Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2012 technik informatyk 4Ib Ewa Piszkowska

  1. Marcin Adaś
  2. Sebastian Batko
  3. Michał Boroń
  4. Ryszard Czernecki
  5. Andrzej Drożdż
  6. Gerard Furtak
  7. Jerzy Goebel
  8. Grzegorz Guguła
  9. Maciej Jarosz
  10. Leszek Kaczor
  11. Michał Kluska
  12. Mateusz Kocioł
  13. Dariusz Kościelny
  14. Bartosz Kowalski
  15. Krzysztof Kubowicz
  16. Paweł Madej
  17. Mateusz Mojżeszko
  18. Arkadiusz Motyka
  19. Kasper Nowakowski
  20. Arkadiusz Opoczko
  21. Wacław Pajka
  22. Łukasz Pater
  23. Wojciech Płoskonka
  24. Mateusz Rajca
  25. Maksymilian Rusak
  26. Krzysztof Sendor
  27. Marcin Szczygieł
  28. Krzysztof Szopiński
  29. Mateusz Śladowski
  30. Wojciech Wątor
  31. Krzysztof Wilczyński
  32. Dariusz Zaręba

2012 technik informatyk 4Ic Katarzyna Choroszy

  1. Adam Baryczka
  2. Mateusz Biedrzyński
  3. Tomasz Chlipała
  4. Wojciech Domanik
  5. Daniel Durał
  6. Szymon Gastoł
  7. Oskar Grudziński
  8. Krzysztof Gubała
  9. Konrad Kopeć
  10. Robert Korus
  11. Bartosz Kozień
  12. Paweł Kozub
  13. Piotr Krzemień
  14. Jakub Krztoń
  15. Tadeusz Magura-Witkowski
  16. Dariusz Makowski
  17. Paweł Matoga
  18. Mateusz Mucha
  19. Piotr Oramus
  20. Krzysztof Paliś
  21. Szymon Pogon
  22. Szymon Rola
  23. Kamil Siejka
  24. Mirosław Skowroński
  25. Nikodem Skrzypiec
  26. Jarosław Skwarek
  27. Damian Sowa
  28. Paweł Szegiera
  29. Karol Turcza
  30. Mateusz Wasiewicz
  31. Kamil Węgrzyniak
  32. Krzysztof Wiecha

2012 technik telekomunikacji 4K Czesława Wałach

  1. Dawid Biedka
  2. Grzegorz Błachut
  3. Damian Bryniak
  4. Marcin Bugaj
  5. Mateusz Ciszewski
  6. Mateusz Cyganek
  7. Daniel Dąbrowski
  8. Dawid Filo
  9. Mateusz Furgał
  10. Mateusz Głogowski
  11. Arkadiusz Godlewski
  12. Jakub Grzybek
  13. Tomasz Hajto
  14. Bartosz Jachta
  15. Kamil Kamiński
  16. Jakub Kozela
  17. Dariusz Kozłowski
  18. Krzysztof Lelek
  19. Grzegorz Michalec
  20. Krystian Mierzyński
  21. Sławomir Pacyno
  22. Kamil Podleśny
  23. Bartłomiej Szczepaniak
  24. Bartosz Ślęzak
  25. Przemysław Ślęzak
  26. Mirosław Wąż
  27. Piotr Widacha
  28. Daniel Wrona

2012 technik teleinformatyk 4Ti Tomasz Ślosarczyk

  1. Rafał Górka
  2. Łukasz Grochecki
  3. Andrzej Iwański
  4. Tomasz Jabłoński
  5. Artur Janus
  6. Daniel Kalemba
  7. Grzegorz Kozień
  8. Oskar Krzykawski
  9. Jakub Malina
  10. Bartosz Marona
  11. Tomasz Mazela
  12. Łukasz Michalik
  13. Piotr Najder
  14. Michał Odziewa
  15. Bartłomiej Osika
  16. Szymon Ostrowski
  17. Łukasz Owsiak
  18. Rafał Pawęzowski
  19. Paweł Pietruszka
  20. Dawid Prus
  21. Mariusz Skop
  22. Krzysztof Skotniczny
  23. Jakub Sroka
  24. Szymon Sroka
  25. Adam Szot
  26. Maciej Świderek
  27. Wojciech Święch
  28. Krystian Urbanik
  29. Krzysztof Walbiner
  30. Kamil Walkowicz
  31. Daniel Wąchała

2011 liceum profilowane 3LA Bernadetta Łozińska-Zięborak

  1. Dawid Bratek
  2. Tomasz Fidziński
  3. Ewelina Gwarda
  4. Mariusz Kałwa
  5. Łukasz Kania
  6. Klaudia Kłyś
  7. Konrad Kmita
  8. Ewelina Kowalówka
  9. Klaudia Kozera
  10. Norbert Krzak
  11. Konrad Kucharski
  12. Mateusz Kurela
  13. Agnieszka Madejczyk
  14. Kamil Migo
  15. Monika Nowak
  16. Agnieszka Oramus
  17. Ewa Sęk
  18. Karolina Skałka
  19. Konrad Soboń
  20. Iwona Stokłosa
  21. Michał Szczurek
  22. Paweł Szostkiewicz
  23. Maria Tęczar
  24. Tomasz Tomal
  25. Sabina Ujczak
  26. Mariusz Waksmundzki
  27. Radosław Widerski
  28. Gabriela Więckowska
  29. Karolina Zdebska

2011 liceum profilowane 3LZ Jolanta Bednarz

  1. Filip Andruchów
  2. Michał Bafia
  3. Patryk Chudecki
  4. Magdalena Ciułany
  5. Aneta Dietrich
  6. Tomasz Furmańczyk
  7. Iwona Głownia
  8. Miłosz Gniewek
  9. Adrian Gryga
  10. Piotr Jeziorek
  11. Damian Konieczny
  12. Karol Kosowski
  13. Oliwer Kotecki
  14. Karolina Kowalczyk
  15. Norbert Kozera
  16. Krzysztof Kozłowski
  17. Dariusz Krupa
  18. Mateusz Letkowski
  19. Michał Lipka
  20. Piotr Liszka
  21. Konrad Madyda
  22. Kamil Malik
  23. Tomasz Płonka
  24. Szymon Radwan
  25. Karol Sobolewski
  26. Andrzej Tatkowski
  27. Kamil Tekieli
  28. Mateusz Urman
  29. Piotr Wilk
  30. Monika Wróbel
  31. Hubert Żabik

2011 technik elektronik 4Ea Małgorzata Marcinkowska-Wardas

  1. Radosław Baran
  2. Adam Bielawski
  3. Tomasz Czupich
  4. Mariusz Front
  5. Piotr Fryc
  6. Mariusz Hajduga
  7. Maciej Janik
  8. Damian Kieroński
  9. Bartłomiej Kroczek
  10. Wojciech Leśniak
  11. Paweł Łoziński
  12. Damian Meres
  13. Ryszard Mitka
  14. Piotr Mucha
  15. Piotr Ochoński
  16. Adrian Piszczek
  17. Grzegorz Prasil
  18. Paweł Ptak
  19. Mariusz Rajca
  20. Grzegorz Stefańczyk
  21. Andrzej Szczurek
  22. Piotr Świderek
  23. Łukasz Węc
  24. Piotr Włodek
  25. Michał Wrona
  26. Łukasz Zając

2011 technik elektronik 4Eb Ewa Artymiuk-Kocoł

  1. Piotr Barecki
  2. Krzysztof Bazarnik
  3. Paweł Biernat
  4. Artur Biłka
  5. Daniel Bogdan
  6. Daniel Czech
  7. Krzysztof Deszcz
  8. Michał Fausek-Kaczanowski
  9. Damian Gazda
  10. Szymon Główka
  11. Tomasz Huet
  12. Karol Jakubowski
  13. Kamil Karbowski
  14. Michał Kmiecik
  15. Wojciech Kokoszka
  16. Kamil Kordosz
  17. Krzysztof Kos
  18. Szymon Lelek
  19. Rafał Mirewicz
  20. Łukasz Pietroń
  21. Michał Rojek
  22. Maciej Śpiewak
  23. Paweł Trojan
  24. Dawid Wawrzusiak
  25. Jakub Zając

2011 technik elektronik 4Ec Małgorzata Syc-Jędrychowska

  1. Jarosław Chlebda
  2. Kamil Cyganek
  3. Sebastian Dyląg
  4. Kamil Ferenc
  5. Kamil Górnisiewicz
  6. Kamil Grabowski
  7. Tomasz Jagła
  8. Przemysław Kawa
  9. Paweł Kącki
  10. Piotr Kącki
  11. Paweł Kiełkowicz
  12. Mateusz Kot
  13. Michał Lis
  14. Wiktor Malak
  15. Dariusz Marczykiewicz
  16. Michał Mazur
  17. Paweł Pałka
  18. Piotr Pardyak
  19. Krzysztof Piwowarczyk
  20. Jakub Poździoch
  21. Gerard Schab
  22. Robert Stępień
  23. Przemysław Szablowski
  24. Marcin Tłustowski
  25. Paweł Wójcik

2011 technik elektronik 4Ed Jan Ebel

  1. Patryk Bartyzel
  2. Dominik Bujas
  3. Paweł Buła
  4. Karol Gajda
  5. Łukasz Gasek
  6. Sebastian Góralik
  7. Jakub Hardek
  8. Szymon Irlik
  9. Marcin Kapusta
  10. Michał Kluzek
  11. Kamil Kobiałka
  12. Jakub Morawa
  13. Artur Niewiadowski
  14. Filip Paluchowski
  15. Wojciech Pastuszek
  16. Grzegorz Pietrzyk
  17. Grzegorz Piper
  18. Jakub Rapacz
  19. Konrad Sęk
  20. Michał Sobala
  21. Michał Stępniak
  22. Jakub Szczepek
  23. Dawid Szmagier
  24. Krzysztof Szymski
  25. Wojciech Urban
  26. Wiktor Wróbel
Strony: 83
[←cofnij]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[dalej→]