Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1969

  1. A. Baran
  2. A. Franaszek
  3. A. Hausner
  4. J. Hudycz
  5. A. Jeleń
  6. R. Juryk
  7. B. Kiełb
  8. J. Kołpak
  9. E. Lelek
  10. B. Łakomczak
  11. M. Makuła
  12. A. Oramus
  13. A. Panna
  14. W. Patecki
  15. W. Sarliński
  16. Z. Skowronek
  17. L. Staszak
  18. Z. Świderski
  19. R. Torczyński
  20. M. Trybuś
  21. Z. Twardosz
  22. P. Wiśniowski
  23. M. Wywiałkowski

1969 5P

  1. K. Bajołek
  2. A. Balicka
  3. M. Bielewicz
  4. U. Biesiada
  5. A. Borczyńska
  6. H. Ciepła
  7. E. Dacko
  8. K. Dąbrowska
  9. J. Fielek
  10. L. Furgalska
  11. C. Góra
  12. W. Juras
  13. M. Kadula
  14. B. Kogut
  15. M. Kwoczyńska
  16. T. Lech
  17. H. Miśkiewicz
  18. J. Molenda
  19. W. Najder
  20. M. Opalińska
  21. H. Pałka
  22. M. Piechowicz
  23. B. Pietrucka
  24. J. Pięta
  25. T. Prochal
  26. M. Racułt
  27. E. Radwańska
  28. T. Radwańska
  29. E. Szczerba
  30. W. Szczęśniak
  31. L. Szot
  32. H. Tomczyk
  33. A. Wiącek

1969 5R

  1. R. Bartosik
  2. J. Bednarczyk
  3. W. Chmielowski
  4. B. Czura
  5. K. Dyrga
  6. W. Florczyk
  7. J. Gaczoł
  8.  Galos
  9. P. Gałkowski
  10. B. Gardeła
  11. J. Gazda
  12. W. Gąsowski
  13. H. Górka
  14. K. Guzik
  15. S. Knapek
  16. K. Kołodziej
  17. S. Kozdrój
  18. J. Kruk
  19. T. Kulas
  20. J. Kulik
  21. J. Kulisz
  22. J. Lenartowicz
  23. T. Leńko
  24. S. Liberek
  25. E. Matanyj
  26. W. Mucha
  27. J. Najduchowski
  28. S. Olchawski
  29. T. Oleś
  30. J. Piechowicz
  31. J. Polanowski
  32. A. Rabenda
  33. Z. Rusinek
  34. K. Skowron
  35. Z. Socha
  36. J. Suder
  37. J. Sumlet
  38. E. Szewczyk
  39. J. Tomasik
  40. B. Tomaszewski

1969 5T

  1. E. Czerwiński
  2. K. Dańda
  3. R. Dziewoński
  4. J. Filipek
  5. J. Foryś
  6. M. Gajewski
  7. M. Główka
  8. Z. Gumul
  9. T. Jurek
  10. K. Kalandyk
  11. S. Kmieć
  12. Z. Kowalczyk
  13. W. Kowalik
  14. A. Kozłowski
  15. M. Masiuda
  16. J. Moskała
  17. H. Opitek
  18. A. Pacewicz
  19. R. Pamuła
  20. W. Pilch
  21. S. Pilsyk
  22. A. Rusek
  23. A. Sitko
  24. B. Sobik
  25. S. Ścibor
  26. K. Trębacz
  27. T. Waśniczyński
  28. J. Wawro
  29. W. Wiśniewski
  30. J. Żmudzki

1968 3PŁ

  1. R. Adamski
  2. W. Arden
  3. A. Balwierz
  4. A. Bibrowski
  5. J. Boczek
  6. B. Brożek
  7. S. Dąbroś
  8. L. Drapała
  9. M. Garlej
  10. J. Korcyl
  11. H. Kościelnicki
  12. Z. Kotyrba
  13. N. Maślanka
  14. W. Matuszyk
  15. J. Nenko
  16. P. Nowak
  17. R. Pachel
  18. Z. Paliś
  19. H. Peszt
  20. T. Piech
  21. K. Rzegucki
  22. H. Siedliński
  23. M. Skóra
  24. K. Smagowicz
  25. J. Stępczyk
  26. W. Truskowski
  27. S. Trzpił
  28. A. Wójcik

1968 3Pr

  1. K. Adamek
  2. A. Berda
  3. J. Bubak
  4. K. Bułat
  5. W. Drozd
  6. M. Gałązka
  7. S. Góralczyk
  8. F. Górniak
  9. K. Kiełkowicz
  10. Z. Konik
  11. W. Kręzałek
  12. A. Kuciel
  13. E. Kwieciński
  14. K. Lerka
  15. J. Majerczyk
  16. G. Mika
  17. Z. Nowak
  18. Z. Ochałek
  19. S. Paliński
  20. Z. Popławski
  21. R. Samson
  22. J. Setkowicz
  23. S. Słowiakowski
  24. Z. Szymlet
  25. B. Ślęzak
  26. Z. Świętek
  27. W. Wilkoński
  28. T. Zbyrowski
  29. R. Zych

1968 3PST

  1. J. Burdyn
  2. J. Dąbrowski
  3. A. Florek
  4. M. Góralczyk
  5. W. Gronowski
  6. S. Hebda
  7. A. Jakubczak
  8. A. Jakubowski
  9. P. Jasiński
  10. Cz. Kaczor
  11. A. Kostka
  12. K. Kuś
  13. J. Łabuzek
  14. M. Łypka
  15. R. Machaj
  16. A. Madej
  17. Zb. Moszyński
  18. R. Mruk
  19. J. Nering
  20. B. Nowosielski
  21. S. Okrojek
  22. A. Pietruszka
  23. Z. Poradisz
  24. J. Porzycki
  25. K. Ratajewicz
  26. S. Sitarz
  27. L. Szwarc
  28. J. Szymańczyk
  29. W. Trzciński
  30. K. Wąs
  31. A. Wepa
  32. R. Wojewoda
  33. Z. Wożniak
  34. A. Zając
  35. J. Zieliński
  36. J. Żabka

1968 3ZŁa

  1. M. Bulka
  2. J. Filipowski
  3. H. Gaczoł
  4. J. Glonek
  5. A. Grzegorczyk
  6. K. Kania
  7. T. Knapik
  8. J. Kołodziej
  9. S. Konieczna
  10. Cz. Kowalczyk
  11. J. Kowalczyk
  12. E. Leśniak
  13. Zdz. Madej
  14. S. Malina
  15. E. Mamro
  16. J. Marcinkiewicz
  17. A. Mraz
  18. G. Pabian
  19. T. Paciorek
  20. J. Padalis
  21. W. Palka
  22. A. Pasek
  23. A. Sitko
  24. S. Szmid
  25. B. Szumiec
  26. M. Szwed
  27. Zdz. Śmieszek
  28. S. Urbaniec
  29. W. Wanic

1968 3ZŁb

  1. S. Bystroń
  2. S. Cabaj
  3. A. Dargiewicz
  4. W. Figiel
  5. W. Gaściewicz
  6. H. Hajdziński
  7. P. Kaszyński
  8. A. Katarzyński
  9. K. Kędra
  10. K. Kolbiarz
  11. J. Krzysztofowicz
  12. K. Kubas
  13. W. Lech
  14. J. Maciurak
  15. J. Nycz
  16. W. Podleśny
  17. T. Rosiek
  18. E. Rusek
  19. T. Szot
  20. J. Visentini
  21. K. Wcisło
  22. J. Włodarczyk
  23. T. Wyroba
  24. Z. Zając
  25. J. Ziętek

1968 3ZT

  1. R. Bator
  2. J. Bazgier
  3. J. Cekiera
  4. J. Dobosz
  5. W. Duszyk
  6. M. Grzyb
  7. R. Jaglarz
  8. T. Kaczor
  9. Zdz. Kasparek
  10. A. Kleszcz
  11. J. Knapik
  12. S. Knapik
  13. M. Kowalkowski
  14. B. Kozera
  15. M. Kuzak
  16. J. Maniek
  17. S. Mazur
  18. Z. Michalec
  19. Z. Piotrowski
  20. J. Pontor
  21. S. Repetowski
  22. J. Reterski
  23. A. Szumiec
  24. J. Wilczyński
  25. J. Zawalonka
  26. K. Zdebski
Strony: 83
[←cofnij]
[68]
[69]
[70]
[71]
[72]
[dalej→]