Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1971 3Zr

  1. J. Bator
  2. S. Biegun
  3. M. Ciastoń
  4. R. Cygan
  5. S. Czachor
  6. J. Dziedzic
  7. B. Fryt
  8. R. Fulko
  9. J. Gabut
  10. W. Gałziński
  11. A. Giba
  12. Zb. Giereś
  13. W. Głąb
  14. A. Grabowski
  15. J. Jochymek
  16. M. Kałwa
  17. T. Kiełkiewicz
  18. E. Koster
  19. L. Kostka
  20. T. Kowalczyk
  21. J. Krzywda
  22. W. Łączny
  23. A. Łopatka
  24. B. Łotocki
  25. Cz. Łuczkiewicz
  26. E. Migacz
  27. B. Musiał
  28. M. Myrek
  29. A. Naleśnik
  30. R. Nowak
  31. A. Pawlik
  32. B. Pilch
  33. B. Poprawa
  34. J. Rokosz
  35. W. Stanuch
  36. S. Stokłosa
  37. T. Suder
  38. K. Urbańska
  39. M. Urbański
  40. H. Wanat
  41. K. Weska
  42. J. Wiecheć
  43. D. Wilkosz
  44. R. Winter
  45. J. Witek
  46. J. Zabdyr
  47. B. Żarski

1971 5E

  1. A. Bakalarski
  2. A. Banaszek
  3. T. Banaś
  4. R. Berniak
  5. J. Borusiewicz
  6. Z. Bryś
  7. J. Bujas
  8. J. Czerwiec
  9. L. Czyż
  10. S. Domaradzki
  11. L. Dudziak
  12. G. Firek
  13. M. Galos
  14. J. Głowacki
  15. L. Grabiański
  16. W. Jastrzębski
  17. J. Jędzejczyk
  18. S. Leśniak
  19. A. Łomnicki
  20. A. Mieczyński
  21. Z. Mroczek
  22. J. Nowaczyński
  23. J. Rak
  24. H. Rutkowski
  25. J. Sarna
  26. M. Siadak
  27. W. Todor
  28. M. Zając
  29. J. Zieliński

1971 5Et

  1. J. Budzowski
  2. J. Chachlowski
  3. W. Chmiel
  4. J. Cholewa
  5. S. Cygankiewicz
  6. A. Dębowski
  7. R. Grzesiak
  8. D. Hobot
  9. P. Hrycanink
  10. S. Janas
  11. J. Janik
  12. C. Jarosz
  13. J. Kaleta
  14. A. Karwacki
  15. J. Kobierski
  16. L. Kubielas
  17. R. Marszalik
  18. J. Miechowicz
  19. R. Muzyk
  20. A. Nawalany
  21. J. Roman
  22. M. Schwarzenberg
  23. H. Skuczyński
  24. T. Szmyd
  25. A. Szostak
  26. M. Szydłak
  27. B. Terpiłowski
  28. J. Tomczyk
  29. A. Wojdyła

1971 5K

  1. J. Badura
  2. A. Bartoszewski
  3. J. Chmiel
  4. J. Curyło
  5. T. Cywicka
  6. A. Dzierwa
  7. R. Dzieża
  8. A. Gębala
  9. G. Gracyas
  10. K. Grębska
  11. K. Gubała
  12. W. Jagła
  13. E. Kędziora
  14. W. Kościelniak
  15. J. Kozobój
  16. S. Kudła
  17. S. Kurzama
  18. W. Łężniak
  19. H. Marek
  20. T. Marzec
  21. A. Palonek
  22. K. Pawciłow
  23. T. Piszczek
  24. J. Rospond
  25. D. Skalska
  26. G. Skrzekowska
  27. T. Stojak
  28. J. Wyroba

1971

  1. L. Bąk
  2. S. Bednarski
  3. A. Belczyk
  4. J. Duda
  5. J. Grzesiak
  6. T. Izak
  7. J. Jachym
  8. J. Korbiel
  9. E. Kowalczyk
  10. S. Kowalczyk
  11. E. Kret
  12. B. Kubik
  13. S. Lelek
  14. K. Majchrzyk
  15. M. Markielowski
  16. J. Marszałek
  17. M. Okarmus
  18. R. Pacułt
  19. K. Pokusa
  20. J. Stefaniak-Dudek
  21. A. Urbaniec
  22. M. Uszko-Trepa

1971 5P

  1. Z. Bałazy
  2. H. Baran
  3. R. Bilińska
  4. T. Cholewa
  5. J. Chwastek
  6. J. Ciura
  7. K. Frey
  8. K. Jakubowska
  9. K. Kasak
  10. J. Kędziora
  11. J. Krzeczkowska
  12. M. Kurnik
  13. S. Lew
  14. J. Melczewski
  15. Z. Michniak
  16. Z. Misztal
  17. J. Mróz
  18. T. Orłowski
  19. A. Pisarek
  20. W. Plerzyńska
  21. K. Pluta
  22. J. Podkładnik
  23. K. Podobińska
  24. H. Pyrzyńska
  25. Z. Rup
  26. Z. Senkiewicz
  27. E. Szamraj
  28. T. Szmid
  29. D. Szmigiel-Szala
  30. N. Świątek
  31. M. Twardowska

1971 5R

  1. B. Borycki
  2. K. Cisek
  3. J. Drozdowski
  4. F. Fedko
  5. F. Florek
  6. S. Hałka
  7. J. Kołodziej
  8. M. Kołodziejczyk
  9. K. Kowalski
  10. J. Kucharski
  11. E. Lipnicki
  12. J. Maciąg
  13. W. Mordarski
  14. J. Pasternak
  15. E. Roszkowski
  16. T. Seweryn
  17. J. Sobas
  18. T. Szpecht
  19. J. Szynal
  20. W. Szyszka

1971 5R

  1. J. Aksak
  2. A. Augustyński
  3. A. Bajorski
  4. J. Bitner
  5. W. Bogatyński
  6. R. Bul
  7. B. Chrząszcz
  8. J. Czerwiński
  9. J. Fidelus
  10. J. Firlit
  11. J. Gaździk
  12. J. Gładysek
  13. Z. Janas
  14. R. Kasprzyk
  15. F. Koth
  16. B. Krzeczkowski
  17. J. Kunz
  18. A. Kurdziel
  19. H. Kuta
  20. J. Kuźma
  21. S. Kwaśny
  22. W. Leśniak
  23. J. Łachwa
  24. A. Łanuszka
  25. M. Maślerz
  26. W. Molicki
  27. J. Moncznik
  28. T. Pachura
  29. J. Panasiewicz
  30. J. Pietruski
  31. R. Pyziołek
  32. J. Sikora
  33. M. Siwy
  34. Z. Smoługa
  35. J. Stefański
  36. T. Stopa
  37. W. Stryjewski
  38. W. Urasiński
  39. M. Wadowski
  40. A. Wierzbicki
  41. R. Więckowski
  42. H. Wojtasik
  43. R. Wójcik
  44. W. Wypchał

1970 2S

  1. M. Adamczyk
  2. B. Bal
  3. T. Bieniasz
  4. S. Bieniek
  5. A. Bień
  6. M. Bodzoń
  7. W. Bonarski
  8. J. Cieślak
  9. E. Cisło
  10. L. Cyga
  11. M. Dubiel
  12. R. Dutka
  13. R. Fedor
  14. E. Frączek
  15. J. Gajowski
  16. K. Gembarski
  17. A. Jachymczyk
  18. K. Konarski
  19. H. Kotarba
  20. A. Kubala
  21. H. Kubik
  22. W. Kurowski
  23. M. Kurzelewska
  24. A. Kwarciński
  25. M. Kwiecień
  26. Z. Lenk
  27. Z. Madej
  28. M. Majerska
  29. H. Makselan
  30. A. Mamak
  31. J. Marchwiany
  32. S. Ociepka
  33. J. Olech
  34. J. Pietras
  35. M. Porawski
  36. K. Rybczyński
  37. W. Samdej
  38. M. Stadelmeier
  39. J. Szafranowski
  40. J. Zarzecka
  41. Z. Zbarachiewicz
  42. K. Żelechowski
  43. A. Żurek
  44. Z. Żurek

1970 3PŁ

  1. A. Bała
  2. J. Bielecki
  3. T. Biernat
  4. A. Cholewa
  5. K. Cios
  6. J. Grodzki
  7. A. Guzik
  8. T. Hazdyn
  9. S. Janiczek
  10. S. Jaroń
  11. R. Kowalik
  12. S. Krzyżanowski
  13. W. Leśniak
  14. A. Machaj
  15. W. Majtyka
  16. M. Matanyj
  17. J. Meres
  18. E. Mikulin
  19. A. Obrzut
  20. A. Probola
  21. Z. Proszowski
  22. L. Pulchny
  23. K. Rzepka
  24. A. Sierant
  25. L. Sochacki
  26. S. Strach
  27. J. Styczeń
  28. A. Trzciński
  29. L. Walawski
  30. W. Witomski
  31. S. Wójcik
Strony: 83
[←cofnij]
[65]
[66]
[67]
[68]
[69]
[dalej→]