Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1972 5K

  1. J. Bełtkiewicz
  2. R. Brzozowska
  3. L. Cichowski
  4. K. Czekaj
  5. F. Drupka
  6. K. Ferenc
  7. A. Gębala
  8. K. Grębska
  9. R. Janosz
  10. J. Kaleta
  11. R. Król
  12. R. Krzaczkowski
  13. W. Kuliński
  14. S. Malina-Pomietło
  15. D. Maś
  16. B. Michno
  17. S. Nowak
  18. S. Paja
  19. S. Pieniążek
  20. G. Pyzik
  21. A. Romankiewicz
  22. H. Smęda
  23. J. Urbańczyk
  24. J. Wojdyło
  25. A. Zawiło

1972 5P

  1. J. Aksak
  2. M. Głąb-Tarchała
  3. W. Holik
  4. Cz. Janas
  5. Wł. Janicka-Tuczyńska
  6. E. Kopeć
  7. E. Krzewicka
  8. Z. Kulig
  9. D. Mandryk-Osiowska
  10. S. Michalik
  11. Zdz. Ponikiewicz
  12. S. Sędzik
  13. E. Sokołowska
  14. A. Staszczak
  15. Ł. Ślusarczyk
  16. M. Światłoń-Zeprzałka
  17. J. Warchoł
  18. A. Witulska
  19. E. Wójtowicz
  20. Z. Zielińska

1972 5R

  1. T. Banaś
  2. S. Biel
  3. E. Biernat
  4. M. Brzyski
  5. J. Drużkowski
  6. J. Duda
  7. G. Hajda
  8. T. Jurczyk
  9. K. Kalandyk
  10. A. Kosowska-Mętel
  11. J. Kucharski
  12. A. Milanowicz
  13. J. Niedośpiał
  14. L. Nowak
  15. S. Piątek
  16. W. Smolorz
  17. S. Stopa
  18. E. Sztamberg
  19. A. Tuteja
  20. J. Zawada

1971 2Sk

  1. S. Adamowicz
  2. A. Antończyk
  3. M. Błachowicz
  4. E. Broniszewska
  5. E. Copija
  6. E. Galek
  7. Z. Jankowski
  8. S. Jeleń
  9. P. Kilar
  10. A. Klima
  11. K. Koch
  12. J. Kościński
  13. C. Mazgaj
  14. R. Mierzwa
  15. A. Niewiedział
  16. P. Pawlus
  17. K. Pieczarowski
  18. A. Pitorak
  19. A. Ratusiński
  20. J. Serafin
  21. A. Skowronek
  22. S. Słomka
  23. H. Stasiak
  24. J. Stępień
  25. M. Superson
  26. Z. Szczeklik
  27. M. Szczepka
  28. A. Walas
  29. A. Widziszewski
  30. B. Zawaras
  31. S. Żurada

1971 2Sr

  1. J. Aleksandrowicz
  2. A. Czaja
  3. H. Czekaj
  4. Z. Dul
  5. A. Filipski
  6. A. Gędłek
  7. J. Gutowski
  8. H. Horska
  9. L. Jajeśnica
  10. E. Kantorowicz
  11. A. Karolak
  12. E. Kłapkowska
  13. J. Kuchta
  14. J. Lubacz
  15. T. Łukaszczyk
  16. P. Majewski
  17. M. Mianowski
  18. T. Niemczura
  19. K. Pindel
  20. M. Pitak
  21. K. Pragłowski
  22. J. Rawski
  23. R. Resch
  24. R. Rzeźnik
  25. J. Satora
  26. M. Skawiańczyk
  27. M. Specjał
  28. B. Starmach
  29. T. Stecko
  30. A. Strzępek
  31. B. Szymczyk
  32. R. Śliwa
  33. W. Święch
  34. S. Tabin
  35. B. Tarasiuk
  36. L. Wasiewicz
  37. M. Wijas
  38. T. Woda
  39. E. Wyderko
  40. H. Wyganowski
  41. R. Zając
  42. S. Ziejka

1971 3PŁ

  1. K. Byrus
  2. P. Ciupek
  3. S. Durak
  4. F. Gracz
  5. H. Hajdziński
  6. J. Jurgała
  7. T. Kościółek
  8. T. Kowalówka
  9. J. Krzysztofowicz
  10. B. Lamot
  11. S. Mularczyk
  12. J. Nowak
  13. J. Nycz
  14. W. Papież
  15. Z. Piotrowski
  16. Cz. Ptasznik
  17. B. Rejdych
  18. S. Repetowski
  19. J. Syrek
  20. A. Tomczyk
  21. J. Wilczyński
  22. J. Włodarczyk
  23. A. Zawalonka

1971 3Pr Wiesław Widła

  1. K. Adamczyk
  2. S. Cabaj
  3. Z. Duczmal
  4. M. Dyna
  5. J. Etryk
  6. K. Fedyna
  7. M. Filimowski
  8. Z. Flak
  9. H. Gawlik
  10. L. Gawlik
  11. A. Góralczyk
  12. H. Kowalczyk
  13. Z. Kulpińska
  14. B. Lalak
  15. J. Lenda-Grzybczyk
  16. J. Marcinkiewicz
  17. B. Matusik-Gawor
  18. M. Mazanek
  19. J. Michoński
  20. J. Radwan
  21. W. Rybka
  22. A. Sitko
  23. J. Sojda-Kruczek
  24. J. Surówka
  25. L. Święch
  26. A. Zając

1971 3TO

  1. M. Czyrnia
  2. Z. Duda
  3. W. Dymnicki
  4. E. Frącz
  5. W. Główka
  6. W. Godek
  7. R. Hadała
  8. W. Hajdyła
  9. J. Kawecki
  10. W. Larysz
  11. M. Latasz
  12. A. Lempkowski
  13. B. Lipińska
  14. W. Macieik
  15. T. Mochol
  16. J. Nowak
  17. H. Pinta
  18. A. Pyclik
  19. B. Pyrć
  20. Z. Rumak
  21. Z. Sowa
  22. M. Studziński
  23. J. Szraube
  24. S. Szuba
  25. W. Ślęzak
  26. M. Tokarz
  27. S. Ziaja

1971 3Za

  1. H. Antosiewicz
  2. M. Bałazy
  3. S. Bator
  4. K. Bąba
  5. H. Bulek
  6. E. Dusza
  7. W. Fąfara
  8. S. Górszczak
  9. G. Grabowska
  10. K. Hałat
  11. D. Iwaniuk
  12. H. Janas
  13. D. Kmieć
  14. B. Kopeć
  15. M. Korfel
  16. E. Krawczyk
  17. R. Kubin
  18. J. Lorenc
  19. Z. Marczak
  20. J. Nawrot
  21. T. Nęcka
  22. S. Nowak
  23. H. Oliwa
  24. E. Pabian
  25. T. Prażak
  26. M. Rybka
  27. L. Skrzyńska
  28. M. Sołtys
  29. L. Szczęsna
  30. G. Tokarczyk
  31. G. Wysocka
  32. M. Zegan

1971 3Zb

  1. K. Banach
  2. M. Barski
  3. J. Blitek
  4. K. Bobula
  5. W. Buczyński
  6. R. Budziaszek
  7. W. Cader
  8. J. Cebula
  9. R. Chmiel
  10. Zdz. Chmiel
  11. G. Ciura
  12. M. Dudek
  13. M. Frasiński
  14. K. Jurkowska
  15. A. Kanior
  16. L. Kindla
  17. K. Knapik
  18. T. Kruk
  19. A. Mróz
  20. Z. Muchajer
  21. R. Opoczko
  22. A. Pietruszka
  23. A. Polak
  24. W. Pyszyński
  25. J. Siek
  26. Z. Skiba
  27. J. Słus
  28. L. Socha
  29. Zdz. Surówka
  30. K. Szewczyk
  31. S. Szymański
  32. W. Warzecha
  33. J. Wiecheć
  34. A. Wilk
  35. T. Wilk
  36. W. Zieliński
  37. Zb. Zobek
Strony: 83
[←cofnij]
[64]
[65]
[66]
[67]
[68]
[dalej→]