Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2011 technik informatyk 4Ia Magdalena Czechowska-Buratowska

  1. Marek Bacia
  2. Michał Cich
  3. Filip Dubiel
  4. Katarzyna Jania
  5. Kamil Kisiel
  6. Paweł Klimowicz
  7. Marcin Kołodziej
  8. Paweł Kopeć
  9. Grzegorz Krztoń
  10. Łukasz Kucik
  11. Mateusz Kulawik
  12. Sandra Łazarz
  13. Adrian Makuch
  14. Łukasz Maślanka
  15. Piotr Mlekodaj
  16. Michał Motyka
  17. Kamil Nowak
  18. Piotr Pająk
  19. Filip Pasternak
  20. Jacek Pawlik
  21. Krzysztof Putyra
  22. Grzegorz Ruta
  23. Maciej Siwek
  24. Damian Sosiński
  25. Mateusz Spolitakiewicz
  26. Maciej Szewczyk
  27. Bartłomiej Ścibior
  28. Mateusz Tabiś
  29. Jarosław Tajs
  30. Paweł Tajs
  31. Michał Turek
  32. Paweł Wciślak
  33. Marek Winiarski
  34. Andrzej Żurek

2011 technik informatyk 4Ib Anna Adamowicz

  1. Sebastian Badura
  2. Michał Bańdo
  3. Dawid Baran
  4. Mateusz Cebularz
  5. Dawid Cygan
  6. Ireneusz Garlej
  7. Sebastian Kałwa
  8. Michał Kolarz
  9. Piotr Kozioł
  10. Przemysław Kubik
  11. Jakub Kudłacik
  12. Jakub Lech
  13. Mariusz Majorek
  14. Wojciech Michalik
  15. Marek Mitis
  16. Wojciech Oleksik
  17. Andrzej Pacura
  18. Dariusz Pęczek
  19. Łukasz Piętak
  20. Paweł Płoszaj
  21. Mateusz Rudzki
  22. Wojciech Signio
  23. Dawid Sioma
  24. Piotr Siwek
  25. Michał Smoła
  26. Łukasz Szafraniec
  27. Damian Szczepański
  28. Damian Tacik
  29. Robert Urbaniec
  30. Łukasz Wójcik
  31. Paweł Wydra
  32. Wojciech Żak

2011 technik informatyk 4Ic Wacław Świdrak

  1. Krzysztof Balon
  2. Piotr Błaszczyk
  3. Adrian Bobak
  4. Daniel Bomba
  5. Paweł Borkowski
  6. Michał Cerek
  7. Bartłomiej Cielecki
  8. Szczepan Cieślik
  9. Roman Franczak
  10. Artur Gdański
  11. Konrad Giermański
  12. Adrian Grzegorek
  13. Mateusz Jędruch
  14. Józef Kania
  15. Krzysztof Kędra
  16. Damian Kik
  17. Paweł Kowalik
  18. Kamil Kubat
  19. Rafał Kwiatkowski
  20. Paweł Madej
  21. Karol Maślaniec
  22. Michał Morus
  23. Paweł Noga
  24. Paweł Pietraszek
  25. Marta Pilacińska
  26. Dominik Pinkowski
  27. Grzegorz Pojnar
  28. Janusz Pyzio
  29. Michał Ruszel
  30. Paweł Skała
  31. Mateusz Sochacki
  32. Piotr Wcisło
  33. Michał Żurek

2011 technik telekomunikacji 4K Grażyna Minior

  1. Patryk Całka
  2. Marcin Czekaj
  3. Dawid Ćwikliński
  4. Kamil Danaj
  5. Łukasz Gral
  6. Maciej Oleksy
  7. Damian Orlof
  8. Aleksander Prus
  9. Marcin Ptaszyński
  10. Paweł Repeć
  11. Mateusz Roman
  12. Dariusz Ruśniok
  13. Paweł Sajdera
  14. Jakub Sarkowicz
  15. Alan Siuda
  16. Michał Skołyszewski
  17. Mateusz Skotniczny
  18. Łukasz Topolski
  19. Michał Wieczorek
  20. Adam Zemek
  21. Michał Ziółkowski

2011 technik teleinformatyk 4Ti Agnieszka Osuch-Czepiel

  1. Rafał Antczak
  2. Arkadiusz Basista
  3. Mariusz Bubak
  4. Damian Chachlowski
  5. Michał Czechowicz
  6. Kamil Gorczyński
  7. Tomasz Kalinowski
  8. Tomasz Kańka
  9. Mateusz Kargulewicz
  10. Krzysztof Klimczak
  11. Michał Korus
  12. Jakub Koster
  13. Mateusz Krutewicz
  14. Maciej Łoboda
  15. Łukasz Łukaszewski
  16. Tomasz Łyczko
  17. Paweł Montewski
  18. Wojciech Ostrogórski
  19. Artur Pukło
  20. Artur Skotniczny
  21. Karol Sowa
  22. Mariusz Spirodek
  23. Dominik Tomana
  24. Jakub Ustupski-Kaźmik
  25. Andrzej Węc
  26. Piotr Wójcikiewicz
  27. Krzysztof Wyżga
  28. Dominik Zagól
  29. Sebastian Zębala
  30. Andrzej Zygmunt

2011 monter elektronik 3S Jacek Orczyk

  1. Daniel Chlebda
  2. Michał Drożdż
  3. Mateusz Dziwisz
  4. Jakub Gonkiewicz
  5. Jakub Gruszka
  6. Damian Grzybek
  7. Patryk Horak
  8. Jarosław Kaganek
  9. Michał Kawecki
  10. Mirosław Klimowicz
  11. Daniel Korzun
  12. Łukasz Kotula
  13. Marek Kozłowski
  14. Grzegorz Kurleto
  15. Mateusz Rusnarczyk
  16. Marcin Sroka
  17. Dawid Targosz
  18. Piotr Wadowski
  19. Szymon Witek

2010 liceum profilowane 3LA Barbara Wakszyńska

  1. Dawid Bednarz
  2. Aleksandra Budzyńska
  3. Sylwia Cudek
  4. Ewelina Gdula
  5. Konrad Grochala
  6. Grzegorz Jarząbek
  7. Łukasz Kokoszka
  8. Krzysztof Konieczny
  9. Marcin Kotarba
  10. Mikołaj Kowalcze
  11. Piotr Król
  12. Natalia Kukieła
  13. Mateusz Langner
  14. Piotr Łakota
  15. Michał Miller
  16. Paulina Morawska
  17. Jarosław Pastuszak
  18. Paweł Porębski
  19. Anna Sęk
  20. Maciej Teleśnicki
  21. Joanna Trybuś
  22. Justyna Tylec
  23. Sylwia Warchoł
  24. Katarzyna Warzecha
  25. Marcin Wątorski
  26. Marek Więcław

2010 liceum profilowane 3LZ Bożena Marszał

  1. Dawid Augustynek
  2. Jacek Badura
  3. Łukasz Banasik
  4. Rafał Bielowicz
  5. Dominik Cader
  6. Łukasz Ciastoń
  7. Bartosz Cygan
  8. Damian Hucisko
  9. Grzegorz Janik
  10. Marcin Kaczmarczyk
  11. Filip Kasza
  12. Kamil Kawecki
  13. Bartosz Kipiel
  14. Marcin Król
  15. Katarzyna Kuzak
  16. Bartłomiej Lipowski
  17. Mateusz Madej
  18. Michał Opaliński
  19. Konrad Ryczek
  20. Wojciech Sroka
  21. Michał Stochalski
  22. Paweł Stryszowski
  23. Sandra Szarek
  24. Piotr Wnęk
  25. Tomasz Zajączkowski

2010 technik elektronik 4Ea Danuta Stecka

  1. Piotr Adamczyk
  2. Marcin Bednarz
  3. Andrzej Bielak
  4. Michał Brania
  5. Paweł Fortuna
  6. Dariusz Gadocha
  7. Marcin Gruca
  8. Mariusz Grzywa
  9. Przemysław Kania
  10. Mateusz Kita
  11. Bogdan Kmita
  12. Przemysław Kosowski
  13. Łukasz Kozieł
  14. Łukasz Kozioł
  15. Sławomir Kubik
  16. Aleksander Lelek
  17. Marek Nosek
  18. Bartłomiej Pac
  19. Mateusz Pyrek
  20. Mateusz Skolmowski
  21. Wojciech Sojka
  22. Dawid Szczurek
  23. Rafał Szymczyk
  24. Michał Warias
  25. Maciej Wysokiński
  26. Dominik Zawierucha
  27. Paweł Zięborak
  28. Tomasz Zub

2010 technik elektronik 4Eb Justyna Batko

  1. Tomasz Adamski
  2. Tomasz Ciaranek
  3. Tomasz Duda
  4. Karol Hajto
  5. Maciej Janus
  6. Maciej Kucia
  7. Jacek Machul
  8. Tobiasz Manys
  9. Mateusz Mirek
  10. Grzegorz Motyka
  11. Łukasz Pawełek
  12. Jakub Prochwicz
  13. Maciej Rafałowski
  14. Łukasz Rapacz
  15. Mateusz Skrobis
  16. Kamil Spałek
  17. Jan Szlęk
  18. Arkadiusz Talaska
  19. Dawid Wacławik
  20. Sławomir Wcisło
  21. Paweł Ziarko
Strony: 83
[←cofnij]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[dalej→]