Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

1976 technik elektronik 5D Janusz Korosadowicz

  1. H. Adamska
  2. B. Badura
  3. A. Bajor
  4. B. Borsuk
  5. J. Bulek
  6. M. Dziedzic
  7. A. Folga
  8. J. Grześkowski
  9. B. Gut
  10. W. Guzik
  11. J. H.
  12. M. Jaglarz
  13. G. Jankowska
  14. R. Krański
  15. U. Krowińska
  16. J. Kuźma
  17. M. Lesiczka
  18. B. Luzar
  19. A. Łukasik
  20. I. Michalik
  21. Z. Moździerz
  22. M. Mrówka
  23. B. Nogieć
  24. T. Pyzik
  25. H. Ryglowska
  26. K. Sawicka
  27. J. Schulz
  28. L. Suda
  29. J. Szewc
  30. D. Talaśka
  31. M. Tytko
  32. J. Wesołowska
  33. J. Wiater
  34. W. Wichrowski
  35. K. Windak
  36. T. Zimny

1976 technik elektronik 5E Mieczysław Chęciński

  1. M. Baczyński
  2. E. Bajda
  3. E. Bąk
  4. M. Biel
  5. L. Bogacz
  6. A. Burda
  7. Z. Cudejko
  8. E. Furgut
  9. J. Gęgotek
  10. A. Harabasz
  11. G. Hołda
  12. L. Jamrozik
  13. J. Kawa
  14. E. Klinikowska
  15. E. Knapik
  16. J. Lalik
  17. J. Leńczowska
  18. W. Lisek
  19. S. Mąka
  20. A. Myszka
  21. M. Nawracaj
  22. S. Pitra
  23. K. Powlica
  24. J. Prus
  25. M. Rakowski
  26. M. Rutkowska
  27. B. Sabak
  28. L. Szydłowska
  29. L. Urbanik
  30. Z. Wadowski
  31. I. Walczak
  32. K. Wleciał
  33. A. Wójtowiec
  34. M. Ziętara

1976 technik telekomunikacji 5K Kazimierz Kapturkiewicz

  1. J. Batko
  2. H. Bąkowska
  3. H. Borek
  4. J. Chramęga
  5. Z. Czopek
  6. J. Dutka
  7. K. Fajfer
  8. A. Fiedor
  9. Z. Gardecki
  10. K. Januszek
  11. D. Kapustka
  12. S. Kawańczyk
  13. C. Komędora
  14. E. Konieczny
  15. W. Lipowiecki
  16. A. Marszałek
  17. F. Niemiec
  18. J. Paluch
  19. H. Petroniec
  20. J. Piątkowski
  21. Z. Sałaputa
  22. W. Spadło
  23. J. Sucheta
  24. K. Ściubisz
  25. A. Wyżga

1976 eksploatacja pocztowo 5P Karol Grzybowski

  1. L. Abramska
  2. E. Bartula
  3. J. Bubetty
  4. W. Czernecka
  5. E. Dydak
  6. M. Dziurdzikowska
  7. K. Głowacz
  8. M. Guzik
  9. G. Jarska
  10. A. Jelonek
  11. M. Kawalec
  12. T. Klima
  13. A. Kłosińska
  14. A. Kłósko
  15. H. Kołodziej
  16. A. Krawczyk
  17. H. Kruk
  18. U. Krupa
  19. M. Kurzawińska
  20. U. Kwiecień
  21. A. Luksa
  22. K. Maciaszek
  23. B. Madej
  24. Z. Malczyk
  25. H. Malec
  26. M. Mirocha
  27. A. Myjak
  28. K. Nowaczek
  29. I. Nowak
  30. J. Ozimek
  31. B. Rogal
  32. E. Saletnik
  33. K. Skopowska
  34. E. Smuk
  35. J. Sroka
  36. I. Strycharska
  37. D. Szablińska
  38. G. Szczygieł
  39. E. Szkodoń
  40. T. Szudy
  41. E. Ślęczek
  42. M. Ślęzak
  43. T. Talaga
  44. K. Urbaniec
  45. H. Węglarz
  46. D. Widurek
  47. A. Wiśniewska
  48. U. Ziental

1976 technik radiotechnik 5R Wacław Ratajski

  1. J. Biel
  2. W. Błaszczak
  3. J. Bryła
  4. C. Dawida
  5. R. Drążkowski
  6. J. Dziopa
  7. A. Gębala
  8. J. Gugała
  9. A. Jabłoński
  10. S. Jack
  11. M. Kalinowski
  12. J. Kopta
  13. R. Kuśnierz
  14. T. Liguz
  15. K. Łabno
  16. K. Małek
  17. H. Matuszewska-Rusek
  18. F. Miąsik
  19. J. Orłowski
  20. B. Piechnik
  21. B. Pszczółkowska
  22. J. Rodak
  23. W. Scheffler
  24. J. Siewor
  25. E. Spisak
  26. A. Wandas
  27. A. Waś
  28. W. Wiśnieski
  29. W. Zagórski
  30. M. Żuk

1975 technik radiotechnik 2R Wiesław Widła

  1. T. Bal
  2. M. Bojko
  3. J. Bryliński
  4. J. Burzyńska
  5. Z. Dubaj
  6. S. Forgiel
  7. B. Graca
  8. K. Grys
  9. H. Gurbiel
  10. S. Jachna
  11. B. Klem
  12. B. Kondracka
  13. B. Kozakowski
  14. J. Lach
  15. M. Liberkowski
  16. S. Mentel
  17. M. Miklaszewski
  18. A. Pawlik
  19. M. Rąpała
  20. Z. Sikora
  21. J. Sobczyk
  22. W. Srokowski
  23. M. Szewczyk
  24. A. Szron
  25. B. Tyman
  26. J. Wadowski
  27. J. Węgiel
  28. M. Zbydniewski
  29. J. Żurek

1975 technik elektronik 2SN Grażyna Gruber

  1. M. Bandyk
  2. J. Bernaszewski
  3. A. Białek
  4. A. Bukowski
  5. J. Chmielowski
  6. I. Cięciwa
  7. W. Czajka
  8. A. Dąbrowski
  9. J. Dziurzyński
  10. Z. Flaczkiewicz
  11. E. Głaz
  12. J. Gumulak
  13. A. Hacuś
  14. A. Jaroszewska
  15. J. Jaworski
  16. A. Kaja
  17. J. Karwala
  18. M. Kidoń
  19. Z. Kołdras
  20. M. Kowalczyk
  21. J. Kuryjczuk
  22. J. Leżoń
  23. J. Lizak
  24. J. Michalczyk
  25. E. Milaszkiewicz
  26. W. Nalborski
  27. J. Piórkowski
  28. J. Sawicki
  29. A. Sądel
  30. S. Solarczyk
  31. M. Stelmachowski
  32. M. Sztongret
  33. H. Tomczyk
  34. M. Urbańczyk
  35. I. Walek
  36. S. Waligóra
  37. Z. Wąż
  38. R. Wielgus
  39. S. Wójcik
  40. K. Wróblewski

1975 technik telekomunikacji 3K Barbara Kwiecień

  1. R. Badyń
  2. U. Getner
  3. M. Gębala
  4. A. Jamka
  5. L. Karaś
  6. J. Kowalska
  7. M. Krasoń
  8. M. Krupik
  9. M. Machaj
  10. J. Maślerz
  11. L. Meres
  12. A. Niziurski
  13. J. Pawłowski
  14. J. Piątek
  15. J. Piechnik
  16. L. Pitala
  17. M. Sikorski
  18. A. Słabowski
  19. A. Sobol
  20. A. Starowicz
  21. A. Sugier
  22. J. Szarota
  23. G. Szkarłat
  24. M. Szwed
  25. J. Trzaska
  26. A. Wesecki
  27. K. Zasadny

1975 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Za Antoni Stankiewicz

  1. J. Adamkiewicz
  2. A. Banaś
  3. M. Bednarz
  4. T. Chrząszcz
  5. K. Czuba
  6. Z. Drzyżdżyk
  7. M. Feluś
  8. M. Frodyma
  9. E. Galonka
  10. I. Głowacz
  11. R. Gruca
  12. J. Janik
  13. W. Jewulski
  14. T. Kalarus
  15. A. Kasperkiewicz
  16. A. Klaja
  17. B. Klimczyk
  18. A. Lasek
  19. L. Machna.
  20. A. Miękina
  21. B. Nowak
  22. M. Olesiński
  23. J. Piwowarski
  24. A. Pogoda
  25. M. Rotman
  26. U. Rudnik
  27. W. Słowiak
  28. Wł. Stan
  29. Z. Staśko
  30. P. Szydłak
  31. H. Szymanek
  32. H. Śmierciak
  33. S. Świda
  34. B. Trybuś
  35. K. Tynor
  36. B. Wożniak
  37. R. Wożniak
  38. J. Wróblewski
  39. Zb. Ziętak

1975 monter urządzeń telekomunikacyjnych 3Zb Michał Szabrow

  1. G. Borowiec
  2. J. Bułat
  3. I. Chmiel
  4. K. Chytkowski
  5. A. Gronkowski
  6. L. Hałat
  7. Z. Jawień
  8. J. Kaleta
  9. Zb. Kawiński
  10. E. Kiryluk
  11. A. Kurowska
  12. J. Litwa
  13. J. Lizak
  14. K. Łuszczek
  15. B. Majka
  16. K. Matyasik
  17. A. Nocoń
  18. B. Pamuła
  19. M. Pomikło
  20. I. Półtorak
  21. K. Prośniak
  22. B. Prusak
  23. J. Rogala
  24. K. Rozpędzik
  25. E. Ruśkowska
  26. Zb. Smaga
  27. J. Sourek
  28. A. Szlachetka
  29. S. Szmigiel
  30. B. Śliwa
  31. J. Święch
  32. S. Turek
  33. T. Wiśniewska
  34. K. Wojciechowska
  35. E. Wójcik
  36. S. Zadora
  37. A. Zubek
  38. K. Żurek
Strony: 83
[←cofnij]
[58]
[59]
[60]
[61]
[62]
[dalej→]