Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1973 5Ea

  1. E. Adamczyk
  2. P. Antosz
  3. J. Balwierz
  4. M. Baran
  5. J. Brzezicki
  6. Z. Cymerkiewicz
  7. M. Dziki
  8. J. Helbin
  9. Z. Konieczny
  10. M. Kozyra
  11. A. Kruczek
  12. A. Kuchta
  13. J. Kulisz
  14. J. Łapuszek
  15. T. Łaskowski
  16. Z. Marszalik
  17. W. Nicpoń
  18. W. Pysz
  19. Z. Robak
  20. W. Rusek
  21. R. Smoła
  22. S. Stachoń
  23. P. Szałyński
  24. B. Szewczyk
  25. R. Walczak
  26. J. Waśnik
  27. J. Werner
  28. F. Więckowski
  29. S. Wójcik
  30. W. Wójcik
  31. W. Zając
  32. W. Ziętek

1973 5Eb

  1. A. Bartoszek
  2. T. Brzezoń
  3. L. Cygal
  4. J. Flaszyński
  5. J. Furmański
  6. S. Grzyb
  7. L. Hummel
  8. A. Jędrzejczyk
  9. A. Kalinowski
  10. T. Kaliś
  11. A. Kotlarz
  12. A. Kulawik
  13. A. Łuszczewski
  14. J. Majerczyk
  15. S. Malinowski
  16. J. Markus
  17. A. Michałowski
  18. W. Miejski
  19. L. Mrozowski
  20. L. Nirski
  21. M. Nowak
  22. J. Orzechowski
  23. B. Ptaszyński
  24. W. Pysz
  25. J. Rogala
  26. B. Siwak
  27. M. Skóra
  28. T. Stachura
  29. T. Sztaba
  30. W. Tylek
  31. A. Wilkosz
  32. K. Wolak
  33. J. Zaforymski
  34. W. Zając
  35. A. Zaród
  36. W. Zydroń
  37. L. Żmuda
  38. W. Żukowski

1973 5Eka

  1. T. Arament
  2. Z. Bielański
  3. J. Cholewa
  4. R. Derejski
  5. A. Dziubdziela
  6. B. Gawlik
  7. A. Gębicki
  8. W. Gębicki
  9. M. Ginda
  10. A. Jamka
  11. J. Janisiewicz
  12. W. Kosoń
  13. M. Kucięba
  14. P. Kuligowski
  15. A. Miśkoniec
  16. A. Mlicki
  17. W. Nakończy
  18. A. Natanek
  19. J. Pułczyński
  20. R. Rostocki
  21. J. Seweryn
  22. J. Spisak
  23. P. Stachnik
  24. J. Szlachta
  25. Cz. Święch
  26. J. Tomaszewski
  27. W. Trela
  28. J. Wroński

1973 5Ekb

  1. E. Adamska
  2. W. Berniak
  3. W. Chyc-Spyrkowski
  4. R. Cieśla
  5. B. Cioch
  6. J. Głowińska
  7. E. Gołda
  8. E. Guguła
  9. J. Idzik
  10. A. Kaczmarczyk
  11. W. Kamysz
  12. C. Konieczny
  13. I. Kowalczyk
  14. K. Krupa
  15. J. Kurek
  16. J. Malinowska
  17. A. Małolepszy
  18. B. Paluch
  19. J. Panek
  20. R. Piekulski
  21. D. Podkalicka
  22. J. Rastenis
  23. C. Sidzina
  24. J. Siedliński
  25. J. Stawarczyk
  26. M. Syrek
  27. B. Szuba
  28. W. Tatina
  29. E. Tynor
  30. J. Wesołowski
  31. L. Zdebska

1973 5Eta

  1. S. Bohun
  2. A. Ficek
  3. S. Gajos
  4. M. Głąb
  5. T. Gunia
  6. M. Klećko
  7. J. Knap
  8. R. Krala
  9. W. Kromka
  10. K. Kruczek
  11. B. Kurdziel
  12. Z. Mielecki
  13. W. Miodoński
  14. A. Mitka
  15. W. Ogrodny
  16. M. Oleksy
  17. M. Pawlik
  18. W. Ptak
  19. K. Salamoński
  20. K. Siedlik
  21. J. Sikora
  22. T. Sikora
  23. J. Simon
  24. W. Styrna
  25. L. Tłuszcz
  26. J. Tomczyk
  27. A. Walbiner
  28. J. Wójcik

1973 5Etb

  1. B. Baldo
  2. L. Bednarska
  3. B. Czapla
  4. T. Gawłowska
  5. Z. Hajdasz
  6. Z. Herod
  7. E. Jastrzębska
  8. A. Kalinowski
  9. K. Katarzyńska
  10. K. Kieć
  11. J. Klimek
  12. A. Kochański
  13. J. Korzeniowski
  14. K. Lewicki
  15. A. Lewkowicz
  16. R. Matoga
  17. K. Misiewicz
  18. W. Misztal
  19. L. Mrozowski
  20. B. Nowak
  21. M. Olchawa
  22. T. Podstawska
  23. I. Ryskala
  24. A. Skalska
  25. A. Styrczula
  26. W. Sułek
  27. T. Szewczyk
  28. S. Szumiec
  29. T. Trynczuk
  30. J. Więcek
  31. T. Wolak
  32. A. Wójcik
  33. T. Zaczkowski

1973 5K

  1. A. Bąk
  2. Zdz. Byś
  3. F. Cyrwus
  4. K. Delkowski
  5. E. Dul
  6. Zb. Gołąb
  7. M. Liana
  8. J. Nachyna
  9. Cz. Nosal
  10. A. Pająk
  11. S. Pomietło
  12. G. Pyzik
  13. G. Rudy
  14. A. Rzemiński
  15. J. Selwa
  16. K. Sobera
  17. Z. Tytko
  18. J. Weron
  19. A. Wolska

1973 5P

  1. W. Adamska
  2. K. Bryndza
  3. A. Bulanda
  4. W. Chwastek
  5. M. Duda
  6. L. Dulowska
  7. E. Fansek
  8. J. Knapień
  9. J. Kotulak
  10. H. Kożlik
  11. S. Kuduk
  12. M. Leja
  13. W. Majkut
  14. K. Marczak
  15. W. Międlar
  16. G. Mirocha
  17. W. Molek
  18. A. Myszak
  19. Z. Pałka
  20. J. Piegza-Radwan
  21. K. Piocha-Gumowska
  22. C. Prześlica
  23. M. Puzio
  24. K. Siuta
  25. M. Sysło
  26. J. Szafraniec-Matusik
  27. K. Tarnowska
  28. D. Windak
  29. M. Wiśniewska

1973 5R

  1. A. Bednarz
  2. R. Gruszkowski
  3. W. Hodor
  4. M. Hrywniak
  5. F. Jabłoński
  6. L. Janus
  7. S. Jąkała
  8. B. Kilian
  9. J. Kubas
  10. W. Pająk
  11. J. Pietruch
  12. S. Podpora
  13. K. Rachwał
  14. M. Sądej
  15. F. Siuta
  16. H. Strójwąs
  17. J. Syrek
  18. A. Szewczyk
  19. E. Śliwa
  20. M. Ślusarczyk
  21. S. Świętoń
  22. J. Wauszkonicz
  23. K. Wójcik

1972 3Pł

  1. F. Baliga
  2. H. Bubula
  3. K. Cieślik
  4. H. Goczał
  5. J. Gołda
  6. A. Grzegorczyk
  7. W. Janeczko
  8. L. Jojko
  9. T. Kaczor
  10. Z. Kasparek
  11. K. Kassube
  12. P. Kerzyński
  13. S. Knapik
  14. J. Kołodziej
  15. S. Konieczna
  16. C. Kowalczyk
  17. R. Koźmiński
  18. S. Krówka
  19. M. Majewski
  20. D. Malec
  21. E. Matanyj
  22. K. Ostrowski
  23. J. Padaliś
  24. A. Pasek
  25. W. Podleśny
  26. M. Szwed
  27. A. Świerczyna
  28. Z. Wilczyński
Strony: 83
[←cofnij]
[62]
[63]
[64]
[65]
[66]
[dalej→]