Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1974 5ETb

  1. R. Abratowski
  2. I. Cieśla
  3. K. Cupiał
  4. K. Cuprjan
  5. J. Dudzik
  6. W. Dziura
  7. W. Fus
  8. A. Goraj
  9. W. Jastrzębski
  10. J. Jeziorowska
  11. M. Karczmarczyk
  12. J. Kleszcz
  13. A. Krzyworzeka
  14. M. Lorenc
  15. W. Niemczyk
  16. J. Paliwoda
  17. R. Panfil
  18. P. Posełek
  19. T. Posełek
  20. A. Snoch
  21. E. Sobczyk
  22. Z. Sroka
  23. S. Szczygieł
  24. M. Ślęzak
  25. M. Tracz
  26. M. Trzebońska
  27. D. Uniewicz
  28. P. Wierciak
  29. Z. Więckowski
  30. C. Żak

1974 5K

  1. M. Babiarz-Kret
  2. M. Brzeziak
  3. C. Dańda
  4. T. Dziadkowiec-Skowronek
  5. M. Hampel
  6. W. Kokosza
  7. A. Kowalczyk-Murzyn
  8. A. Krupa
  9. S. Kurtyka
  10. M. Maciechowski
  11. G. Maciejasz
  12. J. Nęcka
  13. R. Ptak
  14. K. Sawko-Pawłowska
  15. J. Selwa
  16. T. Serwa
  17. S. Wąsacz
  18. M. Wilkosz
  19. M. Zabłocki

1974 5Kb

  1. E. Bołdys
  2. K. Buniak
  3. Z. Chucherko
  4. M. Cygan
  5. M. Czarny
  6. B. Drozdowska
  7. R. Fela
  8. J. Galas
  9. D. Golowska
  10. A. Graca
  11. L. Hytroś
  12. A. Jezierski
  13. J. Kajewski
  14. B. Kazimierowski
  15. A. Kmita
  16. A. Kołodziej
  17. P. Krajewski
  18. Z. Lankamer
  19. A. Lorek
  20. A. Makówka
  21. B. Marek
  22. D. Nowakowski
  23. U. Pach
  24. M. Pięta
  25. A. Pycia
  26. K. Samborski
  27. B. Sieroń
  28. B. Sosnal
  29. M. Strączek
  30. R. Szewczyk
  31. W. Szwaja
  32. Z. Śnieżek
  33. W. Świerczyński
  34. Z. Wilk
  35. E. Wyzina
  36. Z. Zdeb

1974 5P

  1. M. Błaszczykiewicz
  2. R. Błaszkiewicz
  3. Z. Bocek
  4. K. Dobosz
  5. W. Hałat
  6. W. Hereda
  7. F. Kaczmarczyk
  8. Z. Kruk
  9. S. Kryza
  10. A. Matuła
  11. I. Metryka
  12. A. Mikołajek
  13. B. Nowacka
  14. Cz. Pęgiel
  15. K. Płonka
  16. K. Podgórna
  17. J. Rudzka
  18. T. Skopek
  19. A. Sroka
  20. T. Tęczyńska
  21. J. Watrak
  22. T. Wrózdzińska
  23. J. Zamarlik

1974 5R

  1. R. Apanasowicz
  2. S. Bartosz
  3. J. Bugała
  4. W. Cielecki
  5. A. Dulowski
  6. R. Fiederer
  7. P. Górecki
  8. J. Gumienny
  9. W. Habrzyk
  10. W. Hajda
  11. J. Jabłoński
  12. H. Koniorczyk
  13. Z. Kuryło
  14. Z. Kwaśniewski
  15. Z. Lenczowski
  16. J. Maciejczyk
  17. A. Misztal-Włodarczyk
  18. A. Niemiec
  19. K. Nogalski
  20. A. Orządała
  21. M. Potok
  22. S. Rusin
  23. H. Samkowska

1973 2Sn

  1. E. Bala
  2. I. Balicka
  3. A. Bożek
  4. M. Dziura
  5. T. Front
  6. S. Gajda
  7. W. Gajewski
  8. A. Janczyk
  9. A. Kacińska
  10. K. Kaleta
  11. L. Lenartowicz
  12. J. Lepiarczyk
  13. J. Łacek
  14. L. Łukasiewicz
  15. K. Matiasik
  16. J. Napora
  17. E. Nowakowski
  18. M. Osiewicz
  19. W. Proboszcz
  20. R. Przybyłowicz
  21. W. Rogowski
  22. S. Starzak
  23. M. Wierzchoń
  24. J. Witaszek
  25. E. Zielińska

1973 2Sr

  1. Z. Butra
  2. J. Fiszer
  3. W. Górkiewicz
  4. E. Jasińska
  5. P. Jelonkiewicz
  6. J. Jurowicz
  7. Z. Kijak
  8. R. Kołpak
  9. S. Kopczyk
  10. Z. Król
  11. K. Lembas
  12. K. Lis
  13. Zdz. Łachman
  14. J. Madej
  15. J. Molenda
  16. J. Mszal
  17. K. Nigbor
  18. J. Nowak
  19. J. Nowak
  20. A. Pajor
  21. J. Pawlica
  22. K. Rutkiewicz
  23. A. Semen
  24. J. Stary
  25. K. Stoński
  26. A. Szczepek
  27. E. Szwajcowska
  28. S. Taras
  29. S. Was
  30. S. Wilk
  31. R. Winnicki
  32. A. Zalasiński
  33. F. Zalewska
  34. R. Żywica

1973 3Za

  1. W. Babicz
  2. K. Bazgier
  3. A. Cholewa
  4. R. Ciężarek
  5. J. Gęgotek
  6. S. Godawa
  7. B. Grabowski
  8. L. Gumula
  9. W. Henc
  10. J. Jedynak
  11. S. Kania
  12. M. Karaś
  13. T. Korfel
  14. L. Kosek
  15. H. Kostur
  16. S. Kowolik
  17. A. Kozak
  18. H. Krupińska
  19. S. Kunda
  20. K. Lisowicz
  21. M. Łabuz
  22. Zdz. Madej
  23. U. Matynia
  24. S. Nowak
  25. E. Papaj
  26. A. Pierowski
  27. H. Pietruszka
  28. B. Poniedziałek
  29. M. Skotnicka
  30. Z. Solecki
  31. B. Stawska
  32. A. Stepuch
  33. E. Suchanek
  34. B. Tarczyńska
  35. M. Wieprzek
  36. E. Wyroba
  37. M. Ziarko
  38. J. Zieliński

1973 3Zb

  1. M. Ablewicz
  2. M. Baca
  3. A. Białko
  4. M. Cierniak
  5. Z. Curyło
  6. I. Domagała
  7. M. Garbacka
  8. D. Groblicka
  9. G. Herian
  10. J. Igła
  11. Zb. Janas
  12. D. Jangrot
  13. H. Knap
  14. K. Konieczna
  15. K. Majcher
  16. J. Miętus
  17. K. Pająk
  18. L. Piekarski
  19. M. Rączko
  20. J. Rydz
  21. J. Ryś
  22. M. Salwiński
  23. S. Sarwa
  24. J. Schnell
  25. J. Siedlecki
  26. T. Siuta
  27. S. Spólnik
  28. A. Sroka
  29. M. Stach
  30. A. Stasik
  31. W. Synowiec
  32. R. Szczepanik
  33. J. Turek
  34. J. Węgrzyn
  35. J. Widawski
  36. W. Witek

1973 3Zr

  1. A. Adamczyk
  2. Cz. Adamiec
  3. M. Bert
  4. J. Bisek
  5. J. Boduch
  6. L. Bogacz
  7. I. Chmura
  8. T. Cyganik
  9. A. Drewniany
  10. M. Dziedzic
  11. M. Firszt
  12. Zb. Flakowicz
  13. T. Gruszka
  14. W. Guzik
  15. A. Jakubski
  16. Zdz. Kabat
  17. W. Kaczmarczyk
  18. R. Kaczor
  19. Zb. Kieres
  20. M. Koczur
  21. H. Kosińska
  22. P. Kozerski
  23. M. Krzemień
  24. A. Krzewicki
  25. M. Krzysztofik
  26. S. Kuberski
  27. K. Kurek
  28. W. Matykiewicz
  29. S. Mordawski
  30. J. Noga
  31. L. Nowak
  32. K. Olchawski
  33. B. Pietrzyk
  34. M. Polak
  35. W. Ryl
  36. K. Stachura
  37. E. Trąbka
  38. M. Wodara
  39. T. Wolnicki
  40. K. Zięba
Strony: 83
[←cofnij]
[61]
[62]
[63]
[64]
[65]
[dalej→]