Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1966 3PST

  1. A. Andrysik
  2. Zb. Batorski
  3. Zb. Ceksera
  4. K. Galganek
  5. R. Kapłon
  6. J. Kopeć
  7. B. Korzeniowski
  8. M. Krynke
  9. J. Kurczyna
  10. A. Lechwacki
  11. G. Maćkowski
  12. A. Małecka
  13. A. Mazurek
  14. L. Mirski
  15. R. Misiewski
  16. M. Orman
  17. K. Ratajczak
  18. Z. Rękas
  19. B. Schumacher
  20. M. Sieńko
  21. L. Sowiński
  22. S. Srebnicki
  23. A. Śliwiński
  24. T. Ślusarczyk
  25. J. Twaróg
  26. L. Walczyk
  27. Zb. Wąsik
  28. J. Wład
  29. Cz. Włoch
  30. J. Wróbel
  31. A. Zając

1966 3TO

  1. T. Bąk
  2. J. Cabak
  3. J. Dybek
  4. J. Florkowski
  5. A. Gacek
  6. S. Gromczyński
  7. M. Grzybowski
  8. Zdz. Jeleń
  9. Cz. Kałwa
  10. S. Karaś
  11. G. Kogut
  12. L. Kowanetz
  13. J. Krasowski
  14. H. Lech
  15. A. Lohner
  16. M. Łyczak
  17. E. Mlost
  18. J. Parecki
  19. A. Samborski
  20. M. Uroda
  21. W. Wilkosz
  22. F. Witkowski
  23. B. Wożniak
  24. J. Wójcik
  25. A. Wyspiański
  26. L. Zawada
  27. E. Żmuda

1966 3TO

  1. T. Bator
  2. J. Bednarczyk
  3. A. Duś
  4. M. Gawlikowski
  5. W. Januszczak
  6. J. Jassak
  7. K. Kaliwoszka
  8. R. Kasprzyk
  9. W. Kobzan
  10. J. Kolasa
  11. J. Kordas
  12. E. Kornaś
  13. M. Kowal
  14. W. Kubowicz
  15. E. Laskowski
  16. T. Merkun
  17. Zdz. Pietroń
  18. E. Piękoś
  19. S. Rojek
  20. E. Ryczko
  21. T. Starzec

1966 3ZŁ

  1. M. Bakała
  2. A. Butrymowicz
  3. S. Chwistecki
  4. J. Hadała
  5. K. Homenda
  6. J. Jurkowski
  7. M. Karbowski
  8. J. Kasprzycki
  9. J. Kubica
  10. R. Kuzaj
  11. W. Leśniak
  12. J. Łącki
  13. A. Majka
  14. E. Matek
  15. A. Mięso
  16. S. Mucha
  17. A. Olszynka
  18. J. Piotrowski
  19. P. Ryszka
  20. R. Stachurka
  21. A. Stankiewicz
  22. S. Szot
  23. Z. Świerblewski
  24. R. Świerczyk
  25. W. Tyrpa
  26. J. Walas
  27. S. Wąchał
  28. J. Wcisło

1966 3ZT

  1. Z. Baranik
  2. J. Bazylewicz
  3. K. Cioś
  4. A. Czubaj
  5. P. Drozdowski
  6. A. Giermek
  7. S. Grzywa
  8. T. Hardyn
  9. H. Kassube
  10. S. Kołodziej
  11. J. Kuśnierz
  12. W. Majtyka
  13. Z. Marcela
  14. A. Marchewka
  15. B. Marzec
  16. J. Mróz
  17. J. Mucha
  18. A. Obrzut
  19. J. Osak
  20. L. Pulchny
  21. Z. Raczkowski
  22. B. Rejdych
  23. A. Rogalski
  24. K. Skoplak
  25. J. Słobiecki
  26. K. Synowski
  27. T. Szewczyk
  28. A. Zając
  29. Z. Zaraska

1966

  1. W. Borek
  2. M. Cioch
  3. J. Czernecki
  4. B. Dmochowski
  5. R. Drozd
  6. P. Gałuszka
  7. J. Główka
  8. A. Herian
  9. W. Huptysiowski
  10. J. Klimczyk
  11. F. Kołodziej
  12. J. Kowalczyk
  13. S. Madej
  14. J. Okrzesik
  15. S. Olbrycht
  16. P. Pierscianowski
  17. B. Rapalski
  18. K. Reiner
  19. M. Skrzyński
  20. C. Usciński
  21. A. Zachara
  22. L. Zaczko
  23. A. Zimnal

1966 5P

  1. M. Barć
  2. K. Bartczak
  3. D. Chrapkiewicz
  4. H. Cielesta
  5. E. Czuba
  6. B. Dąbek
  7. A. Dybek
  8. J. Gacek
  9. Z. Hachaj
  10. K. Kapusta
  11. J. Kochana
  12. M. Kostuch
  13. B. Kozioł
  14. B. Krasna
  15. R. Krawczyk
  16. G. Lisowska
  17. I. Łodzińska
  18. E. Obaczanowska
  19. H. Pająk
  20. J. Partyła
  21. M. Piekarz
  22. Z. Pieniążek
  23. W. Pląder
  24. M. Rojkowicz
  25. H. Rusiecka
  26. K. Suder
  27. K. Szczurek
  28. Z. Szczurek
  29. M. Szeląg
  30. H. Ślusarczyk
  31. J. Śmieszek
  32. S. Tobiasz
  33. S. Węglarz
  34. B. Wieczorkiewicz
  35. M. Witkowska
  36. W. Wójcik
  37. M. Wróbel
  38. E. Wypych

1966 5Pr

  1. J. Burda
  2. H. Chariton
  3. J. Chwała
  4. K. Cyganek
  5. J. Flisak
  6. A. Gacek
  7. J. Górski
  8. E. Hybel
  9. J. Jeż
  10. M. Kłoczko
  11. A. Kwiecień
  12. J. Miraczewski
  13. W. Mrozowski
  14. A. Mróz
  15. A. Ochałek
  16. K. Orczyk
  17. S. Paluchowski
  18. L. Papciak
  19. J. Pawłowski
  20. J. Pelc
  21. S. Ptak
  22. L. Samek
  23. A. Sękiewicz
  24. A. Sito
  25. A. Syrek
  26. H. Szapirko
  27. L. Szawul
  28. J. Tatarczuch
  29. T. Walczak
  30. E. Zemlak
  31. J. Ziarkowski
  32. A. Zych

1966 5R

  1. W. Aksamit
  2. W. Bartoniczek
  3. K. Bednarz
  4. B. Bomba
  5. K. Czarnik
  6. E. Czech
  7. A. Czechowski
  8. L. Czuba
  9. D. Gajecki
  10. J. Gregorczyk
  11. K. Gzyl
  12. M. Iwasiów
  13. J. Janik
  14. Z. Jasiński
  15. W. Koczara
  16. R. Kostilek
  17. W. Kozik
  18. W. Król
  19. S. Małysa
  20. H. Marzec
  21. Z. Parzelka
  22. A. Pilch
  23. H. Pryka
  24. M. Sasuła
  25. S. Śladowski
  26. M. Turakiewicz
  27. A. Walancik
  28. A. Wieczorek
  29. S. Wilczyński

1966 5Rb

  1. R. Alczewski
  2. T. Białoruski
  3. A. Borgula
  4. S. Budziaszek
  5. W. Buryło
  6. J. Ceglarski
  7. J. Gondek
  8. J. Juda
  9. K. Kalisz
  10. P. Klocek
  11. T. Kogut
  12. A. Kowalski
  13. T. Kowalski
  14. J. Kozaczkiewicz
  15. S. Krakowiak
  16. R. Kurzeja
  17. J. Łączyński
  18. L. Łukasik
  19. W. Łyczak
  20. R. Masier
  21. S. Mastek
  22. T. Nowosielski
  23. S. Pasternak
  24. R. Petri
  25. B. Puchała
  26. A. Rybiński
  27. K. Rzepa
  28. J. Sikorski
  29. T. Słodek
  30. S. Stern
  31. M. Strzeboński
  32. A. Szczerbiński
  33. M. Sznyterman
  34. S. Turek
  35. A. Tuziak
  36. J. Ziemba
  37. J. Żelazny
Strony: 83
[←cofnij]
[71]
[72]
[73]
[74]
[75]
[dalej→]