Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1966 5T

  1. K. Balicki
  2. J. Buczek
  3. B. Bułat
  4. M. Droździewicz
  5. F. Dżakas
  6. T. Grochal
  7. A. Jagoda
  8. L. Krawczyk
  9. L. Kulczykowski
  10. A. Kuszonowicz
  11. A. Lasek
  12. L. Maniek
  13. S. Mikocki
  14. W. Pacek
  15. J. Rogala
  16. Z. Sułek
  17. J. Szostak
  18. K. Wilczyński
  19. A. Wilkusz
  20. L. Willman
  21. A. Wtorkiewicz
  22. A. Zalas
  23. H. Żywczyk

1966

  1. S. Barszczewska
  2. W. Barszczewski
  3. W. Cyrwus
  4. Z. Górnicki
  5. J. Jawroski
  6. J. Kołodziej
  7. S. Kołodziej
  8. Z. Kot
  9. S. Kotliński
  10. S. Koza
  11. H. Kręzałek
  12. M. Rębisz
  13. R. Rogoż
  14. L. Skurnowicz
  15. T. Stryszowski
  16. T. Śladowski
  17. Z. Zastawniak
  18. R. Żmuda

1966 VP

  1. K. Bal
  2. A. Chrabąszcz
  3. S. Durbajło
  4. H. Fajfer
  5. W. Forsztęga
  6. K. Galos
  7. J. Gunia
  8. R. Iwanisik
  9. Z. Kalęba
  10. H. Kotowicz
  11. A. Leszczyńska
  12. M. Poznańska
  13. S. Rembisz
  14. S. Roman
  15. M. Roś
  16. S. Skiba
  17. A. Strugała
  18. A. Szawłowski
  19. R. Urban
  20. J. Walas

1965 3PST

  1. A. Bażan
  2. B. Bortnowski
  3. J. Dylowicz
  4. J. Gałązka
  5. L. Garusiński
  6. W. Głuch
  7. A. Górski
  8. S. Jakubowski
  9. A. Jaźwiecki
  10. L. Kokoszka
  11. W. Kołodziejczyk
  12. T. Kostuch
  13. M. Kozak
  14. A. Królikowski
  15. J. Krzemień
  16. F. Lelek
  17. S. Morawiec
  18. G. Narkiewicz
  19. W. Ratajski
  20. I. Rybicki
  21. Z. Sieczka
  22. A. Skrzypek
  23. J. Smajdor
  24. K. Sosnowska
  25. J. Stoch
  26. A. Święchowicz
  27. J. Topór-Mądry
  28. S. Twardosz
  29. J. Walczyk
  30. J. Wątroba
  31. M. Żakowska

1965 3ZŁ

  1. A. Adamczak
  2. A. Bibrowski
  3. J. Bielecki
  4. S. Dąbroś
  5. K. Gajek
  6. M. Garlej
  7. A. Górny
  8. J. Hebda
  9. R. Kapelan
  10. H. Kościelnicki
  11. R. Kowalik
  12. T. Kowalówka
  13. W. Kulig
  14. B. Lamot
  15. A. Machaj
  16. J. Marchewka
  17. Z. Michalski
  18. J. Nenko
  19. J. Nowak
  20. Z. Paliś
  21. T. Piech
  22. A. Pliszczyński
  23. W. Popiołek
  24. B. Prochal
  25. R. Ptak
  26. B. Ptaszek
  27. J. Rojek
  28. S. Sroka
  29. J. Śliwa
  30. S. Trzpit
  31. L. Walawski
  32. Z. Wilczyński
  33. S. Wilkosz

1965 3ZT

  1. K. Adamek
  2. M. Bałys
  3. A. Bedernik
  4. T. Brandys
  5. B. Brożek
  6. T. Brzyk
  7. Z. Bychowski
  8. Z. Chruściel
  9. L. Drapała
  10. Z. Konik
  11. J. Korcyl
  12. Z. Kotyrba
  13. T. Kulka
  14. H. Łabno
  15. Z. Maciejczyk
  16. J. Majerczyk
  17. S. Miśkowiec
  18. E. Pająk
  19. H. Peszt
  20. R. Pliś
  21. Z. Popławski
  22. T. Poprawski
  23. H. Siedliński
  24. R. Skoś
  25. K. Smagowicz
  26. J. Sowa
  27. J. Stępczyk
  28. J. Stojek
  29. T. Szewczyk
  30. A. Ważydrąg
  31. F. Więcek
  32. W. Wilkoński

1965

  1. L. Bartecki
  2. A. Fróg
  3. S. Frugała
  4. S. Niziński
  5. P. Nowak
  6. Z. Ostrogórski
  7. Z. Pawłowski
  8. J. Prusiewicz
  9. H. Różycki
  10. R. Rysiakiewicz
  11. A. Sagan
  12. A. Sieja
  13. M. Stańda
  14. J. Stelmach
  15. M. Stolarzewicz
  16. A. Szot
  17. W. Szpakowski
  18. C. Szyba
  19. E. Tatko
  20. A. Tekielski
  21. M. Tomaszewski
  22. J. Tomczyk
  23. C. Uściński
  24. T. Warzecha
  25. W. Weszka
  26. K. Wojas
  27. S. Woś
  28. R. Woźniak
  29. W. Wójcik
  30. A. Zawisza
  31. A. Żukiewicz

1965 5P

  1. E. Bienias
  2. K. Galas
  3. T. Goszkiewicz
  4. I. Grymek
  5. B. Grzyb
  6. M. Jeleń
  7. J. Jemioło
  8. A. Jędzejowska
  9. E. Kolowca
  10. E. Kopeć
  11. J. Kotnis
  12. J. Kwak
  13. I. Lenart
  14. M. Maślak
  15. A. Morek
  16. B. Nowak
  17. J. Paluch
  18. A. Panek
  19. S. Płonka
  20. E. Prokop
  21. K. Różycka
  22. M. Rudzińska
  23. E. Skwarko
  24. T. Smogór
  25. S. Sołtysik
  26. T. Sroka
  27. Z. Stawińska
  28. M. Szczepańska
  29. Z. Szlachta
  30. S. Śliwa
  31. E. Tarkowska
  32. M. Woszczek
  33. J. Wróbel
  34. K. Zalas
  35. W. Zielińska
  36. K. Ziemba

1965 5Pr

  1. J. Adolf
  2. S. Baran
  3. Z. Boczkowski
  4. W. Czerny
  5. B. Dublański
  6. A. Florkowski
  7. W. Hanasz
  8. Z. Jamrozik
  9. J. Knot
  10. W. Kowara
  11. W. Kubik
  12. R. Kuchnicki
  13. B. Lorek
  14. S. Nowak
  15. S. Paluchowski
  16. S. Perłowski
  17. W. Radwański
  18. A. Regulski
  19. A. Rzycki
  20. W. Samek
  21. Zdz. Staszkiewicz
  22. T. Ślusarczyk
  23. W. Trąbka
  24. M. Wójcik
  25. K. Ziarkowski

1965 5R

  1. Z. Bąkowski
  2. Z. Bieguń
  3. J. Bińczycki
  4. T. Błaszczyk
  5. A. Brzezicki
  6. S. Bulanda
  7. R. Buliszak
  8. B. Burda
  9. T. Celler
  10. Z. Chabowski
  11. W. Chrupek
  12. A. Dąbrowski
  13. S. Dedio
  14. Z. Degler
  15. W. Drohobycki
  16. E. Dudziński
  17. S. Dusza
  18. H. Dyszy
  19. J. Flaga
  20. T. Foltynicwicz
  21. M. Godyń
  22. Z. Górecki
  23. B. Gut
  24. E. Jordan
  25. J. Kasprów
  26. A. Kędra
  27. E. Kisielewski
  28. A. Krzemiński
  29. M. Mrożek
  30. K. Noszka
  31. S. Pyszyński
  32. B. Radwański
  33. J. Ustowski
  34. K. Wierzewski
Strony: 83
[←cofnij]
[72]
[73]
[74]
[75]
[76]
[dalej→]