Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1968 5E

  1. J. Augustyniak
  2. T. Bartoszek
  3. A. Bober
  4. K. Cichoń
  5. W. Fijołek
  6. Z. Kaczmarczyk
  7. J. Klimczak
  8. A. Litewka
  9. B. Madeyski
  10. K. Marszałek
  11. A. Marzec
  12. W. Marzec
  13. Z. Moskała
  14. S. Niemiec
  15. R. Niemiec
  16. Z. Nowiński
  17. K. Pająk
  18. W. Pajestka
  19. A. Paszkiewicz
  20. W. Pawlak
  21. W. Pawłowski
  22. M. Plata
  23. H. Podgajski
  24. P. Przysiecki
  25. K. Pustówka
  26. A. Ropka
  27. W. Rybotycki
  28. Z. Sadzik
  29. A. Setkowicz
  30. Z. Skalski
  31. A. Skibiński
  32. R. Stec
  33. J. Strupczewski
  34. A. Sztuka
  35. K. Tabaka
  36. S. Urbański
  37. A. Warzecha
  38. J. Wątroba

1968

  1. A. Bartuś
  2. W. Biały
  3. A. Chwaja
  4. B. Dobrowolański
  5. B. Dziekiewicz
  6. J. Funek
  7. J. Górka
  8. A. Gruca
  9. M. Grzywa
  10. J. Jaworski
  11. J. Kolber
  12. E. Kucięba
  13. K. Kurek
  14. J. Markielowski
  15. E. Solarski
  16. A. Stachnik
  17. K. Szatkowski
  18. W. Szczębara
  19. K. Szczyrski
  20. J. Tofin
  21. J. Trela
  22. M. Trepa
  23. A. Tylek
  24. A. Walczyk
  25. W. Wilarski
  26. J. Włodarczyk
  27. W. Wrona
  28. A. Wróbel
  29. J. Wyrwa
  30. A. Żmudziński

1968 5P

  1. S. Adamiec
  2. A. Bandurska
  3. B. Bartel
  4. A. Błazenek
  5. B. Bogusz
  6. B. Buczek
  7. D. Chłanda
  8. Z. Hajto
  9. F. Jabłońska
  10. A. Kawiorska
  11. I. Kłak
  12. M. Kołodziej
  13. W. Kościelniak
  14. K. Kowal
  15. W. Kozak
  16. K. Kóska
  17. J. Kraj
  18. Z. Lelek
  19. L. Maj
  20. J. Młodawska
  21. Cz. Modras
  22. K. Okalska
  23. I. Pisula
  24. H. Podwika
  25. Z. Sitko
  26. K. Sroka
  27. J. Stopiak
  28. E. Tomkiewicz

1968 5Pa

  1. A. Belska
  2. J. Cyganek
  3. S. Gąsiorek
  4. B. Jachimczak
  5. T. Janik
  6. J. Jasonek
  7. M. Korona
  8. K. Luty
  9. H. Łukasiewicz
  10. K. Marzec
  11. J. Mrozowski
  12. J. Piechura
  13. G. Potaczek
  14. M. Rydzy
  15. M. Salisz
  16. H. Siewiorek
  17. T. Spera
  18. K. Stępkowski
  19. M. Szot
  20. A. Sztaba
  21. E. Tabak
  22. J. Tobiasz
  23. W. Warchoł
  24. C. Wiecheć
  25. T. Winiarczyk
  26. A. Wodka
  27. H. Wojciechowska
  28. J. Żukrowska

1968 5Pb

  1. L. Baldowska
  2. E. Berda
  3. B. Bezwińska
  4. I. Buchelt
  5. T. Buczak
  6. D. Chmura
  7. A. Drabik
  8. M. Guśpiel
  9. F. Hełmecka
  10. S. Kaczmarczyk
  11. C. Klimas
  12. E. Koch
  13. B. Krasoń
  14. H. Kruczek
  15. L. Łyko
  16. H. Malaca
  17. Z. Matera
  18. E. Molenda
  19. M. Niewiarowska
  20. K. Obajtek
  21. B. Pająk
  22. R. Przybytek
  23. W. Radwan
  24. M. Raźna
  25. J. Starowicz
  26. T. Szafrańska
  27. B. Szałankiewicz

1968 5R

  1. E. Bać
  2. S. Budzowski
  3. J. Chmielowski
  4. Z. Cygan
  5. L. Homa
  6. J. Jarek
  7. A. Kozioł
  8. J. Krupa
  9. J. Kuś
  10. K. Kuźma
  11. S. Kwiatek
  12. J. Łagirz
  13. E. Mazur
  14. A. Młynarczyk
  15. J. Morawski
  16. Cz. Piszczek
  17. J. Ptak
  18. B. Ptaszek
  19. J. Solarz
  20. S. Spyrka
  21. E. Steliga
  22. H. Sula
  23. B. Twardosz
  24. A. Witanek
  25. E. Wolan
  26. A. Zięba

1968 5T

  1. J. Dumieński
  2. J. Gocał
  3. J. Grzyb
  4. T. Hlibowicki
  5. E. Hrycyk
  6. P. Janisiewicz
  7. H. Juszczyk
  8. A. Karchut
  9. P. Kiczek
  10. J. Kowal
  11. J. Krupka
  12. M. Krzyżanowski
  13. J. Kusiak
  14. T. Łudzik
  15. W. Macałka
  16. A. Madej
  17. L. Makuch
  18. B. Małek
  19. A. Michaliszyn
  20. T. Motyka
  21. B. Niechciałkowski
  22. Z. Nowaczyk
  23. A. Nowak
  24. Z. Piwowarczyk
  25. K. Przybylski
  26. R. Repetowski
  27. J. Rudy
  28. M. Sienko
  29. T. Stankowicz
  30. B. Strzeboński
  31. M. Szymański

1968 VR

  1. W. Bajowski
  2. S. Bednarski
  3. L. Bińczycki
  4. A. Bolek
  5. A. Borsuk
  6. S. Borys
  7. A. Broniec
  8. A. Buczak
  9. W. Bylica
  10. J. Ciesielski
  11. S. Ciupiński
  12. J. Dąbrowski
  13. A. Depta
  14. J. Drabczyk
  15. M. Filipczuk
  16. E. Galos
  17. Z. Grela
  18. M. Grzybowski
  19. E. Jasiński
  20. J. Jaskulski
  21. A. Kapustka
  22. W. Kietliński
  23. A. Klaja
  24. E. Knapik
  25. B. Krzeszowiak
  26. B. Loedl
  27. P. Misiewicz
  28. A. Mrowiec
  29. J. Orzeł
  30. E. Palus
  31. W. Pardała
  32. M. Rogoda
  33. Z. Siemek.
  34. L. Słabik
  35. W. Smykała
  36. W. Sroka
  37. K. Stramska
  38. M. Szerszeń
  39. K. Wróbel
  40. M. Żarnowski

1967 3PST

  1. A. Antosz
  2. B. Babicz
  3. I. Baran
  4. Zb. Buzalewicz
  5. I. Cichosz
  6. J. Dudzik
  7. T. Dziedzic
  8. B. Florek
  9. J. Gibek
  10. K. Kisielewski
  11. W. Knap
  12. W. Knapek
  13. S. Kocimowski
  14. E. Kociołek
  15. Zdz. Kostrz
  16. T. Krzyżański
  17. K. Kucharska
  18. A. Lasek
  19. B. Michnik
  20. Zb. Nowak
  21. E. Opryszko
  22. A. Orsicz
  23. A. Pachena
  24. W. Papież
  25. R. Potępa
  26. J. Prześlak
  27. U. Reicher
  28. M. Skiba
  29. L. Stachoń
  30. J. Śliwiński
  31. J. Świątkowski
  32. J. Turlik
  33. R. Zimowski
  34. I. Żak

1967 3TŁ

  1. A. Bąk
  2. W. Biłyk
  3. A. Cieślik
  4. K. Cieślik
  5. M. Cisowski
  6. J. Ciulis
  7. K. Dąbrowski
  8. T. Dąbrowski
  9. A. Gąsienica-Łuszczek
  10. I. Janda
  11. Zdz. Kamiński
  12. W. Koprowski
  13. A. Kurzywilk
  14. L. Lewandowski
  15. E. Lipiarz
  16. J. Lizak
  17. J. Maciejowski
  18. Zdz. Mamro
  19. J. Mrożek
  20. E. Pasiowiec
  21. M. Rajzer
  22. A. Rudek
  23. P. Siatka
  24. A. Sołtysik
  25. W. Sowiński
  26. S. Sulej
  27. L. Sułowski
  28. Z. Urbaniec
  29. W. Walter
  30. K. Wiącek
  31. W. Wnęk
  32. A. Wójcik
  33. R. Zahradniczek
  34. A. Ziółko
Strony: 83
[←cofnij]
[69]
[70]
[71]
[72]
[73]
[dalej→]