Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1975 eksploatacja pocztowa 4P Jerzy Nodzyński

  1. K. Bobula
  2. R. Cygan
  3. K. Cylinc
  4. S. Czachor
  5. A. Dargiewicz
  6. B. Fryt
  7. W. Głąb
  8. M. Gołecka
  9. J. Hebda
  10. K. Kapelan
  11. J. Kasprzycki
  12. H. Kękuś
  13. B. Koloch
  14. J. Korotkiewicz
  15. J. Krzywda
  16. H. Niedopad
  17. Z. Nowak
  18. A. Piwowoński
  19. M. Pomsta
  20. M. Ratułowski
  21. Z. Rokita
  22. M. Rybka
  23. Z. Senderska
  24. T. Skibiński
  25. A. Sołtys
  26. K. Szymska
  27. H. Tarczoń-Chachlowska
  28. T. Toporek
  29. H. Wanat-Szuba
  30. S. Wygoda

1975 technik elektronik 5A Kazimierz Kapturkiewicz

  1. E. Baran
  2. M. Bąkowski
  3. Z. Cempa
  4. J. Chłapek
  5. Z. Czerkaski
  6. L. Ćmiel
  7. W. Dobosz
  8. K. Feluś
  9. A. Filipek
  10. W. Gąsienica
  11. H. Głuszek
  12. J. Jaskowski
  13. R. Kaczor
  14. W. Karelus
  15. Z. Kolarski
  16. B. Konieczniak
  17. M. Krajewski
  18. B. Kusionowicz
  19. J. Kuźniar
  20. T. Lelek
  21. Z. Lenik
  22. Z. Leszczyński
  23. J. Magiera
  24. M. Mazurek
  25. B. Mocek
  26. J. Nowak
  27. W. Orkisz
  28. S. Paluch
  29. Z. Rutkowski
  30. J. Sarliński
  31. M. Serafin
  32. A. Seweryn
  33. A. Solarz
  34. E. Spałek
  35. B. Szlachta
  36. Z. Wojtal
  37. R. Woszczyna
  38. K. Woźny
  39. J. Wójcik
  40. S. Wydra
  41. T. Zieliński

1975 technik elektronik 5B Maria Wierzchowska

  1. M. Adamczyk
  2. W. Adamczyk
  3. M. Basista
  4. R. Błaż
  5. J. Bydoń
  6. M. Cieśliński
  7. A. Dębski
  8. Z. Gil
  9. M. Gorzyca
  10. A. Hanas
  11. M. Kantorowicz
  12. K. Klementowska
  13. D. Krzemień
  14. K. Kuczara
  15. M. Kursa
  16. I. Kut
  17. I. Niepoń
  18. R. Nowak
  19. J. Paruch
  20. D. Perska
  21. K. Piwowarczyk
  22. J. Pytel
  23. M. Sieja
  24. B. Siwik
  25. I. Skalska
  26. H. Słomska
  27. S. Słupski
  28. L. Spytkowski
  29. J. Stefański
  30. B. Sulińska
  31. M. Talar
  32. A. Walewski
  33. B. Wojciechowski

1975 technik elektronik 5C Mieczysław Chęciński

  1. Z. Cudek
  2. A. Ćwikła
  3. J. Dębski
  4. L. Gębka
  5. Z. Grzybek
  6. B. Herman
  7. J. Kosek
  8. K. Kotapka
  9. R. Kutermak
  10. H. Kwapisz
  11. P. Lebda
  12. G. Majka
  13. Z. Makuch
  14. A. Mazurkiewicz
  15. T. Michel
  16. Z. Milcewicz
  17. M. Naumiak
  18. W. Pamuła
  19. J. Parzer
  20. B. Pietrzyk
  21. J. Pilarczyk
  22. A. Popiołek
  23. B. Przpióra
  24. J. Rzepa
  25. M. Sabak
  26. J. Traczyk
  27. J. Tylek
  28. H. Wolak
  29. M. Zembaty
  30. M. Żarnik

1975 technik elektronik 5D Krystyna Michalik

  1. D. Bordo
  2. Z. Brożek
  3. A. Chyl
  4. Z. Ciesielska
  5. K. Delmaczyński
  6. M. Domagała
  7. J. Firek
  8. A. Gonek
  9. W. Hyszko
  10. T. Jedynak
  11. S. Kleszczyk
  12. M. Kmieć
  13. E. Konderak
  14. B. Kotarba
  15. W. Kula
  16. G. Kwiatkowska
  17. J. Litera
  18. A. Maniak
  19. G. Miękinia
  20. M. Mucha
  21. K. Piszczek
  22. A. Podmokły
  23. K. Prażmowski
  24. H. Pyzik
  25. Z. Sądelska
  26. H. Stanecka
  27. T. Strękowski
  28. S. Strzeboński
  29. G. Tkaczyk
  30. K. Urbańska
  31. M. Wątroba
  32. W. Woźniak
  33. W. Ziemski

1975 technik elektronik 5E Antoni Borgosz

  1. J. Badura
  2. W. Bajda
  3. J. Borkowski
  4. W. Chmiel
  5. A. Cichy
  6. J. Drożyński
  7. S. Dziubla
  8. S. Gołąb
  9. M. Gruca
  10. R. Gwóźdż
  11. J. Kaczmarczyk
  12. K. Klocek
  13. A. Kołodziej
  14. W. Luberda
  15. Z. Łaba
  16. Z. Łucki
  17. R. Malaca
  18. J. Matoga
  19. J. Miesiąc
  20. K. Pacek
  21. W. Pieńkowski
  22. R. Pitak
  23. A. Pławecki
  24. B. Podbiał
  25. G. Podstawa
  26. A. Popiołek
  27. M. Rolnicki
  28. M. Rozwód
  29. J. Szklarczyk
  30. R. Śląski
  31. A. Więzik
  32. L. Wojcieszak
  33. J. Woźniak

1975 technik elektronik 5F Danuta Renard

  1. E. Burkiewicz
  2. B. Byrski
  3. D. Cham
  4. J. Cholewa
  5. W. Cieśla
  6. W. Hoja
  7. B. Jędras
  8. J. Kaszowska
  9. M. Kotnis
  10. A. Łatocha
  11. R. Marcinek
  12. J. Maślanka
  13. D. Mieszaniec
  14. J. Miłoś
  15. E. Mota
  16. A. Mróz
  17. D. Musiał
  18. E. Musielak
  19. J. Prokop
  20. R. Przybysz
  21. J. Rataj
  22. T. Ryba
  23. U. Setman
  24. W. Sosin
  25. E. Spytkowski
  26. K. Szopa
  27. Z. Szybka
  28. J. Szydło
  29. K. Ścigalski
  30. M. Tarnowska
  31. A. Tendera
  32. B. Wesołowska
  33. I. Wieczorek
  34. A. Wilkosz
  35. P. Wodnicki
  36. T. Zbigniewicz
  37. E. Zmysłowski
  38. K. Zubek
  39. J. Zworowski

1975 eksploatacja pocztowa 5P Bohdan Gardecki

  1. H. Aksak
  2. M. Babral
  3. H. Bobula
  4. W. Franasowicz
  5. L. Gorgońska
  6. H. Kalinowska
  7. Z. Kardyl
  8. S. Kasprzyk
  9. M. Klimas-Kozak
  10. S. Kordzikowska
  11. Z. Kroczek
  12. J. Molo-Bardo
  13. E. Nowak
  14. K. Pieszczyk
  15. H. Pietrzyk
  16. S. Przęczek
  17. H. Siemek
  18. J. Trybuła
  19. M. Twardowska
  20. U. Uchacz-Wawro

1975 technik radiotechnik 5R Józefa Maćkowska

  1. S. Becher
  2. W. Błaszczak
  3. J. Cymanów
  4. S. Durałek
  5. R. Dylas
  6. Zdz. Gądek
  7. W. Gondek
  8. M. Habrat
  9. J. Hlasta
  10. P. Konieczny
  11. Cz. Lutek
  12. J. Nowak
  13. S. Orlecki
  14. J. Pater
  15. T. Poniedziałek
  16. A. Popyk
  17. J. Półtorak
  18. Zdz. Przybyło
  19. W. Scheffler
  20. H. Stankowski
  21. A. Waś
  22. E. Wirth
  23. H. Zięba

1974 2Sn

  1. Z. Adamczyk
  2. Z. Bachleda
  3. Z. Baran
  4. Z. Bąk
  5. E. Boruta
  6. P. Cembala
  7. S. Ciaputa
  8. Z. Ćwiękała
  9. P. Dobosz
  10. J. Duda
  11. A. Dziedzic
  12. E. Janczak
  13. P. Kaczmarczyk
  14. W. Karpiński
  15. Z. Kicka
  16. J. Krawontka
  17. K. Kuflowski
  18. K. Kurek
  19. M. Liana
  20. Z. Luty
  21. A. Łątka
  22. J. Małek
  23. Z. Matusik
  24. W. Musiał
  25. Cz. Pijanowski
  26. T. Polaczyk
  27. M. Rutka
  28. L. Świtalski
  29. E. Trybalski
  30. A. Tylka
  31. L. Wesołowski
  32. H. Wojcieszak
  33. J. Wójtowicz
  34. J. Zajski
  35. Z. Żychowicz
  36. M. Żychowski
Strony: 83
[←cofnij]
[59]
[60]
[61]
[62]
[63]
[dalej→]