkosz
  27. Dominik Wojciechowski
  28. Paweł Wójcikiewicz
  29. Corinna Wronka
  30. Sebastian Zając
  31. Konrad Zapała

2010 technik informatyk 4Ic Barbara Kawa

  1. Dominik Bobek
  2. Damian Dmowski
  3. Mateusz Dusik
  4. Łukasz Fryc
  5. Maciej Galas
  6. Bartłomiej Gruszka
  7. Piotr Grymek
  8. Paweł Jałocha
  9. Paulina Janus
  10. Sebastian Kacer
  11. Sławomir Kania
  12. Kamil Kłeczek
  13. Patryk Konias
  14. Dariusz Książek
  15. Michał Kubielas
  16. Mateusz Kwinta
  17. Patryk Laskowicz
  18. Tomasz Malina
  19. Adrian Mieńkowski
  20. Bartłomiej Musiał
  21. Bartłomiej Nowak
  22. Jakub Okarmus
  23. Paweł Pietrzak
  24. Mateusz Pilch
  25. Grzegorz Piwowarczyk
  26. Tomasz Rokicki
  27. Igor Skuhar
  28. Jakub Stadtműller
  29. Krzysztof Tarnawski
  30. Tomasz Windak
  31. Bartosz Wróbel
  32. Łukasz Zaręba

2010 technik telekomunikacji 4Ka Michał Okrajni

  1. Krystian Bator
  2. Paweł Buszek
  3. Krzysztof Chmiołek
  4. Bartłomiej Ciapa
  5. Marcin Cygan
  6. Tomasz Dudek
  7. Marek Dziewoński
  8. Michał Fabiś
  9. Grzegorz Gas
  10. Adrian Gawron
  11. Artur Glina
  12. Michał Kapłon
  13. Sebastian Kędzierski
  14. Arkadiusz Kołodziej
  15. Karol Krzysztofek
  16. Mateusz Lis
  17. Michał Pawlik
  18. Leszek Prochwicz
  19. Marek Salamoński
  20. Marcin Sałęga
  21. Łukasz Sasak
  22. Maciej Sikora
  23. Łukasz Szczepanek
  24. Wojciech Wójcik

2010 technik telekomunikacji 4Kb Bogusław Bogusz

  1. Adrian Baran
  2. Mateusz Berek
  3. Adrian Bisztyga
  4. Arkadiusz Drzyżdżyk
  5. Tomasz Dudek
  6. Dawid Gaszymow
  7. Jakub Lisowski
  8. Mateusz Nowak
  9. Łukasz Pałka
  10. Michał Pawełczak
  11. Mateusz Piórko
  12. Przemysław Płoszczański
  13. Piotr Sieniek
  14. Tomasz Stryszowski
  15. Maciej Świątek
  16. Dominik Turecki
  17. Marek Waś

2010 technik elektronik 3Te Maria Nodzyńska

  1. Anna Batog
  2. Andrzej Góralczyk
  3. Kamil Kasprzyk
  4. Mateusz Korzeniak
  5. Łukasz Kuraś
  6. Albert Kwiecień
  7. Małgorzata Motoła
  8. Michał Stawowiak
  9. Rafał Szczurek
  10. Paweł Wincencik
  11. Przemysław Wroński
  12. Jakub Wróbel
  13. Michał Zając

2010 monter elektronik 3S Barbara Cienkosz

  1. Mateusz Budek
  2. Daniel Cyganik
  3. Krystian Demczuk
  4. Ernest Grodzki
  5. Dawid Hajder
  6. Mateusz Kącik
  7. Mateusz Klimkowicz
  8. Łukasz Konopka
  9. Mateusz Kopeć
  10. Krzysztof Krasny
  11. Kamil Krzyżanowski
  12. Artur Lisicki
  13. Andrzej Lisiecki
  14. Mateusz Paździorko
  15. Marcel Stawowy
  16. Jacek Warmus
  17. Tomasz Wątor
  18. Kamil Zontek

2009 liceum profilowane 3LA Grażyna Gruber

  1. Klaudia Augustynek
  2. Mikołaj Chawiński
  3. Natalia Cymborowicz
  4. Katarzyna Golarz
  5. Angelika Gołębiewska
  6. Elżbieta Gryzło
  7. Paulina Kajderowicz
  8. Ewa Kłos
  9. Joanna Kot
  10. Paweł Krzepina
  11. Kinga Łatak
  12. Mateusz Madejczyk
  13. Karol Majka
  14. Kamil Migdał
  15. Ewa Obal
  16. Natalia Piszczek
  17. Agnieszka Radoń
  18. Iwona Rusoń
  19. Bartłomiej Ryba
  20. Grzegorz Siwy
  21. Adam Sokół
  22. Izabela Sowicka
  23. Tomasz Synowiecki
  24. Daniel Wolak
  25. Dariusz Wroński
Strony: 83
[←cofnij]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[dalej→]