Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1970 5R

  1. J. Bargiel
  2. B. Białowąs
  3. I. Biernat
  4. K. Bugaj
  5. M. Czaicki
  6. R. Czekaj
  7. W. Czermiński
  8. A. Dębski
  9. L. Dudek
  10. K. Dźwigoński
  11. K. Haberko
  12. A. Juszczak
  13. J. Kamyczek
  14. A. Kmiecik
  15. J. Kolarz
  16. J. Korbut
  17. A. Kubacki
  18. P. Kubowicz
  19. J. Kurek
  20. M. Maciejewski
  21. I. Matusik
  22. G. Mazur
  23. B. Michalik
  24. M. Molenda
  25. B. Motyl
  26. C. Mrozicka
  27. Z. Nowak
  28. A. Palus
  29. J. Pietrzyk
  30. M. Proksa
  31. E. Robak
  32. K. Rynduch
  33. S. Stalmach
  34. B. Suślik
  35. J. Tekieli
  36. L. Walas

1970 5T

  1. M. Bałys
  2. M. Bober
  3. A. Chmielewski
  4. R. Chojnacki
  5. J. Cholewa
  6. R. Drożdżal
  7. A. Goryl
  8. K. Grotyński
  9. A. Jaglarz
  10. A. Jeziorska
  11. T. Juraszek
  12. T. Kisielak
  13. K. Koczwara
  14. T. Kukla
  15. M. Kukulski
  16. M. Leżoń
  17. K. LInda
  18. B. Lorenc
  19. J. Majta
  20. F. Michalik
  21. W. Miodańska
  22. S. Miśkowiec
  23. Z. Nehring
  24. A. Olechawski
  25. H. Oprych
  26. K. Pacura
  27. F. Pawłowski
  28. S. Pejko
  29. W. Piecuch
  30. W. Płoszaj
  31. E. Raczek
  32. R. Redlich
  33. T. Siewierski
  34. M. Sikora
  35. J. Solarski
  36. J. Weszka
  37. Z. Zbylut

1970 5T

  1. A. Barski
  2. J. Boczar
  3. R. Cabaj
  4. G. Czapliński
  5. H. Dąbrowski
  6. R. Gąsłowski
  7. Z. Grzegórzko
  8. Z. Kaczorowski
  9. M. Kapała
  10. J. Kłosiński
  11. H. Kogut
  12. S. Latoń
  13. M. Lizak
  14. R. Łopuszański
  15. A. Malec
  16. M. Morek
  17. W. Mruk
  18. A. Pacewicz
  19. S. Paśkiewicz
  20. G. Pędzimąż
  21. W. Puzia
  22. J. Pyko
  23. B. Radko
  24. K. Rudek
  25. Z. Rusak
  26. B. Ryłko
  27. K. Szczepanik
  28. M. Szczerba
  29. A. Wąsik
  30. S. Wiśniewski
  31. A. Woś
  32. A. Zachara
  33. A. Zaręba
  34. W. Żanowski

1969 3PŁ

  1. J. Baran
  2. Z. Baranik
  3. T. Brandys
  4. A. Butrymowicz
  5. Z. Chruściel
  6. A. Czubaj
  7. Cz. Dobrowolski
  8. A. Doliński
  9. W. Dziuba
  10. W. Farbaniec
  11. T. Fraś
  12. S. Grzywa
  13. J. Kubica
  14. J. Kuśnierz
  15. Z. Maciejczyk
  16. W. Madej
  17. A. Marchewka
  18. T. Miąsko
  19. J. Nowak
  20. E. Pająk
  21. B. Prochal
  22. Z. Raczkowski
  23. A. Stankiewicz
  24. A. Szostak
  25. Z. Świerblewski
  26. A. Wójcik

1969 3Pr

  1. M. Bik
  2. M. Bogdański
  3. A. Borka
  4. Cz. Dobrowolski
  5. T. Fraś
  6. A. Górny
  7. J. Hadała
  8. J. Jaskulski
  9. A. Jędrzejczyk
  10. Z. Konik
  11. L. Kukuła
  12. J. Lesek
  13. T. Lipiarz
  14. J. Marcinkowska
  15. W. Nachman
  16. Z. Pacuła
  17. M. Parzelski
  18. M. Pasterczyk
  19. A. Pawlus
  20. J. Piotrowski
  21. T. Plichta
  22. W. Rachwał
  23. J. Rutka
  24. A. Skoczek
  25. M. Skrzypek
  26. Z. Słabik
  27. A. Sokół
  28. W. Strach
  29. J. Twardosz
  30. R. Wynek
  31. E. Ziętarski

1969 3PST

  1. L. Adamski
  2. T. Bańdo
  3. C. Bartnicka
  4. R. Bator
  5. E. Biela
  6. S. Bukowski
  7. A. Chmielewski
  8. J. Czekaj
  9. P. Danek
  10. Zb. Hołowicz
  11. M. Ickowicz
  12. E. Jakubowska
  13. J. Jędrzejczyk
  14. A. Kania
  15. K. Kędzierska
  16. T. Kossowski
  17. K. Kozłowski
  18. M. Kubińska
  19. W. Kula
  20. J. Lenart
  21. M. Limanowski
  22. K. Łypka
  23. K. Maciela
  24. J. Merkowski
  25. Z. Najdzik
  26. B. Nowak
  27. W. Pelczar
  28. M. Pietrzkiewicz
  29. M. Siwiec
  30. R. Skoczeń
  31. E. Słowiak
  32. E. Sojecka
  33. A. Stańczyk
  34. W. Staroń
  35. B. Stoch
  36. A. Sztokfisz
  37. J. Szymula
  38. L. Tropiejko
  39. W. Wiśniewski
  40. R. Wójcik
  41. K. Wrona
  42. Zb. Zasadni
  43. Zb. Zawilski
  44. J. Znamirowski

1969 3ZŁ

  1. J. Brzostowicz
  2. K. Bugaj
  3. T. Cygan
  4. T. Dziadkowiec
  5. K. Galos
  6. A. Godyń
  7. L. Jajko
  8. J. Kaczor
  9. M. Kawaler
  10. A. Kosek
  11. T. Kucharczyk
  12. A. Lasek
  13. A. Marta
  14. M. Marzęcka
  15. E. Matanyj
  16. A. Melanowska
  17. A. Mikunda
  18. D. Moskała
  19. A. Mraz
  20. L. Musiał
  21. M. Odrobińska
  22. L. Pasek
  23. D. Pilch
  24. P. Reczyński
  25. E. Reichel
  26. M. Sokołowski
  27. J. Szebesbergen
  28. Z. Szumny
  29. H. Świątek
  30. A. Świerczyna
  31. A. Trębacz

1969 3ZT

  1. L. Bajak
  2. R. Bielski
  3. T. Blaski
  4. H. Bubula
  5. R. Bujak
  6. K. Cieślik
  7. Z. Cieślik
  8. L. Dyjak
  9. J. Gołda
  10. M. Jabłecki
  11. J. Jakubowski
  12. A. Janeczek
  13. S. Janik
  14. J. Korbiel
  15. R. Kożmiński
  16. W. Kruk
  17. J. Księżyc
  18. A. Mleko
  19. Z. Motyka
  20. R. Nalepski
  21. K. Nawara
  22. K. Ożóg
  23. S. Pierzchała
  24. J. Piskorz
  25. T. Plichta
  26. M. Pomierny
  27. S. Starzycki
  28. A. Syrek
  29. J. Ścibor
  30. A. Śpiewała
  31. A. Tokarczyk
  32. S. Urbanik
  33. J. Wątroba
  34. J. Żurek

1969 5Ea

  1. W. Bobola
  2. H. Bryła
  3. I. Burzyńska
  4. Z. Bychowski
  5. W. Czajka
  6. K. Durbas
  7. J. Etryk
  8. M. Grodzicka
  9. J. Halota
  10. B. Janas
  11. Z. Juda
  12. W. Juźkiewicz
  13. S. Karelus
  14. A. Klimkowicz
  15. T. Król
  16. K. Misiaszek
  17. M. Neyman
  18. J. Niedzielski
  19. J. Pajda
  20. A. Panasiewicz
  21. R. Pietruszewski
  22. R. Punzet
  23. J. Pyrek
  24. W. Pytlak
  25. P. Robotycki
  26. T. Rolnicki
  27. S. Rynowski
  28. A. Rząca
  29. J. Setlik
  30. L. Sobecki
  31. S. Struś
  32. Z. Szczurek
  33. A. Szlagor
  34. W. Szol
  35. L. Szwaczka
  36. S. Trynka
  37. O. Zagała
  38. J. Zdebski

1969 5Eb

  1. J. Biernat
  2. A. Bucki
  3. M. Czyżyk
  4. W. Faryna
  5. M. Głuszyk
  6. J. Jagoda
  7. J. Juszczynko
  8. A. Kessler
  9. Z. Kosiński
  10. A. Kozak
  11. J. Lamot
  12. W. Lewicki
  13. T. Ławcewicz
  14. E. Mieszaniec
  15. J. Piskorz
  16. S. Podsiadło
  17. J. Pytlik
  18. W. Radwan
  19. A. Rokicki
  20. P. Ropacz
  21. J. Ryniak
  22. Z. Sieprawski
  23. M. Skocz
  24. J. Skotniczy
  25. E. Sokołowski
  26. J. Tchórz
  27. J. Wilk
  28. J. Włodek
  29. J. Wołosewicz
  30. W. Worgacz
  31. M. Znaleźniak
Strony: 83
[←cofnij]
[67]
[68]
[69]
[70]
[71]
[dalej→]